Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2053 V273 Test Yazılımı (06.01.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
813
698
93
*Yazılım test yazılımıdır. Ağ üzerinden de güncelleyebilirsiniz.
*Test yazılımı sorunlarını lütfen +90 531 105 11 03 WhatsApp hattına iletin.

Ekli dosyalar

• NEXT_2053_V273_20210106.rar
    7.1 MB · Görüntüleme: 139

mali_37

0
Üye
3 Ocak 2013
28
14
3
Değerli admin arkadaşlar; Next 2053 cihazında bir takım sorunlar malumunuz halen yaşanmakta bir özelliği olan "Stalker" hakkında bilgi ve deneyimlerinize ihtiyaç duyuyorum.Stalker de Adres ve Mac girmekte sorun yaşanıyor.bir türlü verileri girilmiyor.Ayrıca Stalker cfg dosya yükleme de olmuyor.Yanlış bir işlem mi yapıyorum konu hakkında bilgi paylaşırsanız Next 2053 kullanıcıları olarak seviniriz.Şimdiden teşekkürler

temel reis

0
Üye
25 Şub 2015
161
126
43
Benim bildiğim cfg dosyası Cccam dosyası için kullanılır Stalker ben hiç merak etmedim ama bildiğim kadarıyla iptv için olması lazım bence bundan fazla bir şey beklemek hayalcilik olur cihazın gücü kapasitesi neki youtubede 1080 pid oynatırken bile zorlanıyor benim kişisel görüşüm adamlar yapılacak her şeyi yapmışlar daha fazla beklenti içine girmek hayalcilik olur benim kişisel görüşüm böyle bir ilave yapayım dream master iptv uydu alıcısı ona nerdeyse next 2053 verdiğim paranın iki katını verdim ama next 2053 aldığım verimi dream master den alamadım bence next bu cihazlarla karşılaştırıldığında çok daha iyi durumda

Son düzenleme:

mali_37

0
Üye
3 Ocak 2013
28
14
3
Benim bildiğim cfg dosyası Cccam dosyası için kullanılır Stalker ben hiç merak etmedim ama bildiğim kadarıyla iptv için olması lazım bence bundan fazla bir şey beklemek hayalcilik olur cihazın gücü kapasitesi neki youtubede 1080 pid oynatırken bile zorlanıyor benim kişisel görüşüm adamlar yapılacak her şeyi yapmışlar daha fazla beklenti içine girmek hayalcilik olur benim kişisel görüşüm böyle bir ilave yapayım dream master iptv uydu alıcısı ona nerdeyse next 2053 verdiğim paranın iki katını verdim ama next 2053 aldığım verimi dream master den alamadım bence next bu cihazlarla karşılaştırıldığında çok daha iyi durumda

Bahsettiğiniz gibi hayli zamandır Stalker adreslerini Usb vasıtası ile girmeyi araştırdım lakin bu tür bir bilgiye rastlamadım.Lakin S: Url Mac şifre den oluşan Cfg dosyası içerikli not ped sayfa düzenleyerek Next 2000 de denedim dosyayı gördü lakin 2053 de görmedi.İlgilenmenize ve Bilgilendirmenize teşekkür ederim.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
diğer cihazlar her ay yeni güncelleme veriyor
Diğer modellerde stabil değil sürekli yeni yazılım verilmesi demek güncel olduğu anlamına gelmiyor, bakınız 2071 ayda iki yazılım çıkıyor ama kullanıcılar hala şikayetçi zira hala hatalar mevcut. 2053 ise 2000serisinden farklı sunplus işlemcili, yazılım desteği (Next tarafında) hiçbir zaman diğerleri gibi olmayacak. 2053 için basit bir kaç hata bildirdik ama pek oralı olunmadı. örneğin kumandadaki M+ ve İNF+ tuşlarına görev atanmamış, bu tuşlara diğer uygulamalar menüsü atanabilir en azından.

peak

New member
Üye
21 Eki 2020
17
13
3
Şu cihaza az destek verilse yok satar. Şahsen diğer nextlerle karşılaştırınca bana göre menüsü olsun, sade ve kullanışlı arayüzü olsun muazzam, iptv özellikleri de kullananlar için gayet yeterli. Fakat 3 aydır test yazılımındayız... Diğerlerine haftada 1 çıkan yazılım güncellemeleri bize uğramıyor nedense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...