Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ulas55

0
Üye
27 Şub 2012
38
2
8
Bırakın bulunduğunuz ili İlçenizi bile secerek Hava durumu ekleyebiliyorsunuz.
Çok Güzel olmuş.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yazılım gerçektende çok güzel olmuş yazılımı yükledikten sonra 4 nolu seçenek ile HARD-RESET yaptım cihazı yeniden yapılandırdım.Kasma falan hiç bir şey yok bende KABLOLU net bağlantısı var.Bakalım WİFİ kullanan arkadaşlarımızın izlenimleri ne yönde olacak bu konuda...

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
İptv ile ilgili çalışmalar devam ediyor, ufak tefek pürüzler oldu bu yüzden sonraki yazılıma kaldı, düzenlemeler bitince yazılım verilecek arkadaşlar..

Ustadım, iptv ile beklentimiz vardı, makinacilarada verilecek mi? ozellikle vod bölümü ile ilgili bir çalışma ve guncelleme olacak mı? Kolay gelsin.

gncfb

0
Machina3D VIPClup
4 Eki 2013
11
1
3
Afyonkarahisar
MACHİNA 3D ye desteğinizin devamını gösterdiğiniz için teşekkürler. Çevremizde tavsiye edilmesine yardımcı olacaktır..

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
yazılımda emeği olan herkesten allah razı olsun sa olun var olun:tr (2)::tr (2)::tr (2):

black sea

0
Üye
18 Şub 2015
13
7
3
Herkese merhaba yazılım yükleme sonrası yazılım yükleme succes yani başarılı uyarı sı veriyor ancak baktığımda yeni yazılımın yüklenmediği hala eski 2287 kodlu yazılımın
Olduığu gönülüyor konu ile ilgili bilgi tecrübe ve yardımlarınızı bekliyorum
Teşekkür ederim

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Herkese merhaba yazılım yükleme sonrası yazılım yükleme succes yani başarılı uyarı sı veriyor ancak baktığımda yeni yazılımın yüklenmediği hala eski 2287 kodlu yazılımın
Olduığu gönülüyor konu ile ilgili bilgi tecrübe ve yardımlarınızı bekliyorum
Teşekkür ederim

Yazılım test yazılımıdır.Yazılımı USB ye atıp yükleyeceksiniz.Cihaza daha verilmedi.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
:flower::flower::tr::tr::cay::cay:selam herkese yazılımı atım fakat degişen n oldu birtek stalker eklenmiş başka degişen bir yenilik yok havadurumu yine ayı çihaz yine netten koptuysa yine dağılıyor bekleki net gele cihaz çalışa bakin bu cihaz evelki yazılımlarda böyle değildi net olsun yada olmasın sorun yapmazdı am son bu 2yazılmda malesef eğer net kopmasa sorun olmaz ama ev hali biri cep wifiyi biri pc de film de bende cihazda olunca olanlar oluyor ama onlar yokkensorun yok onun çözüm ariyorum

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
son yazılımda halen ip tv kanalların çoğunda donma devam ediyor aynı sorunu yaşayan var mı ücretli ip tv kullanıyorum ama çoğu kanallar açmıyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
:flower::flower::tr::tr::cay::cay:selam herkese yazılımı atım fakat degişen n oldu birtek stalker eklenmiş başka degişen bir yenilik yok havadurumu yine ayı çihaz yine netten koptuysa yine dağılıyor bekleki net gele cihaz çalışa bakin bu cihaz evelki yazılımlarda böyle değildi net olsun yada olmasın sorun yapmazdı am son bu 2yazılmda malesef eğer net kopmasa sorun olmaz ama ev hali biri cep wifiyi biri pc de film de bende cihazda olunca olanlar oluyor ama onlar yokkensorun yok onun çözüm ariyorum

Bazen diyorumki acaba benim cihazım banamı özel olarak üretilmiş diye dünden beridir o kadar yazılan yorumlar içinde birtek siz memnun değilsiniz.! Yazılım gelse bir dert gelmese bir dert bu iş nasıl olacak, siz yazılımı yükledikten sonra 4 nolu seçenek ile cihaza RESET attınızmı.?

son yazılımda halen ip tv kanalların çoğunda donma devam ediyor aynı sorunu yaşayan var mı ücretli ip tv kullanıyorum ama çoğu kanallar açmıyor

Ücretli server kullanmanız her kanalın donmasız olarak açılacağı anlamına anlamına gelmez arkadaşım. Bu durum İNTERNETLE alakalıdır herşeyi cihaza yüklemek çok gereksiz bir takıntıdır.

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Bu yazılım verilene kadar 8/8/2017 yazılımını kullanıyordun donma ve reset yüzünden bu yazılımla sorun gitmiş durumda şimdiye kadar iptvde sorun yaşamadım iyi gidiyor şimdilik umarım sorun çıkartmaz gelecek yazılımda tabi verirlerse (karbon usta verilecek dedi :) ) iptv için vodlarda ileri geei sarma özelliği ve şu meşhur mini2000 deki iptv izlerken info bardaki indirme hız görseli konursa iyi olacak zaten iptvde ince çizgi mevcut barda onu işlevsel hale getirirlerse tamamdır emeği geçenlere teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hocam 4 nolu secenek ıle reset atın derken fab ayarlarınımı kastettınız

Evet o seçenek HARD-RESET tir cihazın hafızasını tertemiz yapar yani FABRİKA-ÇIKIŞI diyebiliriz.Lakin bu seçeneği kullanacak olanların varsa eğer ÖZEL Cccam+Ip server bilgilerini+Çanaklar için gerekli olan dayzekswiç yapılandırmalarını+renk ayarlarını vs bir kağıda not almaları gerekmektedir.! Çünkü bu seçenekte tüm bilgiler KOMPLE silinmektedir...

cevo35

0
Üye
14 Eki 2017
94
33
18
izmir
tesekkurler haydar ustam.bırde hava durumunu ızmır yapamadım yardımcı olursanız sevınırım

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Bazen diyorumki acaba benim cihazım banamı özel olarak üretilmiş diye dünden beridir o kadar yazılan yorumlar içinde birtek siz memnun değilsiniz.! Yazılım gelse bir dert gelmese bir dert bu iş nasıl olacak, siz yazılımı yükledikten sonra 4 nolu seçenek ile cihaza RESET attınızmı.?

Ücretli server kullanmanız her kanalın donmasız olarak açılacağı anlamına anlamına gelmez arkadaşım. Bu durum İNTERNETLE alakalıdır herşeyi cihaza yüklemek çok gereksiz bir takıntıdır.

Ben herşeyi cihaza yüklemiyorum kaldı ki cihazda memnunum uydu yayınları için harika ama ip TV konusunda sıkıntılı internetim de hiç sıkıntı yok hız gayet iyi kota da yüksek ben sadece çözüm arıyorum cihazı fabrika ayarlarına döndürsem mi acaba çözüm olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...