Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ben herşeyi cihaza yüklemiyorum kaldı ki cihazda memnunum uydu yayınları için harika ama ip TV konusunda sıkıntılı internetim de hiç sıkıntı yok hız gayet iyi kota da yüksek ben sadece çözüm arıyorum cihazı fabrika ayarlarına döndürsem mi acaba çözüm olur mu?

Arkadaşım internet yayınından bahsediyorum siz sadece sizin internet hızınızın bu işe yettiğinimi düşünüyorsunuz.? Eğer öyle düşünüyorsanız çokkkk yanılıyorsunuz.! Sorunun sizin kullanmakta olduğunuz serverden kaynaklı olabileceği hiç aklınıza gelmiyormu acaba.? IP tv yayınlarının AVRUPA standardında olması için kırk fırın ekmek yememiz lazım.!!!

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28

Arkadaşım internet yayınından bahsediyorum siz sadece sizin internet hızınızın bu işe yettiğinimi düşünüyorsunuz.? Eğer öyle düşünüyorsanız çokkkk yanılıyorsunuz.! Sorunun sizin kullanmakta olduğunuz serverden kaynaklı olabileceği hiç aklınıza gelmiyormu acaba.? IP tv yayınlarının AVRUPA standardında olması için kırk fırın ekmek yememiz lazım.!!!

Bu konuda anlaşamıyoruz benim aldığım server Avrupa kaynaklı aynı yayınları laptopda sorunsuz izlerken neden cihazda izleyemiyorum bunu anlatmak istiyorum.

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Başta doktor beyefendi olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Emeğinize sağlık.

ahmet.atr

0
Üye
15 Kas 2015
1
0
1
Yazılım için emeği geçen herkese teşekkürler acaba 20w'daki powervu'ları açmak için hashmode türleri bu yazılımda veya bir sonraki yazılımda eklenmesi düşünülüyor mu acaba?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bu konuda anlaşamıyoruz benim aldığım server Avrupa kaynaklı aynı yayınları laptopda sorunsuz izlerken neden cihazda izleyemiyorum bunu anlatmak istiyorum.

Evet bencede anlaşamıyoruz çünkü siz bazı şeyleri hala anlamak istemiyorsunuz,bu durumda en bilgili insan gelse sizi ikna edemez.! Size her şeyi en ince ayrıntısına kadar yazamam kusura bakmayın bu işler öyle sizin bildiğiniz gibi değil maalesef.!

cevyapan

0
Üye
5 Tem 2016
26
11
3
50
indirme sırasında virüs uyarısı veriyor daha önceki yazılımlarda bu durum yoktu. korumayı kapatıp indirdim ve kurdum TEŞEKKÜRLER

djprens

0
Üye
8 Ocak 2017
26
2
3
yazılımı yükleyemedim

Yazılımı yüklerken down yazısından sonra error veriyor ve cihaz yeniden başlıyor. Cihaz bilgilerinden bakıyorum eski yazılım bilgisi çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

--------------------

yazılım flash diskte ayrı bir klasörün içindeydi o nedenle hata vermiş. Ana klasöre alınca sorun düzeldi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar Hocam bu ipstelker i nasıl yükleriz açiklarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

IP stalkeri X-TREAM panel gibi düşünün ama bunda farklı olan bir şey vardır oda cihazın MAC adresi server sağlayıcıya verilir.Akabinde sisteme eklenir verilen bilgide cihazın o bölümünün içine girilerek bağlantı yapılır.İşte hepsi bu kadar yalnız bu panelleri xpaneller gibi ulu orta bulamazsınız sistem güvenliği x panelden çok daha üstün bir uygulamadır....

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar işlerimden ancak fırsat buldum bu yazılımla eklenen IP STALKER de cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır.! Cihaza 4 nolu seçenek ile HARD-RESET attım ve cihazı SIFIRDAN yeniden herşeyi ile yeniden yapılandırdım.( Sizlerde tavsiye ederim ama şunu hiç bir zaman unutmayın eğerki cihazınızda ÜCRETLİ olarak kullanmakta olduğunuz Ccam ve Ip tv bilgileri+çanak ayarı için gerekli olan dayzek swiç ayarlarınızı vede cihazda şu anda kullanmakta olduğunuz renk çıkış ayarlarını KESİNLİKLE bir kenara yazın.!!!)

KARTİNKA

0
Üye
5 Şub 2015
84
180
33
İSTANBUL
Arkadaşlar işlerimden ancak fırsat buldum bu yazılımla eklenen IP STALKER de cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır.! Cihaza 4 nolu seçenek ile HARD-RESET attım ve cihazı SIFIRDAN yeniden herşeyi ile yeniden yapılandırdım.( Sizlerde tavsiye ederim ama şunu hiç bir zaman unutmayın eğerki cihazınızda ÜCRETLİ olarak kullanmakta olduğunuz Ccam ve Ip tv bilgileri+çanak ayarı için gerekli olan dayzek swiç ayarlarınızı vede cihazda şu anda kullanmakta olduğunuz renk çıkış ayarlarını KESİNLİKLE bir kenara yazın.!!!)

Merhabalar Haydar hocam, paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim. Merak ettiğim konu, ben henüz yeni verilen yazılımı yüklemedim. Bahsettiğiniz resetleme işlemini yeni yazılımı yükledikten sonra mı ? Yoksa önce resetleyip, yazılımı yüklemek mi ? Birde bütün ayarları tekrardan yapılandırdıktan sonra cihazı arka anahtardan kapatıp açmak doğrumudur.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar Haydar hocam, paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederim. Merak ettiğim konu, ben henüz yeni verilen yazılımı yüklemedim. Bahsettiğiniz resetleme işlemini yeni yazılımı yükledikten sonra mı ? Yoksa önce resetleyip, yazılımı yüklemek mi ? Birde bütün ayarları tekrardan yapılandırdıktan sonra cihazı arka anahtardan kapatıp açmak doğrumudur.

Evet sevgili kardeşim konunun ilk mesajında verilen bu yazılımı yükledikten sonra hard-reset işlemini yaptım. Zaten olması gerekende budur sonra cihaz yeniden yapılandırılır. Tüm herşey biter sonrada cihaz arka anahtardan kapatılıp yeniden açılarak başlatılır...

Son düzenleme:

black sea

0
Üye
18 Şub 2015
13
7
3
Herkese merhaba yeni yazılım için emek verenlere çok teşekkür ederim
Ancak ben henüz yüklemeyi başaramadım daha doğrusu anlayamadığım yazılımı usb den yükledim sonrasında cihaz yazılımı 2296 oldu
Yani yeni verilen yazılım kodu var ancak herhangi bir değişiklik yok örneğin hava durumu il/ilçe seçimi, ıpstalker zaten bir önceki yazılımla eklenmişti vb yani kod değişti ama cihazda değişen hiç birşey göremedim
Yanlış yaptığım birşey mi var yardımlarınızı bekliyorum
Teşekkür ederim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Herkese merhaba yeni yazılım için emek verenlere çok teşekkür ederim
Ancak ben henüz yüklemeyi başaramadım daha doğrusu anlayamadığım yazılımı usb den yükledim sonrasında cihaz yazılımı 2296 oldu
Yani yeni verilen yazılım kodu var ancak herhangi bir değişiklik yok örneğin hava durumu il/ilçe seçimi, ıpstalker zaten bir önceki yazılımla eklenmişti vb yani kod değişti ama cihazda değişen hiç birşey göremedim
Yanlış yaptığım birşey mi var yardımlarınızı bekliyorum
Teşekkür ederim

Görememeniz gayet doğal sevgili kardeşim çünkü en basitinden bu mesajı yazdığınız yer bile YANLIŞ burası ÇİFTTUNER yazılım topiği.! Oysa sizin cihaz diğer serilerden bu mesajın burada olması bile ne yazıkki başlı başına bir hata.!
Konu başlıklarında yazılımın niçin verildiği ayrıntılarıyla yazılmaktadır evet doğrudur stalker eklentisi sizin cihazlara bir önceki yazılımda verilmişti.Lakin bundan önceki yazılımda çok şikayet vardı işte bu yüzden bu yazılımda bir sürü hata giderildi.Hava durumununda bir değişiklik göremedim diye yazmışsınız fakat önceki mesajları baştan sona okusaydı iseniz bu hatanında giderildiğini yazan arkadaşlarımızın olduğunu görebilirdiniz.Eğer siz farkında değilim diyorsanız bizim yapabileceğimiz herhangi bir şey ne yazikki yoktur...

black sea

0
Üye
18 Şub 2015
13
7
3
Merhaba Haydar Bey
Mesajı farklı topic de paylaştığım doğrudur ilgili başlıkta yazmak gerekiyor haklısınız Ancak bu bölüme yazmamın sebebine gelince tektüner bölümünde konu buradaki gibi aktif tartışılmıyor olmasısından kaynaklı olduğu nu belirtmek isterim

Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba Haydar Bey
Mesajı farklı topic de paylaştığım doğrudur ilgili başlıkta yazmak gerekiyor haklısınız Ancak bu bölüme yazmamın sebebine gelince tektüner bölümünde konu buradaki gibi aktif tartışılmıyor olmasısından kaynaklı olduğu nu belirtmek isterim

Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Sevgili kardeşim sizi anlıyorum siz yeterki ilgili alanlara yazın merak etmeyin mutlaka cevap yazılır,eğer gözden kaçan bir şey olursa ÖZELDEN yazar hatırlatırsınız...

Musti555

0
Üye
16 Ocak 2017
12
5
3
Ustalar lütfen yardım. Yavaş yavaş pişman olmaya başladım machina 3d aldığım için. 15-20gündür durmadan donuyor kanal değiştirirken veya menüye girerken daha önce yoktu veya 1-2ayda bir oluyodu şimdi niye böyle oldu çözümü nasıl. Birde yeni yazılım cihazın internet yardımında neden yok usb olmadan yüklenemiyor mu???

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abiciğim boşu boşuna çile çekiyorsun yapacağın işlem hazır sofranda fakat sen bu yemeği yesemmi yemesemmi düşünüyorsun.

-Tüm server kayıtlarını (cccam-iptv vb ) bir yere not et

-yukarıdaki yazılımı indir usb kopyala

-uygun usulde yükle

-fabrika ayarlarınla 4 tümünü sil

-Tüm kanal araman düzenin server ayarlarını yapılandır

-Geç karşısına keyifle çayını iç

(internetden yazılım verilecek diye beklersen de sen bilirsin bu günkü işini yarına bırakma derim)

Sevgi Saygıyla

Musti555

0
Üye
16 Ocak 2017
12
5
3
Kardeş bendeki sıkıntı bilgisarayım yok olsa anasını ağlatırdım gerekirse 2015 yazılımını yüklerdim donma yapmasın diye. İnanırmısın günde 50 kez küfür ediyomuşumdur en az ben bu cihazı niye aldım diye. Teşekkür ederim önerilerin için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...