Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD V1.877 (5.7.2020) Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Merhab next ailesi Hevc h.265 yayınlarını ızleyemıyoruz malesef sanırım codec desteği yok bu konuda çok mağduruz kaliteli ızlemek bizimde hakkımız :) bu arada stalkerda ve jokerde favoriye eklenılen kanalları ızleyemeyen arkadaşlar varmış, şunu söyleyebilirim favoriye her atanan kanal kullandığınız mac adresi link vs. Bu uzantılarla çalışıyor eyer favoriye ekleyip sonra farklı bır mac adresine geçiş yaptiysaniz favorileriniz çalışmayacaktır tekrar sil yükle yapmanız gereklidir. Herkesin derdi ayrı bende h.265 yayınları ızlemek istiyorum :)
Next 2071 alacan paraya kiyacan h265 istiyorsan
Merhab next ailesi Hevc h.265 yayınlarını ızleyemıyoruz malesef sanırım codec desteği yok bu konuda çok mağduruz kaliteli ızlemek bizimde hakkımız :) bu arada stalkerda ve jokerde favoriye eklenılen kanalları ızleyemeyen arkadaşlar varmış, şunu söyleyebilirim favoriye her atanan kanal kullandığınız mac adresi link vs. Bu uzantılarla çalışıyor eyer favoriye ekleyip sonra farklı bır mac adresine geçiş yaptiysaniz favorileriniz çalışmayacaktır tekrar sil yükle yapmanız gereklidir. Herkesin derdi ayrı bende h.265 yayınları ızlemek istiyorum :)

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
Vod Yayınlarda dizi veya film izlerken kalan süreyi numaratörde gösterdiğini bu gün fark ettim Bilmediğim kimbilir daha neler var :)

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
arkadaşlar yaklaşık 1 haftayı aşkın wodlara ve youtubeye giriyordum dün akşam bir bakayım dedim woda you tube yi açmıyor internet üzerinden yazılım atayım dedim güncelleme hatası verdi key dosyası indireyim dedim güncelleme hatası verdi üzerindeki en son yazılım v1.860(1.1.2) 28. 03. 2020 ip tv de sorun yok maç izledim acaba neden açmamıştır yeni bir yazılım falanmı var

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
g
arkadaşlar yaklaşık 1 haftayı aşkın wodlara ve youtubeye giriyordum dün akşam bir bakayım dedim woda you tube yi açmıyor internet üzerinden yazılım atayım dedim güncelleme hatası verdi key dosyası indireyim dedim güncelleme hatası verdi üzerindeki en son yazılım v1.860(1.1.2) 28. 03. 2020 ip tv de sorun yok maç izledim acaba neden açmamıştır yeni bir yazılım falanmı var
Evet şuan son yazılımın olduğu konudasın 3.ayın yazılımını kullanıyorsun 1.860 son yazılımı yükle
İlk mesajda mevcut
Next 2000 HD V1.877 (5.7.2020)

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
g

Evet şuan son yazılımın olduğu konudasın 3.ayın yazılımını kullanıyorsun 1.860 son yazılımı yükle
İlk mesajda mevcut
Next 2000 HD V1.877 (5.7.2020)
tamam kardeş bu yazılımı flaşh belleğe atar akşam eve gidince yazılımı atarım cihazım next 2000 mini hd machina teşekkürler..

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Önce USB flasha kanal yedeğinizi alınız
Cihazınızı fabrika ayarları uygulayınız
Sonra flash dan yeni yazılımı atınız
kumanda nız 2000 HD ise kumanda ayarını
Kontrol ediniz. Kolay gelsin

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
530
9,802
93
On adet farklı Stalker girdim sadece bir stakerde sorun yaşıyorum izleme esnasında sıkıntı yok,fakat uygulamadan cıktımda cihah normal uydu kısmına goruntu gelmıyor siyah ekranda kalıyor,pawar tuşu ile kapatıyorum,yeniden açmak istediyimde cihaz kumandayı gormiyor,elektri kesip o şekilde çalışmaya başlıyor,benzer sorun yaşayan varmı?

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
On adet farklı Stalker girdim sadece bir stakerde sorun yaşıyorum izleme esnasında sıkıntı yok,fakat uygulamadan cıktımda cihah normal uydu kısmına goruntu gelmıyor siyah ekranda kalıyor,pawar tuşu ile kapatıyorum,yeniden açmak istediyimde cihaz kumandayı gormiyor,elektri kesip o şekilde çalışmaya başlıyor,benzer sorun yaşayan varmı?
bende de aynı sorun var.ayrica kanal listesinde ses açma ile ilerleyip kanal seçip ok deyince siyah ekranda kalıyor.

cmlydn

New member
Üye
25 Ara 2018
8
1
3
Bende de aynı sorun oluyor

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93
Maalesef olmadı yine aynı usb den atttım internet key guncelliyorum güncelleme hatası diyor yazılım için de ayni şifreli yayın ayarlarında bitiş tarihi 15.04.2020 yazıyor herhalde paylaşım yolu ile ilgili o da

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
530
9,802
93

Benim sorun olan Stalker sorun çozuludu mac adres sorunlumuş yeni mac girince sorun kalmadı,ilgilen arkadaşlara çok teşekkür ederim
yazılımda emeği olan herkese teşekkür edrim ,Saygılar.

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
Maalesef olmadı yine aynı usb den atttım internet key guncelliyorum güncelleme hatası diyor yazılım için de ayni şifreli yayın ayarlarında bitiş tarihi 15.04.2020 yazıyor herhalde paylaşım yolu ile ilgili o da
server süresi bitse bile Türksat daki
Fox paketini key 1 güncelleyince izlersiniz.
Cihaz bilgisi versiyon ne görünüyor.

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
690
93

server süresi bitse bile Türksat daki
Fox paketini key 1 güncelleyince izlersiniz.
Cihaz bilgisi versiyon ne görünüyor.
olayı çözdüm komşumla ortak neti kullanıyordum modemi arızalandı sonra yan komşumda taşınır net var ondan aldım neti demekki ip çakışması oldu cihazı dükkanda kablolu denedim direk açıldı yani sorun ip çakışması yine de sağol deneme yanılma payı ile olay çözüldü

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
@A.kadir ve sansar selim özel pm attım sanırım bu sitede baglantı proplemi çekiyorum anlayamadım sebebi . özel mesajda gülücük işareti çıkmış D1 olacak .denersiniz.

Test edip Ar-Ge'ye iletilecek hocam. PC'de çalışıp, cihazda çalışmayan başka panel bulursanız iletmenizi rica edeceğim. Stalker sürüm bilgisi eklenmişti son paylaşılan yazılımda. Özellikle v5.3.0 harici başka sürümlere denk gelirseniz iletirseniz çok iyi olur.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Test edip Ar-Ge'ye iletilecek hocam. PC'de çalışıp, cihazda çalışmayan başka panel bulursanız iletmenizi rica edeceğim. Stalker sürüm bilgisi eklenmişti son paylaşılan yazılımda. Özellikle v5.3.0 harici başka sürümlere denk gelirseniz iletirseniz çok iyi olur.
Stalker sunucu sürümü 5.3.1 olan hesaplar;my.forgtv.com:8000,aytekiptv.com:8000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...