Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

social

0
Üye
16 May 2012
52
1
8
Benım freeshare 1 yıl dolunca bitti ve ben 1 yıl daha satın aldım ama nedense bir turlu kanallar açılmıyor özellıkle polsat fight izlerdim ben 1 aydır açıldığını hatırlamıyorum

Nero38

New member
Üye
26 Eyl 2018
11
21
3
Selamlar benim fre share. Süresi doldu fakat ilgili kanallar bazen sarı oluyor fakat açmıyor sonra tekrar beyaz oluyor bu ne anlama geliyor

Halil1984

0
Üye
29 Şub 2016
65
62
18
İlk aldığım da iks bölümü açık iken çözdüğü kanallar sarı oluyor du.yaklasik 1 aydır sarı olmuyor.ve açtığı kanallar açmıyor. Neden böyle oldu bilgisi olan varmı cihaz daha 2 aylık

engosen

0
Üye
18 Ara 2015
21
2
3
07,03,09 da bitti benımkı yaaa ne yapabılırım sürekl, yazılımla guncellerdı next bitiş tarhini uzatırdı enazından next amigo da böyleydi bunda nıye uztmıyorlar çok canım sıkıldı sırf bunun için çift uydu var bende kanallar sarı ama cozmuyor offfffffffffffffffffffffff

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

Uydu alıcınızda cihazınızı aşağıdaki işlemleri yaparak aktif ettiğinizde kullanabileceğiz şifreli kanalların çözülmesine yarayan Free Share ücretsiz server özelliği bulunmaktadır..
Bu işlemleri yaptığınız anda 1 YILLIK server aktif olmuş olur.. bir yıl sonunda kapanır.!!

Türksat hariç yabancı uydulardaki HotBirt Astra vb ..bir çok içerikteki kanalı bu sayede izlemenize olanak sağlar, uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınıza İNTERNET bağlantısını sağlamış olmanız gerekmektedir.

Server ile açılabilen kanallar değişiklik gösterebilmektedir, cihazı aktif attiğinizde genelde açılan kanallar, kanal listesinde SARI renklendirilmiş olarak karşınıza çıkacaktır.

FREE SHARE AKTİF ETME

Kumandadan MENÜ tuşuna basarak - GİRİŞLER - ŞİFRELİ YAYIN AYARLARI bölümüne girilir.

RQApL6.jpg

Bu bölümde iken İNTERNET PAYLAŞIM YOLU kısmı FREE yapılarak KIRMIZI TUŞ ile kaydedilir.

pEANqm.jpg

Bu işlemleri yaptığınızda alt kısımda server bitiş tarihi Expire Date olarak gösterilen kısımda yer alacaktır.

kEQ83A.jpg

NkX265.jpg

aXvNJ5.jpg

HotBird, Astra vb uydularda bir çok şifreli kanalı bu sayede izleyebilirsiniz.. Bölgesel internet farklılıkları, anlık yoğunluklar, kart güncellemeleri, sistem değişikleri vb.. konular nedeniyle kanallarda değişimler olabilir. bu uygulama Satıcı firmanın desteği kapsamında değildir, belirli bir süreliğine ücretsiz kullanacağınız bonus bir uygulamadır.

İyi Seyirler.​
Ustam ben bu frene share i aktif edemedim.Menüde free bölüm yok.iks bar onu kaydettim.Ancak iks bitiş tarihi çıkmıyor.

foxmax

New member
Üye
16 Ağu 2019
17
0
1
merhaba astra 4.9 derecedeki discovery Grubu kanalları ve viasat ıks ile açılıyor mu yardımcı olur musnuz

Murat 01

New member
Üye
11 Tem 2019
6
3
3
42
fre share aktifleştiremedim cihaz next2000 hd mach o bölümde bende free yok 3 şık var kapalı özel iks iks seçiyorum kaydediyorum fakat kanalları sarı renge dönmüyor vede açmıyor süresi 2020 7. Ayına kadar var sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim.