Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 18.01.2020 Tarihli Yazılımı (V250)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
28 Haz 2017
169
203
43

- Uydu/TP Listeleri güncellendi. (Güncellemenin etkin olabilmesi için fabrika ayarları yapılması gerekli, fabrika ayarlarından sonra kanal listesi boş gelir!)
- Bazı XTREAM hesaplarında yetişkin içeriklerin gizlenememesi sorunu düzeltildi.
- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Ekli dosyalar

• NEXT_2053_V250_20200118.zip
    7.1 MB · Görüntüleme: 31

Selo2834

New member
Üye
10 Tem 2019
8
0
1
yutube sorunu düzelmedi. uydu sinyal seviyesi bütün tp ve kanallarda % 98 sabit gösteriyor.(hatalı)

klemens

0
Üye
25 Mar 2012
25
10
3
Yazık koskocaman NEXTSTAR bir yazılım yapamıyor kontrol 0 halen eksikler devam ediyor .

DİNAMİK

New member
Üye
31 Ocak 2020
3
0
1

- Uydu/TP Listeleri güncellendi. (Güncellemenin etkin olabilmesi için fabrika ayarları yapılması gerekli, fabrika ayarlarından sonra kanal listesi boş gelir!)
- Bazı XTREAM hesaplarında yetişkin içeriklerin gizlenememesi sorunu düzeltildi.
xtream ayarları nasıl yapılıyor

DİNAMİK

New member
Üye
31 Ocak 2020
3
0
1
xtream ayarları nasıl yapılıyor

next 2053 xtream ayarları nasıl yapılıyor

klemens

0
Üye
25 Mar 2012
25
10
3
özelliklerin anlatıldıgı bölümde kanal sayısı 10000 denmiş ? hayırlısı @A Kadir ustanın sesi çıkmıyo kesin bi yol gösterirdi
evet hocam haklısın ama sana söyleyim piyasa malı 100 tl cihazlarda bile 20.000 kanal calısıyor . ve tüm özelikler aktif . anlyan anladı bence 2053 2000 2071 hepsi aynı olay devam ediyor next uydu konusunda cok geriden geliyor eski tat tuz kalmadı bende linux aldım ondan ufak tefek sıkıntılar var ama gayet stabil calısıyor .

tiguan

0
Üye
30 Kas 2017
14
5
3
merhaba
dün akşam yeni yazılımı yükledim. neden oldu anlamadım ama bir şekilde kanallar birden 15 taneye düştü kanalları sildim tekrar yükledim, tarama yaptım fabrika ayarlarına alıp tekrar tarattım nafile. en sonunda eski yazılımı yükleyip kanalları tekrar yükledim düzeldi. sonra tekrar yeni yazılımı kurdum. en az 2 saat uğraştım. buna rağmen bende halen hava durumu çıkmıyor free tv de kanal sayısı çok az. (en azıdan 5bin değil) cihazın nasıl yedekleriz onu çözmedim kanalları mesela yedeklemek istiyorum kendi sıralamama göre. cihaz epey bir karışık usb den güncelleme bir yerde İnternetten güncelleme farklı bir yerde Test için almıştım ama tavsiye edip satılacak bir cihaz değil next2000hd macine devam edeceğiz. Next2000 HD macine üzerine linux (açılışı biraz hantal olan) hiremco v8 tavsiye olunur.

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
530
9,800
93
aynen banada seneler sonra 2000hd sattırdılar ya ne diim.
şimdi rahatım arnıx&hiremco cihazım yok yok serverlarımda eklentilerimde 4x4
bende bu formda okuduklarımla yapılan yorumlara bakarak özenerek aldım 2000hd şimdi saç baş yolduruyor arnıx&hiremco alsak iki yıla kalmaz oda next gibi rafa kalkacak bundan sonra ps yı balarım tv ye herturlu istedimi izlerim en azından kafam rahat olur ,fırsatcı cihaz ureticilerini zengin etmekten başka birşey deyil.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
merhaba
dün akşam yeni yazılımı yükledim. neden oldu anlamadım ama bir şekilde kanallar birden 15 taneye düştü kanalları sildim tekrar yükledim, tarama yaptım fabrika ayarlarına alıp tekrar tarattım nafile. en sonunda eski yazılımı yükleyip kanalları tekrar yükledim düzeldi. sonra tekrar yeni yazılımı kurdum. en az 2 saat uğraştım. buna rağmen bende halen hava durumu çıkmıyor free tv de kanal sayısı çok az. (en azıdan 5bin değil) cihazın nasıl yedekleriz onu çözmedim kanalları mesela yedeklemek istiyorum kendi sıralamama göre. cihaz epey bir karışık usb den güncelleme bir yerde İnternetten güncelleme farklı bir yerde Test için almıştım ama tavsiye edip satılacak bir cihaz değil next2000hd macine devam edeceğiz. Next2000 HD macine üzerine linux (açılışı biraz hantal olan) hiremco v8 tavsiye olunur.

Herhalde farklı üründen bahsediyorsunuz. Next 2053 HD üründe hava durumu bilgisi eklentisi bulunmuyor. Gelen taleplere göre yeni yazılımlarda eklenebilir. Bilgileri yazarken yüklediğiniz yazılım versiyonu bilgisini yazın ki yaptığımız hataları giderelim. Ürünün son güncelleme yazılımı 250 dir. Yeni yazılımı hazırlanmakta olup kısa süre sonra yeni yazılımı verilecektir. Ayrıca üründe kanal bilgileri ağ üzerinden otomatik yüklenebilir. Türksat ve Türksat +Hotbird sıralı kanal listesi seçeneği bulunuyor. TKGS den sıralı hazır kanal listesinde yüklenebilirdi. Ayrıca Kör tarama özelliği ile istenilen uyduları taratabilirdiniz. Maalesef hepimizin yaptığı gibi kullanım kılavuzunu okumadığımız için sorun yaşamışsınız.
Internet desteği ile ilgili sorduğunuz Next free ıptv listeleri dillere göre kategori olarak sıralanmıştır. Eğer gerekten Next 2000 HD ürün kullanıyorsanız veya satıyorsanız farklı bir menü olduğu için size kullanımı zor gelmesi gayet normaldir. Next 2000 Hd üründe bulunmayan H265 desteği Next 2053 Hd bulunduğunu ayrıca hatırlatayım.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
bende bu formda okuduklarımla yapılan yorumlara bakarak özenerek aldım 2000hd şimdi saç baş yolduruyor arnıx&hiremco alsak iki yıla kalmaz oda next gibi rafa kalkacak bundan sonra ps yı balarım tv ye herturlu istedimi izlerim en azından kafam rahat olur ,fırsatcı cihaz ureticilerini zengin etmekten başka birşey deyil.

Ürün ile sıkıntıları ayrıntılı yazarsanız yardımcı olabileceğiz ekleme veya düzeltme uygulanabilir. Özellikle kullandığınız yazılım versiyon bilgisini yazmayı lütfen unutmayın.

Adnan70

0
Üye
5 Mar 2012
74
28
18
60
Karaman
Canel5 kardeş menü görünüm süresi en küçük 3 saniye, yeni yazılımda bir de 2 saniye seçeneği eklerseniz çok iyi olur. Çünkü bilgi barı ekranda uzun süre kalıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...