Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000-HD V1.922 Yazılımı (15.11.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuscuali67

0
Üye
22 Eki 2011
22
12
3
- PowerVU şifreli bazı kanalların radyo olarak eklenmesi düzeltildi.
buradan hocalara sesleniyorum herşey güzel fakat benim girmiş olduğum ip bölümü cihazda stabil çalışmıyor donmalar yaşıyoruz 4 tane cihaz var 4 dün dede aynı şekilde farklı ip ler de donuyor televizyonum android ona yüklüyorum her hangi bir sıkıntı yok gayet iyi çalışıyor fakat next 2000 internet makinada sürekli donmalar yaşıyorum buna bir çözüm getirilirse memnun oluruz teşekkürler diyeceğim bukadar umarım güzel bir ip proğramı yüklenir

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
buradan hocalara sesleniyorum herşey güzel fakat benim girmiş olduğum ip bölümü cihazda stabil çalışmıyor donmalar yaşıyoruz 4 tane cihaz var 4 dün dede aynı şekilde farklı ip ler de donuyor televizyonum android ona yüklüyorum her hangi bir sıkıntı yok gayet iyi çalışıyor fakat next 2000 internet makinada sürekli donmalar yaşıyorum buna bir çözüm getirilirse memnun oluruz teşekkürler diyeceğim bukadar umarım güzel bir ip proğramı yüklenir
bendede eskiden donmalar sağ üst köşede rakamlar dönüp dururdu interneti eternet kablosu ile çihaza bağladım donma olayı bitti...

My_44

0
Üye
13 Şub 2018
31
6
8
Malatya
Artık cihaz çok donma yapıyor. IP TV kanalların çoğunu açmıyor. Başka cihaz da aldığım IP Tv yi deniyorum açıyor hepsini, ama next 2000 açmıyor çoğunu desteklemiyor videoları

Hukuhcu

0
Üye
16 Eki 2016
11
7
3
Merhabalar x dream uygulaması ile satın aldığım ip TV listesi çıkmıyor artık 3 kez makinayı sıfırladım yeniden kurdum en son yazılımı yükledim yine aynı değişen birşey yok. YouTube bile açılmıyor lütfen yardım edin

Hukuhcu

0
Üye
16 Eki 2016
11
7
3
Lütfen yardım edin kendi satın aldığım ip tvyi 2 gündür izleyemiyorum. Kanal listesi yok YouTube a da girmiyor uydu alıcısı ne dandik bir cihazmis bu next2000 HD internet machina en son yazılımı yükledim cihazı fabrika ayarlarına donderdim. Yine değişen birşey yok x dream uygulamasını kullanamıyorum. Ne yapabilirim. Fiber internet kullaniyorum ve hızım 100 mgbt anlamıyorum ne yapabilirim

firtina8145

0
Üye
28 Tem 2018
17
4
3
Ben de de sorun var bilen varsa yardimci olabilir mi. İptv kismina girince guncelleme hatasi diyor kanallar çıkmıyor. İnternettede çözüm bulamadim. Neden iptv ye girince guncelleme hatasi veriyor kanallar cikmiyor

kamdav

0
Üye
1 Tem 2013
422
352
63
NİĞDE
cihazım bugün m tuşu ile jocer kısmına girdigimde kilitleniyor kapatıp açıyorum xtream kısmına giriyor jocer de bir arıxa falanmı var acaba yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Ben de de sorun var bilen varsa yardimci olabilir mi. İptv kismina girince guncelleme hatasi diyor kanallar çıkmıyor. İnternettede çözüm bulamadim. Neden iptv ye girince guncelleme hatasi veriyor kanallar cikmiyor

İPTV'den kastınız Xtream ise kullandığınız panele cihaz erişemiyor. Panel bilgilerinizi kontrol edin. İnternetten bulduğunuz iptv ise patlamıştır.

cihazım bugün m tuşu ile jocer kısmına girdigimde kilitleniyor kapatıp açıyorum xtream kısmına giriyor jocer de bir arıxa falanmı var acaba yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Joker'de herhangi bir problem yok. Kullandığınız panelde kanal sayısı fazla olabilir. Xtream Codes'i kullanın.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
sayın @Sansar Selim bey cihazlarımızdan kaynaklı bi sorunumuzu aktarayım;
xtream Iptv serverlarının çogu kanal kapasitesi olarak 20000 aşmış durumda bu sebeple kanal yükleme anında cihazımız kilitleniyor yada servera baglantı başarısız diyor server kaynaklı olsa usb ile m3u formatında user ıptv ye attıgımızda (Kanal silinmiş liste olarak) çalışıyor.bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyoruz.
Not: sorun
xtream veya jokerde .
stalkerde bu tür bir sorun yok

wellman

0
Üye
25 Şub 2013
100
94
28
bende son yazılım sonrası iki kere uydu yayını izlerken cihaz kilitlenme yaptı ayrıca internet üzerinden çihazı ana yazılıma güncelleme yapmak istedim 5 dakika gibi uzun sürede anca %99 gelebildi ve sonrasında güncelleme hatası verdi son güncellemede küçük bir kot hatası var sanırım.bunların haricinde bende sorun yok

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
IPTV, Film, Dizi ve medya dosyalarını oynatırken otomatik altyazı seçimi eklendi bu yazılım Next minix hd 2000 internet machina'ya gelecek mi?

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Ücretli iptv hesabımı cepte, tablette sorunsuz izlerken, 2000 machina cihazımda sıkıntılı,cok sık donma oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...