Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next kanky hd 136 yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
529
9,795
93
hocam kanky ve xbox serilerinde , cccam bolumu iyileştirme mumkun mudur çok donma yapıyor,birde bulsat auto olsa iyi olurdu.

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
TKGS özelliği olan başlangıç seviye ürünlerde sorun oluşuyor. Bundan dolayı çok fazla destek verilemiyor.

sosyotopic

New member
Üye
5 Haz 2020
7
1
3
Merhaba, usb ile 136 yazılımını kurdum. Karşılaştığım problemleri şöyle açıklamak isterim.
  1. Cihaz her açıldığında mavi bir ekran ile açılıyor ve 10 saniyelik bir bekleme sonrasında kanal listesi açılıyor.
  2. Cihaz bence oldukça sık yani 2-3 saatte bir donuyor ve cihazı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
  3. Zaman zaman kanal sıralama listesini düzenlerken listede olmayan bir kanal bir anda listede karşıma çıkıyor ve üzerine gelince yok oluyor.
Ayrıca bir arayüz tasarımcısı olarak genel olarak arayüzü beğenmiyorum. Daha keskin ve net renklerin kullanılmasını isterim.
Şimdiden teşekkürler.

ego37

0
Üye
21 Ağu 2016
122
14
18
Kastamonu
Merhaba, usb ile 136 yazılımını kurdum. Karşılaştığım problemleri şöyle açıklamak isterim.
  1. Cihaz her açıldığında mavi bir ekran ile açılıyor ve 10 saniyelik bir bekleme sonrasında kanal listesi açılıyor.
  2. Cihaz bence oldukça sık yani 2-3 saatte bir donuyor ve cihazı kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
  3. Zaman zaman kanal sıralama listesini düzenlerken listede olmayan bir kanal bir anda listede karşıma çıkıyor ve üzerine gelince yok oluyor.
Ayrıca bir arayüz tasarımcısı olarak genel olarak arayüzü beğenmiyorum. Daha keskin ve net renklerin kullanılmasını isterim.
Şimdiden teşekkürler.
Fabrika ayarlarına cevir

sosyotopic

New member
Üye
5 Haz 2020
7
1
3
Hava durumu günlerinde Çarşamba yerine Garşamba yazıyor.
-
OTA_136 yazılımı tam bir fiyasko oldu.

6QBns3.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...