Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
128
37
28
Kanal silme sonrası donma olayını şöyle anlatayım: izlenen kanal silinirse cihaz donuyor. Başka bi kanal silindiği takdirde sıkıntı yok. Başıma bişey daha geldi. İzlediğim kanalı silme işlemi esnasında cihaz dondu. Açıp kapadığımda 6000 kanallık 9 uydulu liste silindi :) sormak istediğim şu: izlenilen kanal silindiğinde sizde de aynısı oluyor mu? İşlemi denediğim yazılımlar 27.10.2017 ve 8.12.2017 yazılımları

selam ustalar demir arkadaşımız doğru anlatmış kanal listenizdeki son sıradaki kanalı izlerken silmeye karar verdiniz ve sildiniz o anda cihaz donuyor ben iki farkı cihazda denedim sonuç aynı donuyor 20 tl ye satılan dandik uydu alıcılarında bile böyle bir sorun yok bilginize

yilmaz43

0
Üye
9 Şub 2012
56
42
18
69
Tavşanlı -Kütahya
Birden fazla kanal silme işleminde donmanın önlenmesi için:Silinecek kanalları seç,işaretle daha sonra silmek istemediğin bir kanal üzerine gel,İNFO tuşuna bas,kanal görüntüsü gelsin.Daha sonra MAVİ tuşla kanalları sil,EXIT tuşuyla kaydet.
Ben bu şekilde yapıyorum. NOCH uyarısı gelmiyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
selam ustalar demir arkadaşımız doğru anlatmış kanal listenizdeki son sıradaki kanalı izlerken silmeye karar verdiniz ve sildiniz o anda cihaz donuyor ben iki farkı cihazda denedim sonuç aynı donuyor 20 tl ye satılan dandik uydu alıcılarında bile böyle bir sorun yok bilginize

Arkadaşım yok öyle bir şey nerden uyduruyorsunuz olmayan şeyleri varmış gibi yazmayın. Sorunsa sorun bende niye yok.! Şimdi kanal listemdeki en son kanal olan 3713 üzerine geldim ok ledim izlemeye başladım. Sonra o kanal üzerinde iken sildim kanal silinip 1 nodaki kanal üzerine geldi. Ne donma ne takılma hiç bir şey yok.! Artık beni bile çıldırttınızya size hiç bir şey demiyeceğim. Artık destek mestek yok ne haliniz varsa görün. En iyisi artık kafa dinlemek milletin icat ettiği sorunlara dert anlatmaktan gına geldi...

kara10

0
Üye
18 Tem 2016
39
12
8
Bendede sıkıntı yok bi kanalı izlerken silsem bile silindikten sonra 1.kanaldaki trt 1'e dönüyo artı izledigim kanal uzerinde baska bi kanal silsem gene sorun yok...

remzi0049

0
Üye
15 Haz 2013
6
0
1
Ustalar bizim cihaz HLS medya desteği yok baktım şimdi olmuyor bununla ilgili bir çalışma olacakmı?.Desteğinizi bekliyoruz.Birde xtream bitiş tarihi görünmüyor.

ibrhmhzl

0
Üye
3 Ağu 2017
9
2
3
Edit.

Xtreame tek tuş olayı yok sanmıştım, mavi tuşa atanmış.

Emeği geçenlere teşekkürler.

Son düzenleme:

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Emeği geçenlere teşekkürler ancak, eskiden tek tuşla girdiğim IPTV ye artık girmek için menü/internet portalı/xtream panel yapmam gerekiyor.

IPTV ye bastığımda boş geliyor usb/kullanıcı kategorisi, bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Bende yeni bı 2000 HD machina kullanicisi olarak güncelleme yaptıktan sonra herhalde benim de hoşuma gitmeyen bu oldu cihaz zaten mükemmel k

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Bende yazismalari okudum bir deneyeyim nedir bu diye, simdi denedim hatta bir degil, bir kac kanalda denedim boyle donma falan yok.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bende yeni bı 2000 HD machina kullanicisi olarak güncelleme yaptıktan sonra herhalde benim de hoşuma gitmeyen bu oldu cihaz zaten mükemmel k

Abiiimmmm
Dersine çalışmamışsın gibime geliyor ,dün iki link verdim biraz okusaydın keşke ; oklava geliyorrrr )))
2000 internet machinada ıptv olarak 3 bölüm var
-Cihazda Yüklü ıptvler (usb kişiselden önce) ülke isimleri ile olan bölüm
-Usb kişisel olan bölüm (Cccam -Iptv bölümünde Arkadaşlarımızın verdiği linkler veya listeleri uygun usulde m3u formatında hazırlayıp usb yükledikten sonra cihaza yükleme (güncellemelerde m3u.cfg) yaptıgımız ve izlediğimiz bölüm
-xtream panel yada xtream cfg denilen manuel yada cfg. dosyası yapıp 10 adet farklı server girdigimiz ve izlediğimiz bölüm.

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/641-2000-HD-(-mini-).html

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Abiiimmmm
Dersine çalışmamışsın gibime geliyor ,dün iki link verdim biraz okusaydın keşke ; oklava geliyorrrr )))
2000 internet machinada ıptv olarak 3 bölüm var
-Cihazda Yüklü ıptvler (usb kişiselden önce) ülke isimleri ile olan bölüm
-Usb kişisel olan bölüm (Cccam -Iptv bölümünde Arkadaşlarımızın verdiği linkler veya listeleri uygun usulde m3u formatında hazırlayıp usb yükledikten sonra cihaza yükleme (güncellemelerde m3u.cfg) yaptıgımız ve izlediğimiz bölüm
-xtream panel yada xtream cfg denilen manuel yada cfg. dosyası yapıp 10 adet farklı server girdigimiz ve izlediğimiz bölüm.

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/641-2000-HD-(-mini-).html

Hocam gayet iyi çalıştım bunları biliyorum benim kastettigim kısayol mevzusu 30 Ekim yazılımı yüklü geldi cihaz onda ip tv tuşuna basınca bu saydıkların içinde xpanel de vardı ama son yazılımla internet portalına alınmış demek istediğim bu ?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Hocam gayet iyi çalıştım bunları biliyorum benim kastettigim kısayol mevzusu 30 Ekim yazılımı yüklü geldi cihaz onda ip tv tuşuna basınca bu saydıkların içinde xpanel de vardı ama son yazılımla internet portalına alınmış demek istediğim bu ?

MAVİ MAVİ masmavi dene bakalım gelecekmi tv izlerken dene başka yerde deneme

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Bak şimdi iyi dedin e0 ekim yazılım yedegin var ıptv bi onda seyret birde son yazılımda Turbo takmış gibi evde super online var hız iyi işte fakat işyerinde sınırsız 300mb kadarki pakete geçtik 90 tl veriyoruz amma degiyor gerçekten .(uydu anten kuramadık her şey internetden).

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
kimseden cevap gelmedi

şunu söyliyeyim ben bunu sormuştum me-na olarak geçiyordu şimdi özel yaptılar ama girince gene me-na olarak çıkıyor free server bitince kod satın alındığında o kodu buraya girip devam etme gibi düşünülmüş ama şimdilik askıda kalmış bi uygulama belki ilerde uygulama hayat geçebilir diye düşünüyorum bildiğim bu

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Bak şimdi iyi dedin e0 ekim yazılım yedegin var ıptv bi onda seyret birde son yazılımda Turbo takmış gibi evde super online var hız iyi işte fakat işyerinde sınırsız 300mb kadarki pakete geçtik 90 tl veriyoruz amma degiyor gerçekten .(uydu anten kuramadık her şey internetden).

Hocam çok büyük bir sorun değil de hani kolay kullanım açısından daha iyi gibiydi yoksa farketmez her türlü kullanırım A.Kadir arkadasin dediği gibi mavi tuşla oluyorsa problem kalmadı o zaman daha deneme fırsatım olmadı ?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Hocam çok büyük bir sorun değil de hani kolay kullanım açısından daha iyi gibiydi yoksa farketmez her türlü kullanırım A.Kadir arkadasin dediği gibi mavi tuşla oluyorsa problem kalmadı o zaman daha deneme fırsatım olmadı ?

garanti veriyorum direk paneldesin :D son yazılımı yüklemen gerekli

Son düzenleme: