Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Bendeki değerler

fb tv 98-68
a haber hd 96-85
ntv hd 94-91
tvbu spor hd 96-82
fox crime hd 98-75

auris3224

0
Üye
22 Kas 2016
3
0
1
Arkadaşım söz konusu kategoriler falan çıkmıyorsa demekki internet bağlantınız olmadığı anlamı çıkmaktadır.!

Haydar bey internet bağlantım var kablolu bir şekilde bağladım,youtube açılıyor video izliyorum onda bir sorun yok,bendeki sorun cihazı ilk aldım eve geldim çalıştırdım internet bağlantısını yaptım vod ve iptv çalışıyordu,fakat yeni güncelleme yapınca 18/11/2016 tarihli bu vod ve iptv çalışmamaya başladı,problem burda yazılım yükledikten sonra problem başladı anlayacağınız

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar bey internet bağlantım var kablolu bir şekilde bağladım,youtube açılıyor video izliyorum onda bir sorun yok,bendeki sorun cihazı ilk aldım eve geldim çalıştırdım internet bağlantısını yaptım vod ve iptv çalışıyordu,fakat yeni güncelleme yapınca 18/11/2016 tarihli bu vod ve iptv çalışmamaya başladı,problem burda yazılım yükledikten sonra problem başladı anlayacağınız

Sevgili kardeşim anladım fakat bu şekilde yazan sadece sizsiniz hayır başka bir sorun olsa herkeste sorun olur.! Eğer aşağıdaki bir ekran var ise hali hazırda şu anda hiç bir film izlenemiyor.! Bir kere onu yazayım büyük ihtimal SUNUCUDA bakım olabilir...Yok eğer sizde bu ekrar çıkmıyorsa o halde cihaza bir USB takın ve yedek aldıktan sonra 1 nolu seçenek ile cihaza fabrika ayarları yaptırın.!

NOT; Vodlarda çok kısa bir zaman öncesine kadar YABANCI filmler falan yoktu görüldüğü üzere baya bir şeyler gelmiş görünüyor,durum MACHİNA 3D serisindede aynıdır...

Son düzenleme:

funnynice

0
Üye
23 Eki 2016
13
4
3
Sizede merhabalar kardeşim verdiğiniz sinyal değerlerini inceledim maalesef çok düşük değerler,birde bir şeyi merak ettim örn:Tvibu-spor 88/10 yazmışınız o değerde yayın göstermezki kardeşim.! Türksat uydusundaki en yüksek değerli ATV frekansı bile 88/54 görünüyor yani büyük ihtimal çanak ve lnb ayarsız görünüyor...

haydar bey doğru 88/10 olan kanallar çalışmıyor zaten. ben uyarınızı dikkate alıp antenimi ayarlatayım şimdi izmirde kaliteli antenci arama zamanı.kolay gelsin

funnynice

0
Üye
23 Eki 2016
13
4
3
merhaba arkadaşlar
digitürkü iptal ettirip next 2000 hd kullanmaya başladım şükür bir sıkıntım yok.lakin digitürk çanağı euelsata çevrili ve atıl durumda bu çanağı hangi uyduya çevirip aktive etmem daha mantıklı.kaliteli kanal olsun az olsun çok kanal isteme gibi bir derdim yok.önerileriniz nelerdir.birde delikli çanaklar(elek gibi) var tavsiye edermisiniz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba arkadaşlar
digitürkü iptal ettirip next 2000 hd kullanmaya başladım şükür bir sıkıntım yok.lakin digitürk çanağı euelsata çevrili ve atıl durumda bu çanağı hangi uyduya çevirip aktive etmem daha mantıklı.kaliteli kanal olsun az olsun çok kanal isteme gibi bir derdim yok.önerileriniz nelerdir.birde delikli çanaklar(elek gibi) var tavsiye edermisiniz.

Sevgili kardeşim selamlar konumumuz neresi ve DT çanağının çapı nedir.?

yasincanbulut

0
Üye
13 Eki 2012
2
0
1
BENDE ALDIM SÜPER ALET AMA TAM ANLAYAMADIM HENÜZ yasincanbulut kullanıcı adım

--------------------

cihazı aldık geldik kutuyu açtık bağladık güncelledik bi yanlışlık oldu galiba ücretli bazı kanalları gösteriyor bu konulara biraz yabancıyı abiler formun içinde kendimizi yetiştireceğiz artık

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
BENDE ALDIM SÜPER ALET AMA TAM ANLAYAMADIM HENÜZ yasincanbulut kullanıcı adım

--------------------

cihazı aldık geldik kutuyu açtık bağladık güncelledik bi yanlışlık oldu galiba ücretli bazı kanalları gösteriyor bu konulara biraz yabancıyı abiler formun içinde kendimizi yetiştireceğiz artık

Selamlar kardeşim öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim,cihaz üzerinde 1 yıllık FREE-SERVER yani ÜCRETSİZ bir paylaşım vardır.
AŞAĞIDAKİ linkte cihazınız ile ilgili tüm ayrıntıları bulabilirsiniz...

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/509-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina.html

haydar hocam dt çanak çapı 60 cm ufak yani. bölgem izmir mimkent.ayrıca delikli çanağı önerirmisiniz türksat için düşünüyorum tabi çap ne olabilir.

Selamlar kardeşim çanak çapı 60 lık ise o zaman size bir kaç kombinasyon önereceğim.
1.Hotbird merkez olmak üzere + 19*Astra + 1*Thor diyebilirim.(Yalnız Thorda çanak çapı biraz küçük olduğu için uydunun bazı TP lerinde sıkıntı yaşarsınız ama BELGESELLERİ izleyebilirsiniz.) Ben şahsen delikli çanak önermem şimdiye kadar hiç kimseye kullanmadım buna bende dahilim. GES marka bir tane 90 lık alın keyfinize bakın...

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
Cihazın içinde yüklü olan bedava IPTV'lerde donma oluyor.Kota aşımı nedeniyle internet hızı 3 mb. Acaba ondan mı?
İşin ilginci çoğu kanalda takılma olurken, bazı hd kanallar takılmadan acılyor.
Bilgi veren olursa sevinirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Cihazın içinde yüklü olan bedava IPTV'lerde donma oluyor.Kota aşımı nedeniyle internet hızı 3 mb. Acaba ondan mı?
İşin ilginci çoğu kanalda takılma olurken, bazı hd kanallar takılmadan acılyor.
Bilgi veren olursa sevinirim.

Diğer topiktede cevap verdim ama neyse burayada aynısını kopyalıyorum sanırım size fikir verecektir...

Sevgili kardeşim FREE olan özelliklede İNTERNET türü uygulamalarda her türlü sorunla karşılaşmak mümkündür.Sadece sizin hızınızla bu iş keşke bitse bu olayın birde iki yüzü daha var.! Nedir bunlar:? 1.SUNUCUNUN yani yayın yapılan yerin internete çıkış hızları yanı UPLOAD.! (Benim evde bu hız 0.70 iken cep telefonumda ise 28 MB.) varın farkı siz düşünün artık. 2.Free-Serverin içinde bulunan linkteki o an için mevcut yoğunluğun oluşması.!

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
Diğer topiktede cevap verdim ama neyse burayada aynısını kopyalıyorum sanırım size fikir verecektir...

Sevgili kardeşim FREE olan özelliklede İNTERNET türü uygulamalarda her türlü sorunla karşılaşmak mümkündür.Sadece sizin hızınızla bu iş keşke bitse bu olayın birde iki yüzü daha var.! Nedir bunlar:? 1.SUNUCUNUN yani yayın yapılan yerin internete çıkış hızları yanı UPLOAD.! (Benim evde bu hız 0.70 iken cep telefonumda ise 28 MB.) varın farkı siz düşünün artık. 2.Free-Serverin içinde bulunan linkteki o an için mevcut yoğunluğun oluşması.!

Düzgün çalışan iptv nasıl alabiliriz? Bana mesaj atabilir misiniz?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hadi hayırlısı Kıralımız duymasında Şehzademize yer açtık ....
Olan Haydar ustama olacak telefonla 7x24 canlı destek hattı mübarek .

Sıkıntı yok siz rahat olun bu Forumda MACHİNA ve 2000 HD ye verilen destek hiç bir yerde yok,çünkü benim DOSTLARIM ÇOK ÖZEL VEDE GÜZEL İNSANLARDIR. Dolayısı ile 7*24 telefonum canlı destek hattım daima hizmete hazırdır yani hiiçç sıkıntı yok,bu arada hadi hayırlısı olsun diyelim cihazınızı şimdiden güle güle kullanın derim... :1tip2::eek:kok::dayi:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Onlar sözde next nextstar forum özde

Sıkıntı yok siz rahat olun bu Forumda MACHİNA ve 2000 HD ye verilen destek hiç bir yerde yok,çünkü benim DOSTLARIM ÇOK ÖZEL VEDE GÜZEL İNSANLARDIR. Dolayısı ile 7*24 telefonum canlı destek hattım daima hizmete hazırdır yani hiiçç sıkıntı yok,bu arada hadi hayırlısı olsun diyelim cihazınızı şimdiden güle güle kullanın derim... :1tip2::eek:kok::dayi:

Sağolasınız Haydar ustam.

Ona ne şüphe ustam ...

''ONLAR SÖZDE,

NEXT NEXTSTAR FORUM ÖZDE ''

Destek verir...!!!

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Tavşanları next 2000hd. Nasıl çıkartıyoruz bende yok ta cevap

Selamlar kardeşim öncelikle siz dün akşam verilen son yazılımı cihazınıza bir yükleyin sonra M+ tuşuna basın İNTERNET-PORTAL menüsüne girin orada FULL+TURKO E+EXTREME adında üç kategori göreceksiniz. İşte onlar namı değer TAVŞANLARIMIZDIR...Haa eğerki yoksa o halde yapmanız gereken kumandanın üzerindeki KIRMIZI tuşa basıp şifre kutusuna 1234 tuşladığınızda tavşanlarımız geri gelecektir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...