Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Amigo IPTV ve CCcam Dosya Oluşturma Programı

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
hotbird uydum var hangi kanalları açıyor nereden anlayacağım

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Oluşturulan dosyayı bulamayanlar için açıklama ve resim eklendi

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Arkadaşlardan gelen yorumlarda dosyayı oluşturup cihaza yüklüyoruz fakat cihazda boş gözüküyor gibi dönüşler oldu bu dosyanızda ilk satır olmamasından kaynaklanıyor
<NETDBS_TXT_VER_1> bu satır olmassa cihaz dosyayı tanımıyor tanısa bile yükleme başarısız oluyor eklemek için ilgili butonu tıklamanız gerek Açıklama bölümünde gerekli bilgilendirme yapılmıştır okumanızda fayda var

dosyayı yükledim ama cihazda listem boş diyenler bu uyarıyı dikkate alıp tekrar deneme yapsınlar ve burada bilgilendirme yaparlarsa faydalı olur

eray

0
Üye
14 Ocak 2013
232
7
18
Arkadaşlardan gelen yorumlarda dosyayı oluşturup cihaza yüklüyoruz fakat cihazda boş gözüküyor gibi dönüşler oldu bu dosyanızda ilk satır olmamasından kaynaklanıyor
<NETDBS_TXT_VER_1> bu satır olmassa cihaz dosyayı tanımıyor tanısa bile yükleme başarısız oluyor eklemek için ilgili butonu tıklamanız gerek Açıklama bölümünde gerekli bilgilendirme yapılmıştır okumanızda fayda var

dosyayı yükledim ama cihazda listem boş diyenler bu uyarıyı dikkate alıp tekrar deneme yapsınlar ve burada bilgilendirme yaparlarsa faydalı olur

a.kadir usta programda sorun yok arkadaşlar yüklerken biraz dikkat etmeleri gerek. teşekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
a.kadir usta programda sorun yok arkadaşlar yüklerken biraz dikkat etmeleri gerek. teşekkürler

doğru yaparsan sorun yokta bazen gözden kaçabiliyor heyecanla direk eklemeye başlanıyor ilk satır eksik olunca niye listem boş diyorlar o yüzden bilgilendirelim dedim ayrıca bilgilendirme için teşekkürler eray

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,583
57,722
113
izmir çamdibi

A.kadir arkadaşımızın emeğine sağlık hatayı heyecandan veya dikkatsizliğimizden alıyoruz bende aynı hataya düştüm test etim ok

karadağlı46

0
Üye
22 Eyl 2015
75
0
6
Ben dosyayı yükledim bütün kanallar var. Ancak iptv kanalları 5-10 saniye gösteriyor sonra kesiliyor. Akşam bütün kanalları denedim durum aynı, acaba bir yerde yüklerken hatamı yaptım. Zipten iptv dosyasını çıkartarak usb ye yükledim daha sonra iptv bölümünden kanal ekle butonu ve usb den ekle seçeneğine basarak kanal yüklem başarılı dedi.ancak dediğim gibi kısa süre sonra kanal kapanıyor.Bu konuda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Ben dosyayı yükledim bütün kanallar var. Ancak iptv kanalları 5-10 saniye gösteriyor sonra kesiliyor. Akşam bütün kanalları denedim durum aynı, acaba bir yerde yüklerken hatamı yaptım. Zipten iptv dosyasını çıkartarak usb ye yükledim daha sonra iptv bölümünden kanal ekle butonu ve usb den ekle seçeneğine basarak kanal yüklem başarılı dedi.ancak dediğim gibi kısa süre sonra kanal kapanıyor.Bu konuda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

senin cihaz Amigo değil mavi pembe serisi galiba yükleme şekline bakılırsa öyleyse bu seri iptv stabil değil bildiğim kadarıyla donma olayı hemen hemen herkesde olabiliyor yayıncının hizmetine ve internetin durumuna ve cihazın uygulamasının stabilitesine göre değişiklik gösterebiliyor izlediğine göre donmalıda olsa herşeyi doğru yapmışsın sıkıntı yok

karadağlı46

0
Üye
22 Eyl 2015
75
0
6
A.kadir
A.KADİR BEY Alaka gösterdiğin için teşekkür ederim. Doğru kullanmış olduğu cihaz hakkında bilgi vermedim. Kullandığım cihaz NEXT VE NEXTSTAR 18500 HD + PLUS YE 20000 dir. Dosyalardan biri 18500 olarak yazıyordu ben onu yükledim. Acaba değilmiydi? A.KADİR BEY Tekrar teşekkür ederim.

A.KADİR Bey

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
A.kadir
A.KADİR BEY Alaka gösterdiğin için teşekkür ederim. Doğru kullanmış olduğu cihaz hakkında bilgi vermedim. Kullandığım cihaz NEXT VE NEXTSTAR 18500 HD + PLUS YE 20000 dir. Dosyalardan biri 18500 olarak yazıyordu ben onu yükledim. Acaba değilmiydi? A.KADİR BEY Tekrar teşekkür ederim.

A.KADİR Bey

18500 mavi ile aynı dosya yapısını kullanıyor dosyayı nerden aldınız bilmiyorum ama 18500 için yazıyorsa doğru almışsınız zaten yükleme yapıp izlemişsiniz sıkıntı yok 18500 aynı işlemci mavi ile iptv mavide sıkıntılı aynı durum bundada mevcut sanırım cihazınızın bölümüne yazarsanız kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar

ujagger

0
Üye
31 Eki 2015
1
0
1
Merhaba AbdülKadirBey,
öncelikle teşekkür ederim emeğinize sağlık.
.
Belirtiğiniz şekilde progam üzerinden iptv dosyasını oluşturup receivera(amigo) aktardım,kanal adlarını görebildim. ama açmaya çalıştığımda sadece siyah ekran çıkıyor. değişik kaynaklardan kanal adreslerini ekledim.
sorun benle mi ilgili yoksa bu adreslerin aktif olmamaı ile mi ilgilidir sizce.