Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı

mrknn

0
Üye
12 Şub 2013
11
0
1
Merhaba, bende de bu cihazdan var ilk aldığımda problem yoktu ancak son zamanlarda free share ile çalışan bazı kanallarda özellikle canal+ sport 1 ve 2 de artı bazı adult kanallarda ilk önce sinyal yok biraz bekleyince şifreli kanal uyarısı veriyor.
Bunun nedeni nedir bilgisi olan var mı acaba ?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhabalar,
2000 HD FTA cihazın AV çıkışı ''3,5 mm Jack'tan Scart'a ara kablo'' ile Tüplü TV'yi çalıştırmıyor! Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Osman Acar

Not: önce ''2000 HD FTA mini özellikler'' başlıklı bölüme yazdım. Yanıt veren olmayınca ''Mehmetkarahanlı'' üyeye özel mesaj olarak yazdım ondan da yanıt alamayınca son olarak buraya yazıyorum. Eğer bileniniz varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.
@timbuk2lu

Umarım aynı kumandadır yapacaklarınız tv yı ve cihazı açın

Kumandanın aç kapa tuşunun bir altında 3 sıra tuş var ortadaki tuşa basın >şimdi orta okey tuşunun altındaki kanal aşagı tuşuna 3 kez basın > ses azaltma tuşuna ortadaki okey tuşunun sagında yuvarlak olan 3 kez basın (kesik kesik basıp bırakarak devam edin)

Çözünürlük ayarları 1080 de oldugu için görüntü alamıyorsunuz. Evinizde lcd-led tv var ise hdmı giriş yapıp çözünürlük ayarlarınızı daha rahat degiştirirsiniz.

hkoçal

0
Üye
4 Eyl 2013
44
29
18
Merhabalar,
2000 HD FTA cihazın AV çıkışı ''3,5 mm Jack'tan Scart'a ara kablo'' ile Tüplü TV'yi çalıştırmıyor! Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Osman Acar

Not: önce ''2000 HD FTA mini özellikler'' başlıklı bölüme yazdım. Yanıt veren olmayınca ''Mehmetkarahanlı'' üyeye özel mesaj olarak yazdım ondan da yanıt alamayınca son olarak buraya yazıyorum. Eğer bileniniz varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

Uzun tip 3.5 mm jak olması gerekir. Kısa jaklı olanı çalıştırmıyor. Skart adaptörde (varsa) de sorun olabilir. Ben (cooll ve 2000 mini internet machine) yıllardır tüplü tv de kullanıyorum sorun yok.

Son düzenleme:

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
Next 2000 HD Minix Internet Machina 08.12.2017 Tarihli TEST Yazılımı

Yazılım Notları:

- Kanal liste isim aramada bir sorun düzeltildi.
- XPanel ekpress tuş ataması yapıldı
- XPanel IPTV kategorisinden İmedia Portal bölümüne alındı.
- Xpanel Kategorilendirme eklendi.(server üzerinden datanın düzgün gelmesi gerekir.)
- AV OUT / REnk ayarları ile ilgili düzeltmeler yapıldı.
- WAN kesildiğinde,kilitlenme sorunu düzeldi.
- IPStalk bölümüne VOD desteği eklendi.
- USB'den yada İnternetten içerik çalınırken ADL iptal edildi.
- IPTV Vod filmlerde ileri geri sarma eklendi.
- IPTV listesinde çoklu isim eklendi.
- IPTV kanal geçiş hızı arttırıldı.
- Genel Türkçeleştirmeler Yapıldı.
- Yazılım Test yazılımıdır.
- @doktornext'e teşekkürler
.

İNDİR
Hayırlı geceler karbon hocam.

Yeni yazılım ne zaman gelir.
Vod bölümü ile ilgili bir düzenleme olur mu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,697
113
izmir çamdibi
bir zamanlar uydudan data alıp bazı şifreli kanalları açan iki cihaz kulanmıştım biri spacesat çift tunerli diğeri inpax ve y6 aparat ile izliyordum

aelmas77

0
Üye
22 Şub 2013
8
0
1
arkadaşlar 2000 machinada free server ile astra 19 daki ushuwa belgesel kanlları seyrreden var mı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar 2000 machinada free server ile astra 19 daki ushuwa belgesel kanlları seyrreden var mı

Merhabalar arkadaşım ne yazikki söz konusu USHUAIA kanalı ve CSAT paket bünyesindeki kanallar artık izlenemez duruma gelmiştir.! Bırakın free-serveri ccamda bile şu-an için açılmamaktadır belki ileride bir ihtimal yine izlenebilirler...

alicik

0
Üye
2 Şub 2018
12
1
3
yazılım notlarında
şeklinde ibare var.
ADL nedir acaba. ne demek istiyor burda?

kurt47

0
Üye
14 Ocak 2018
143
84
28
yazılım notlarında
şeklinde ibare var.
ADL nedir acaba. ne demek istiyor burda?
ADL kısaca reklam arası. Normal tv kanalı izlerken reklam girdiği zaman kullanılır. Belli bir süre ayarlayıp başka kanallara bakabilirsin süre sona erdiğinde izlediğin kanala geri döner.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

martinik

0
Üye
23 Eyl 2013
3
0
1
- Xpanel Kategorilendirme eklendi.(server üzerinden datanın düzgün gelmesi gerekir.) denilmiş ama bir türlü rastlayamadım..eksik bir şeymi var