Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2071

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
2071 çıkmadı daha 2071 çıkmadan birde 2073 mü yapmışlar enterasan

Next firması test amacı ile Next 2071 test kullanıcılara dağıttı. Next 2073 diye bir model bilgisi bulunmuyor. Arkadaşımız herhalde hatalı yazmış. Ürünü kontrol ettiğimde ilk göze çarpan Iptv H265 özelliğinin olmasıdır.

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Next firması test amacı ile Next 2071 test kullanıcılara dağıttı. Next 2073 diye bir model bilgisi bulunmuyor. Arkadaşımız herhalde hatalı yazmış. Ürünü kontrol ettiğimde ilk göze çarpan Iptv H265 özelliğinin olmasıdır.
Evet Yanlış yazmış sanırım arkadaşımız .Next çok geç kaldı teknolojiyi çok geriden takip ediyor Arnixe geçtik artık takır takır oynatıyor iptv leri Türkvod oscam mgcam Nevcam hepsini destekliyor .

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Evet Yanlış yazmış sanırım arkadaşımız .Next çok geç kaldı teknolojiyi çok geriden takip ediyor Arnixe geçtik artık takır takır oynatıyor iptv leri Türkvod oscam mgcam Nevcam hepsini destekliyor .

Süpermiş teknik özelliklerdeki aynı mı diye yazar mısınız. Numune ürün yollayın değerlendirmeyi ona göre yapayım. Sonuçta her ürün ilk çıktığında çok iyi 3 yıl geçince her şey değişiyor. ;)

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
Next 2071 klasik next özelliklerini barındıran, eski Next ürün kullanıcılarının yabancılık çekmeyecekleri ve aynı kullanım alışkanlıklarını devam ettirebikecekleri bir ürün olarak tasarlanıyor. H265 öne çıkan özelliklerinden sadece birisi. Başka dikkat çekici özellikleride olacak. 2071 model beta ürünler test amaçlı olarak işin ehli arkadaşlarımıza dağıtılmıştır. Burdaki amaç değerli arkadaşlarımızın kullanım tecrübelerine göre cihaza son şeklini vermektir. Şu anda bu bilgiler toplanıyor ve arka planda yazılım geliştirmeleri devam ediyor.

Next Arge ekibi olarak tüm yazılım geliştirmelerini kendi bünyemizde yabancılardan bağımsız olarak yapıyoruz. Üretim yerli olduğu gibi artık yazılımlarda yerli. Bu yerli dokunuş farklarını kısa zamanda yeni yazılımlarda hissedeceksiniz.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Next 2071 klasik next özelliklerini barındıran, eski Next ürün kullanıcılarının yabancılık çekmeyecekleri ve aynı kullanım alışkanlıklarını devam ettirebikecekleri bir ürün olarak tasarlanıyor. H265 öne çıkan özelliklerinden sadece birisi. Başka dikkat çekici özellikleride olacak. 2071 model beta ürünler test amaçlı olarak işin ehli arkadaşlarımıza dağıtılmıştır. Burdaki amaç değerli arkadaşlarımızın kullanım tecrübelerine göre cihaza son şeklini vermektir. Şu anda bu bilgiler toplanıyor ve arka planda yazılım geliştirmeleri devam ediyor.

Next Arge ekibi olarak tüm yazılım geliştirmelerini kendi bünyemizde yabancılardan bağımsız olarak yapıyoruz. Üretim yerli olduğu gibi artık yazılımlarda yerli. Bu yerli dokunuş farklarını kısa zamanda yeni yazılımlarda hissedeceksiniz.

Hayırlı olsun arkadaşım .Next firması dediğin gibi Argeye tekrar önem veriyorsa demekki en büyük hatasını anlamış demektir.
Bir konuda acizane fikrimi iletiyim size uzun yıllar next kullandım next minixhd den machina3d 2000hd internet machinaya kadar.en fazla 6 cihazı olurdu piyasada bunlara destek verilirdi senelercede böyle oldu şimdi bakıyoruz her hafta her ay bir cihaz Dış Paketini değiştie sür piyasaya veya sunplus işlemcili bi cihazı dışkabı degiştir menülerde degişiklik yap yeni nesil sür piyasaya vb...

Abim Lütfen Next Firması adına yakışan işler yapsın cihaz kirliliğine yol açmasın.

Sevgi Saygıyla

Not:Next firmasının adres defterinde hayli e postası bulunan eski bir next cihazları kullanıcısı olarak ve sonunda 2000hd int.machinasını satmak zorunda kalan kişi olarak yazdım bu eleştirilerimi.

Son düzenleme:

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
Hayırlı olsun arkadaşım .Next firması dediğin gibi Argeye tekrar önem veriyorsa demekki en büyük hatasını anlamış demektir.
Bir konuda acizane fikrimi iletiyim size uzun yıllar next kullandım next minixhd den machina3d 2000hd internet machinaya kadar.en fazla 6 cihazı olurdu piyasada bunlara destek verilirdi senelercede böyle oldu şimdi bakıyoruz her hafta her ay bir cihaz Dış Paketini değiştie sür piyasaya veya sunplus işlemcili bi cihazı dışkabı degiştir menülerde degişiklik yap yeni nesil sür piyasaya vb...

Abim Lütfen Next Firması adına yakışan işler yapsın cihaz kirliliğine yol açmasın.

Sevgi Saygıyla

Not:Next firmasının adres defterinde hayli e postası bulunan eski bir next cihazları kullanıcısı olarak ve sonunda 2000hd int.machinasını satmak zorunda kalan kişi olarak yazdım bu eleştirilerimi.

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
Next ailesi olarak 30 sene önce hayırlı bir iş için yola çıktık. İşin mutfağında giderek artan bir özenle işimize devam ediyoruz. Sizin sattığınız cihaz 2010 yılında üretildi.O ürünler bizim şirket hafızamızda hak ettiği güzel yerdedir. Siz Değerli müşterilerimiz ise her zaman bizim baş tacımızdır.
ARGE ye her zaman çok önem verdik ve bu artarak devam edecek.
Ülkemize yakışacak güzel işler yapma derdindeyiz. Sonuda hayırlı olacak inşallah.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Next ailesi olarak 30 sene önce hayırlı bir iş için yola çıktık. İşin mutfağında giderek artan bir özenle işimize devam ediyoruz. Sizin sattığınız cihaz 2010 yılında üretildi.O ürünler bizim şirket hafızamızda hak ettiği güzel yerdedir. Siz Değerli müşterilerimiz ise her zaman bizim baş tacımızdır.
Ülkemize yakışacak güzel işler yapma derdindeyiz. Sonuda hayırlı olacak inşallah.

ilk cihazımdan bahsetmiyorum 2000hd internet machinadan (Amiral gemisi machina3d den sonra tahta geçen cihazımdan) bir önceki sene hazirandan sonra yeni yazılım olarak xtream 10 a kodlu next server eklentisi sonucu dip olarak ileride verilen yazılımlarla cihazın işleyişi o güzel iptv özellikleri bozulmuştu o zamanları diyorum.(daha kibarı koreli yazılımcıların gönderilmesi neticesinde foruma yeni gelen ve yeni yazılımları sunan ve bizleride profilinde resmi gibi saç baş yolduran yeni yazılımcıyım diyen arkadaştan sonraki mahvolan next2000 internet machinamı kastettim)

Tek temennim next kullanıcılarına en iyiyi vermeniz dilegimdir efendim.

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
ilk cihazımdan bahsetmiyorum 2000hd internet machinadan (Amiral gemisi machina3d den sonra tahta geçen cihazımdan) bir önceki sene hazirandan sonra yeni yazılım olarak xtream 10 a kodlu next server eklentisi sonucu dip olarak ileride verilen yazılımlarla cihazın işleyişi o güzel iptv özellikleri bozulmuştu o zamanları diyorum.(daha kibarı koreli yazılımcıların gönderilmesi neticesinde foruma yeni gelen ve yeni yazılımları sunan ve bizleride profilinde resmi gibi saç baş yolduran yeni yazılımcıyım diyen arkadaştan sonraki mahvolan next2000 internet machinamı kastettim)

Tek temennim next kullanıcılarına en iyiyi vermeniz dilegimdir efendim.
Yanlış anladım. 2000 serisi yazılım desteği devam ediyor. Donanım limitleri dahilinde yapılabilecekleri yapacağız. İsteklerinizi direkt olarak forumda kayıtlı mail adresime gönderin lütfen. Bütün müşterilerimiz bize aracısız olarak ulaşabilirler.

Haklı sebeplerle Birçok kişi ile yollarımızı ayırdık. Next firması kişilere bağlı bir kurum değildir. Biz sadece edepten susuyoruz ve Sadece işimize konsantre olacağız.

ahmtorn

0
Üye
28 Eki 2017
118
90
28
Kolay gelsin yeni çıkacak cıhaza pip özeliği ayrıca şifreli şifresiz kaýıt ve özelliği eklenebilirmi cihazla yapilan kayitlar sadece cihazla izleniyor büyük sorun bu bunun gibi küçük dokunuşlarla cihaz yok satar

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43

Next 2000 hd minix e Destek verseydiniz Arnix Fiber iptv almak zorunda kalmazdım iyike almışım iptv leri hepsini açıyor sorunsuz .ama siz next 2000 hd minix e hafta bir yazılım vermenize ragmen kanalların yarısında ses var görüntü yok bi düzeltemediniz yazılımla bu sorunu cihaz sürekli kendi kendine donup kalıyor kitleniyor kumanda tuşu işlemiyor anca fişten çekip takınca düzeliyor tv 8 deki sinyal sorunu hala devam ediyor Nexte o kadar mail atmama ragmen cevap bile alamadım.

Börü

New member
Üye
7 Şub 2020
14
24
3
Durumdan bilgimiz var yazılım altyapısı elden geçiriliyor ve biraz zaman lazım. Yakında düzelecek.

Aslına bakılırsa sadece bazı sunucuların yayınlarında oluşan bir durum ve çoğu sunucuda böyle bir durum yok.

Next müşterisine sadık bir firmadır. Aynı sadakati yıllardır Next ürünleri vesilesi ile ekmeğini kazanan arkadaşlardan da bekliyoruz.

30 yıldır bu sektörden çokları geldi geçti.

Mesele helal kazanç.

Bu forumun adı Next. Adı değişse buraya kaç kişi gelir. Bunu unutmayalım lütfen.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Next 2000 hd minix e Destek verseydiniz Arnix Fiber iptv almak zorunda kalmazdım iyike almışım iptv leri hepsini açıyor sorunsuz .ama siz next 2000 hd minix e hafta bir yazılım vermenize ragmen kanalların yarısında ses var görüntü yok bi düzeltemediniz yazılımla bu sorunu cihaz sürekli kendi kendine donup kalıyor kitleniyor kumanda tuşu işlemiyor anca fişten çekip takınca düzeliyor tv 8 deki sinyal sorunu hala devam ediyor Nexte o kadar mail atmama ragmen cevap bile alamadım.

Sadece Iptv tarafında eksiklikleri bilgisini veriyorsunuz. Donan cihazınızı sattığınızı belirtiyorsunuz sattığınız kişi acaba aynı sorunu yaşıyor acaba merak ettim. Ürün seri no bilgisini veya telefon bilginizi yazarsanız veya kendiniz https://www.next.com.tr üzerinden Teknik Servis Ürün Sorgulama konumundan ürününü sorgulayabilirsiniz. ;)

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili FORUM DOSTLARIMIZ sizlerden bir ricam olacak LÜTFEN buraya sadece NEXT ürünleri ile ilgili olarak paylaşım yapalım.! Şikayetlerinizi vede önerilerinizi yazalım başka marka ve ürünlerini yazmayalım,böylece konu başlığına uygun gitmiş oluruz hemde POLEMİK olmamış olur.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Durumdan bilgimiz var yazılım altyapısı elden geçiriliyor ve biraz zaman lazım. Yakında düzelecek.

Aslına bakılırsa sadece bazı sunucuların yayınlarında oluşan bir durum ve çoğu sunucuda böyle bir durum yok.

Next müşterisine sadık bir firmadır. Aynı sadakati yıllardır Next ürünleri vesilesi ile ekmeğini kazanan arkadaşlardan da bekliyoruz.

30 yıldır bu sektörden çokları geldi geçti.

Mesele helal kazanç.

Bu forumun adı Next. Adı değişse buraya kaç kişi gelir. Bunu unutmayalım lütfen.

"Börü Bu forumun adı Next. Adı değişse buraya kaç kişi gelir. Bunu unutmayalım lütfen.

Abim çok güzel yazmışsınız da Sanırım biraz geç kaldınız
-Geriye dogru gidelim minixHd cihazların revaçta oldugu günlere bu forum üyesiyle -özel üyesiyle -mod ve moderatmrleriyle -haydar1966 ustasıyla-Karbonuyla benzer siteler arasında zirvedeydi her yazılımı test eden bedava testerları nexte gönül vermiş kullanıcılarıyla Bulunmaz Arge alt yapısıydı ama ne oldu bilinmez !!! bir yılbaşı öncesi bir başka forum ön plana çıktı bu forumdada olan ve önce yetkisi alınan sonra özel üyeliği alınan (Burada nexti kötüleyen next server hakkında ileri geri yazı yazan (Ayrıntı vermeyeceğim o şahsın gece 2 civarı yazıları silindi) kişinin forumuna next destek verdi bu sırada next2000 hd internet makina çıkacak diyerek dedikoduları çıkmaya başladı ve bizim next forum ozaman unutuldu bazı şeyler oldu (Yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile her ne kadar nik yeni olsada işin MUTFAĞINDAN dediğiniz için sizlerde bilirsiniz ne olduğunu) ve alel acele internet machina çıktı normal değildi tabirimi hoş görün prematüre çıktı Bazı hatalarını burada defalarca yazdık Nexte gönük verenler olarak yeni cihaza övgülerde yagdırdık (Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya) ve 2000 HD ( mini ) tıkır tıkır giderken istenmeyen ikinci bir olay sonucu işler tersine döndü (son linke bi bakın 1 sayfadan 25 sayfaya kadar orada renkli olanlar çok şey ifade ediyor) ve burada Next kullanıcıları gönül verenler firmanın adamı olrak suçlandı her verilen yazılımdan sonra cihaz sekteliyor ıptv tat vermiyor wifi sorunu ona keza yazılımlar test bile edilmeden kendini yazılımcı diye tanıtan her girişinde farklı nik alanlarca verilmeye başlandı buda yetmez gibi cihaz markasının önüne server satışı başladı ve Nexte gönül verenleri birer ikişer küstürdüler.

Abim Dost acı söyler Bu Forumu yabana atmayın bu forum sizler için Yani işin mutfağında olanlar için ! bulunmaz fırsat görüntüde arge degil görüntüde tester değil( buradaki üyeler özel üyeler modlar moderatörler süper moderatör ve Adminimiz Karbon next ürünlerinin cigerine kadar bilir)gelin Nexti Ayağa kaldıracaksanız burası size yeterde artar Argeyse ARGE tester ise TESTER . Buradakiler yüzünüze gülüp arkadan size çelme atmaz Lafını esirgemez sizlere karşı amma cihaz içinde sizlerin arkasında durar.
Not:Biraz başınızı ağrıtsamda yaşça aynı sayılırız hakkınızı helal edin.
Sevgi sayğıyla

Not : Haydar ustam uyarınızdan önce yazmaya başladığım için yazdıgımda uyarıdan haberim olmadı gerekirse silebilirsiniz ustam.(Canel5 abimiz ve Börü kardeşimizdende anlayışlarını talep ediyorum sizden sonra yazmış gibi oldugum için)