Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.502 ) 21.12.2015 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşım gecen ay kata 3 mgbyt indi bu ay şubat 3 de dosya indiriyorum 400 mbytta iniyordu oysa 1400 mgbytta inmesi lazımdı ttneti aradım temsilci modeminiz 14 gündür kapanmamış dedi cihazınızı kapatıp acın dedi cihazı acınca indirme hızı 1400 mgbyta cıktı ay sonlarında kotayı gecen arkadaşlar ayın 1 rinde modemi 1 kez kapatıp acsınlar ki modem her kapatıp actıgımızda farkı aypi alıyormuş bunu ögrendim bilgi icin yazdım bilenler yapıyordur bilmeyenlerde ay sonu böyle yaparlarsa bence indirme olsun filim izleme olsun hız artınca sorun kalşmaz saygılar

cengooo

0
Üye
7 Ağu 2015
7
1
3
ttnet hızım normal dosya çekince 900 k ile iniyor bağlantım kablolu dün gece birkaç kez iptv yi test ettim cihaz donmadı reset atmadı bazen hızlı hareketler yapıyorum kanalın açılmasını beklemeden ötekine geçiyorum işlem yaparken exit yapıp çıkmaya çalışıyorum donma belki bundan yapabilir diyorum yavaş yavaş haraketlerle seyrederiz önemli olan reset olayı onu yapmasın kanalı seyrederken cihaz yeniden başlıyordu bir önceki yazılımda bir kanal kayıt yapıyorum kayıt esnasında sesi açmaya veya sesi kapamaya çalışırken cihaz 2 saniye sonra sesi açıp veya kısıyordu kayıdı durdur yapıncada 3 sn gecikmeli durdurulsunmu diyordu bu versiyonu attıktan sonra anlık tepki veriyor çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...