Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Xpanel Sorunsuz Yazılımı

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Kadir hocam sat listesindeyken bastım mavi tuşa ama gelmedi x panel hesabı girebilecegim bölüm..benim sat listesi direk usb.kuanıcı türkçe ingilizce vs olarak devam ediyo.x panel hesabı girebileceğim bölüm kayboldu yeni guncellemeden sonra

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
İlk İzlenimlerim :

Genel agırlık ıptv üzerine olan yenileştirmelerin arasında görükmeyen bir degişiklik ''FREE'' gitmiş ''IKS'' ibaresi gelmiş (Bu degişikliği sevmeDiM !..?) fakat Bir önceki yazılımlarda ve bu yazılımın testinde (3-10) seri halde çalışan iki bölümden biri cccam fshare açık kullanımı ve ıptvde hız ikisinden ıptv hız korunmuş şifreli yayın alanlarında aynı anda çalışma biraz sıkıntılı olmuş (eski deyimle free açık cccamlar açık hiç sorun yoktu )
ıptv katagorileme kısmı görsellik degişmiş işlevde biraz sıkıntı var (örnek o yazılımda djmemo kardeşimin serverı katogorileme yapmıyordu şimdi yapıyor ozaman katagori yapan X: ipstream.skyvps.org 8000 @*******@ ********** olan server şimdi yapmıyor ve bu serverın ozamanda şimdide uzantısı aynı h tt p: / / ipstream.skyvps.org:8000/get.php?username=*******@&password=******&type=m3 u degişen yok ) Baglanamadı diyen bazı linkler bunda çogalmış ki memet kardeşimin serverı üzerinden konuşursak ozaman açanlarla şimdikiler arasında azalma var. yine iptv bölümünde A.kadirinde bahsettiği infobarın ekranda kalarak cihaz ıptv serverlarında olan ıran kanallarına geçiş yapıyor canlı yayın yapan kanala baglanamadıgı anda bir nevi takılıyor iki kez exıt exıt yapınca kendine geliyor .

Artıları:

Kapasite artırımı ON NUMARA iptv hızı ON NUMARA (Acaba uydudamıyım dercesine hızlı) Menü Görsellik ON NUMARA

Ve son söz Değerli üstadımız DoktorNext inşallah Test olan bu yazılım üzerinde ekibini çalıştırırsa Çok güzel bir cihaz olan cihazlarımız MÜKEMMEL ÖTESİ olabilir ben inanıyorum .

Saygı sevgilerimle

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kadir hocam sat listesindeyken bastım mavi tuşa ama gelmedi x panel hesabı girebilecegim bölüm..benim sat listesi direk usb.kuanıcı türkçe ingilizce vs olarak devam ediyo.x panel hesabı girebileceğim bölüm kayboldu yeni guncellemeden sonra

tv izlerken MAVİ TUŞA bas direk xpanele girer hangi panelde bıraktıysan o liste gelir sen panel değiştireceksen IPTV tuşuna bas panelini seç kategori istiyorsan sat tuşuna basman yeterli

gene tv izlerken M+ tuşlayıp internet portalına OK lersen portala girince xpanel ikonunu görürsün gene menü+medya+internet portalına girersen aynı yere çıkarsın

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
İnternetten Yazılım Güncelleme seçeneğinde Softcam gitmiş, Key Grubu 1, Key Grubu 2 seçenekleri gelmiş.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
iptv daha önce 1 tane giriliyordu bu yeni yazılımla 2.ci bir iptv girilebilecekmi ?

Daha önce 1 tane girilme gibi bir durum yok yanlış bilgi vermeyin, daha önce de bu yazılımda da 10 adet xpanel hesabı girilebilmektedir.

Son yazılım - kumandadan mavi tuş ile xpanel uygulamasına gelip menü tuşuna basarak panel ayarları bölümüne gelip xpanel 1 yazan yere gelerek kumandanın sağ yön tuşunu kullanarak 10 adet giriş yapabilirsiniz.

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
ben bu son yazılımı yükledim. kanal yedegini aldıktan sonra. fabrika ayarlarından en altadaki dörtdünü birden seçtim .yapılıyor bekleyin yazdı yarım saat bekledim fabrika ayarına dönmedi. iki kere denedim yapılıyor kapatmayın yazısında kalıyor .fabrika ayarına dönmüyor .böyle bir sorunla karşılaşan oldumu.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
ben bu son yazılımı yükledim. kanal yedegini aldıktan sonra. fabrika ayarlarından en altadaki dörtdünü birden seçtim .yapılıyor bekleyin yazdı yarım saat bekledim fabrika ayarına dönmedi. iki kere denedim yapılıyor kapatmayın yazısında kalıyor .fabrika ayarına dönmüyor .böyle bir sorunla karşılaşan oldumu.

bende cx var fakat cihaz bire bir olduğundan cevap verme gereği duydum dürdünü seçtim kısa sürede fabrika ayarlarına döndü

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Arkadaslar yazilim indiremiyorum hata veriyor nedendir acaba

yazılım normal iniyor arkadaşım yandesk diske indiremi tıkladınız acaba dikkatinizden kaçtıda

ZOyY2k.png

inen yazılımı yükledikten sonra 1 ila döndüğünüzde sorun çıkmıyor.

https://files.fm/u/6a88ddnn

Son düzenleme:

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
Daha önce 1 tane girilme gibi bir durum yok yanlış bilgi vermeyin, daha önce de bu yazılımda da 10 adet xpanel hesabı girilebilmektedir.

Son yazılım - kumandadan mavi tuş ile xpanel uygulamasına gelip menü tuşuna basarak panel ayarları bölümüne gelip xpanel 1 yazan yere gelerek kumandanın sağ yön tuşunu kullanarak 10 adet giriş yapabilirsiniz.

karbon hocam bundan önceki yazılımda evet 10 adet sıralama vardı ama 2.bir iptvi girilemiyordu ben bunu denemiştim yanlış bilgi değildir ama şimdiki yazılımı yükledikten sonra 2 tane iptv adresi girdim ve şimdi sorunsuz bir şekilde hangisini secersem onu izliyebiliyorum..

Bukır 61

0
Üye
31 Ocak 2017
208
214
43
karadenız
yazılım normal iniyor arkadaşım yandesk diske indiremi tıkladınız acaba dikkatinizden kaçtıda

ZOyY2k.png

Ustalar bu sekil mobilde indirdigimde yazililimi usb cihaz gormuyor.ustalardan ricam uplan rar yapip paylasirmisiniz?bizlerde yuklesek yeni yazilimi..mumkunse!!..

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
arkadaşlar lütfen deneyebilirmisiniz.
usb ye tıklayınca film açınız ve txt tuşuna basınca altyazı seçeneğiniz açılıyormu.
filmlerimi altyazılı bu sürümdede izleyemiyorum.
sorun sadece banamı özel yoksa genel bir sorunmu acaba.

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA

ZOyY2k.png

ben dört bölümü birden sili seçtim dönmüyor.

--------------------

bende cx var fakat cihaz bire bir olduğundan cevap verme gereği duydum dürdünü seçtim kısa sürede fabrika ayarlarına döndü

dört bölümü birden silin seçenegini seçtinizmi

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,876
16,608
113
ANTALYA
ben yazılımı zaten indirdim. yükledim daha stabil olsun diye fabrika ayarlarına döndürürken en altdaki dört bölümün tümünü birden silin seçenegini seçtim .ama fabrika ayarlarına dönmedi. yapılıyor bekleyin yazısı çıktı yarım saat bekledim ekran dondu kaldı. sonra fişi çektim taktım açtım açıldı sorun yok .tekrar denedim yine fabrika ayarına dönmedi .tekrar fişden çektim taktım .böyle kullanıyorum yani fabrika ayarlarına dönmedi ama cihazda sorun yok stabil çalışıyo.