Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
karbon hocam bundan önceki yazılımda evet 10 adet sıralama vardı ama 2.bir iptvi girilemiyordu ben bunu denemiştim yanlış bilgi değildir ama şimdiki yazılımı yükledikten sonra 2 tane iptv adresi girdim ve şimdi sorunsuz bir şekilde hangisini secersem onu izliyebiliyorum..

giriliyordu sen girememişsin forumda karbon ustanın resimli anlatımı mevcuttur dikkat etmemişsin hala ısrar ediyorsun yanlış bilgi değildir diye biraz araştıralım cihazımızın bölümünü ve tanıyalım cihazımızı yabancı kalmamak lazım.

volkan6767

0
Üye
7 Eki 2015
8
0
1
X panel girmek icin mavi tusa basmasi guzel olmamis eski sistem kumandanin ustundeki ip tv tusuna bastiginda girlmesi daha guzel ip tv panel gecisleri zaten ayarliyorduk. Umarim gelecek yazilimda eski sistemenin aynis olur

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
X panel girmek icin mavi tusa basmasi guzel olmamis eski sistem kumandanin ustundeki ip tv tusuna bastiginda girlmesi daha guzel ip tv panel gecisleri zaten ayarliyorduk. Umarim gelecek yazilimda eski sistemenin aynis olur

Hayır bilakis böylesi çok daha iyi olmuş sizin bu yazılım üzerindeki emek ne kadar biliyormusunuz.! Bu iş çocuk oyuncağı değil yazılımlar kişiye özel yapılmaz adı üzerinde test yazılımı yüklemek zorunda değilsiniz.İstediğiniz zaman bir önceki yazılıma geri dönersiniz olur biter...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
MAVİ kısayol tuşu çok yerinde olmuş girişte ilk etapta full listeyi indirmeside çok iyi olmuş paneller arası geçiş kategori geçişi falan hepsi olması gerektiği gibi kolaylaştırılmış
doktor iyi iş çıkartmış aksaklıklar olmasına rağmen dahada iyi olacak inşaallah

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
MAVİ kısayol tuşu çok yerinde olmuş girişte ilk etapta full listeyi indirmeside çok iyi olmuş paneller arası geçiş kategori geçişi falan hepsi olması gerektiği gibi kolaylaştırılmış
doktor iyi iş çıkartmış aksaklıklar olmasına rağmen dahada iyi olacak inşaallah

Geçen hafta ben DOKTOR üstadın yanındayken tam 6 kez güncelleme yapılıp bakılmıştı o yazılımın versiyonu 1608 idi,o zamandan beri üzerine bir şeyler eklenip bu hale getirilmiş durumda.Bildiğim bir şey varki YAZILIM-GURUBU bu serilerde müthiş iş çıkarıyorlar gerçektende...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
önemli değil fakat tespit için söylüyorum hava durumu 1 gün öncesini gösteriyor. birde menü veya epg den çıkarken görüntüde anlık bozulma mevcut.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
önemli değil fakat tespit için söylüyorum hava durumu 1 gün öncesini gösteriyor. birde menü veya epg den çıkarken görüntüde anlık bozulma mevcut.

1.Kumandanın COLOR tuşuna basın.
2.Karşınıza gelen menüden RESİM ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ ayarını 1080-i olarak değiştirip EXIT tuşuna basın gelen soruya evet deyip hafizaya alın.
3.Sorun düzelecektir...

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
810
1,737
93
France
Emegi gecen herkese cok tesekkurler, calismalarinizda kolayliklar dilerim.
Guncellemeyi indirip yukledim, dediginiz gibi X panel giris daha seri olmus.

Son düzenleme:

hkoçal

0
Üye
4 Eyl 2013
44
29
18
Yazılımda, bizlere ulaşmasında, emeği geçen herkese teşekkürler. Ayrıca bilgi ve deneyimlerinden yararlandığımız, sorulan sorulara hiç bıkmadan usanmadan cevap vermeye çalışan ustalarımıza da sonsuz teşekkürler.

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Geçen hafta ben DOKTOR üstadın yanındayken tam 6 kez güncelleme yapılıp bakılmıştı o yazılımın versiyonu 1608 idi,o zamandan beri üzerine bir şeyler eklenip bu hale getirilmiş durumda.Bildiğim bir şey varki YAZILIM-GURUBU bu serilerde müthiş iş çıkarıyorlar gerçektende...

Usta next machina 3d serilerinede yeni yazılım gelecek mi?

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
yeni yazilimin en buyuk sorunu usb kullanicidayken tam ekranda kanali alt kanala gecmek isteyince drek arnavutluk bolumune atiyor kendini sadece bendemi bu olay sizdede varmi usb kullanici olanlar bi deneyip baksin her hangi bi kanaldan exit yapsinlar drek arnavut kanallarina atiyor

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
yeni yazilimin en buyuk sorunu usb kullanicidayken tam ekranda kanali alt kanala gecmek isteyince drek arnavutluk bolumune atiyor kendini sadece bendemi bu olay sizdede varmi usb kullanici olanlar bi deneyip baksin her hangi bi kanaldan exit yapsinlar drek arnavut kanallarina atiyor

aynı hata benim yazdığım değişik şekli orada sıkıntı var zaten yazdım ben resette atıp denedim gene aynı durum
http://www.next.web.tr/showthread.p...-Yazılımı.html?p=111495&viewfull=1#post111495

Nihat50

0
Üye
19 Eki 2017
4
0
1
Wi fi de baglanamıyorum bağlantı hatası diyor buna bir çozüm 23 11 2011 yazılımından sonra oldu

--------------------

Wi fi de baglanamıyorum bağlantı hatası diyor buna bir çozüm 23 11 2011 yazılımından sonra oldui

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Ana yazılımda inşallah Dost abimin yazdıklarını kulak arkası yapmazlar. İnşallah düzeltirler isteyen istediği serveri kullanır ister cccam serveri ister ıks serveri birde yazılımlarda şu dikkatimi çekti bir Amigo Plus ta X Panelde bulunan kanallarda neyi ararsan onu hemen buluyorsun mesala Fransız kanalları, Türk kanalları, Hollanda kanalları. Sinema kanalları , Belgeseller Müzik kanalları,Spor kanalları, Adut kanallar diye sıralanmış istediğini hemen buluyorsun oysa bu cihazda bu zamana kadar çıkan yazılımlarda böyle bir konuya değinilmemiş ara 8000 kanalın içinde bulabilirsen İnşallah bunuda ana yazılımda düzeltirler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim mavi tuş ile iptv giriyoruz kanallar yükleniyor yardımcı tuşlar menü tuşu-sat tuşu-ıptv tuşu-bu tuşlar ıptv menüsünün altında yada sol tarafa çıkan listednin altında yazıyor.
Biraz karmaşık olmuş katagoriler var bu yazılımda tümü ıptv vod ....... gibi

(Abim fırsatım olmadı anlatmaya en kısa zamanda anlatırım idare et)

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Teşekkürler ABİM Benim ve sitedeki arkadaşların yardımına hızır gibi yardımcı oluyorsun. Allah sana sağlık ,sıhhat versin, seni başımızdan eksik etmesin. Tabi sitedeki diğer yöneticilerede bu sözüm geçerli, iyiki varsınız, iyiki varız, iyiki böyle güzel bir siteye sahibiz. Bütün site çalışanlarına ve site arkadaşlarıma sevgi ve selamlar.