Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina V1.786 (28/03/2019)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
809
1,736
93
France
Sizleri küçümsuyordu çok havalı herşeyi ben bilirim edasindaydi.
Bu yorum sanki biraz gerginlikten hoslaniyoruz edasiyla yapilmis olmali. Neyse onemli degil polemikten uzak kalmakda fayda var; gerekiyorsa yapilir.
Doktor gitti bir ust rutbe Bashekim goreve atandi, bakarsiniz bashekim gider prof gelir belli mi olur.
Biz hep buradayiz hizmet edenlerin hizmetine sukranlarimizi belirtir, Iyi olana tebessum eder, begenmedigimize biraz hiddetleniriz, cabuk alev alan bir milletiz. Eger bu urunden daha iyisi uretilmeyecek ise kesinlikle cihaza yazilimlar gelmeye devam edecektir.
Ufak ama emin adimlarla hedefe ulasmak dogru sistem, lakin ayaginiz töközler ise sorun yasanir.
Benim vasiyetim var:love::love::love:

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Bu yazılımda internetten tarih ve saat güncelleme yi cihaz kendisi otomatik mi yapıyor.Yoksa biz kendimiz mi ayarlıyoruz.

brokenn24

0
Üye
1 Eyl 2018
41
25
18
Her cihazda illa ki eksikler olur ve olmaya da devam edecek. Ama en ufak yazılım sorunlarına bile bu kadar hızlı çözüm bulabilen başka bir firma görmedim. Evet bazı sorunlar oluyor ama hangi cihazda sorun yok ki? Ben buradan bütün next firması çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum. Çalışmalarında başarılar.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

engosen

0
Üye
18 Ara 2015
21
2
3
eskiden yazilimlarpa iks lerde.guncellerlnirdi insallah bunada el atarlar bu cihazi almadaki enbuyuk sebeplerden biri budur bence.insanlarin yinede hersey icin elinize saglik sonucta bu isten.para kazanmiyorsunuz

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
Cihazda yok yok her yeni yazılımda da muhakkak bir yer onarılıyor. fakat öyle bir sorun var ki atlanıyor hep.
Cihazı açtıktan sonra modemi takıp internet bağlantısı verildiğinde Vod Iptv gibi diğer internet uygulamaları çalışmamakta fakat modemi takıp daha sonra cihazı açtığımızda böyle bir sorun olmuyor.
Son yazılımlarda bu sorun ortaya çıkmıştır. Sorunun sadece benim cihazda mı bilemiyorum bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yazabilirler mi

Yıldıray1

0
Üye
3 Nis 2018
20
53
13
VOD içeriklerde "Kaldığın Yerden İzlemeye Devam Et" özelliği eklenemez mi acaba?
Film izlerken bazen çıkmak zorunda kalıyoruz.Tekrar izlemek istediğimizde ise baştan başlıyor.Filmin neresinde kaldığımızı bulmak zor oluyor.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Merhaba ya arkadaşlar bu son yazılımda internet ten tarih ve saat güncellendi deniyor ama hala güncellemiyor .ayar yönteminde manuel yaparsan tarih saat duruyor internet veya uydu yaparsan olmuyor neden.

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
usb den film izlerken,film bitince bir alttaki videoya geçmesi meselesi de yapılabilirmi.otomatik oynatma yani.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
en azından yemek yapıyor,ortalığı temizliyor, çamaşır bulaşık yıkıyor
eh aksamları yataklarımız ayrı olsun
bu kadarda çok şey beklemiyelim bu cihazdan be arkadaslar
uydu çalışıyor. iptv de oynuyor v.s

korkusuz__

0
Özel Üye
10 Haz 2013
90
1,074
83
TÜRKİYE
www.next.web.tr
bence bu cihazın donanımı belli yazılımı belli bu cihazdan beklenti çok yüksek tutmamak sonradan üzülmemek daha mantıklı özellikle aktivasyon muhabbeti olduktan sonra benim beklentilerim iyice düştü zaten

saban yigit

Active member
Üye
15 Mar 2019
182
45
28
bence bu cihazın donanımı belli yazılımı belli bu cihazdan beklenti çok yüksek tutmamak sonradan üzülmemek daha mantıklı özellikle aktivasyon muhabbeti olduktan sonra benim beklentilerim iyice düştü zaten
aynen normal piyasaki normal uydulardan bi fari yok fark fiyati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...