Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.519) 25.07.2016 Tarihli Test Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaresSenara

0
Machina3D VIPClup
14 Nis 2012
40
0
6
Feed yayınlarında Tandberg k e yler ECM ile public oldu (rio olympic)

Bir an önce Next Machina için Tandberg sistemi destekleyen yazılım verilmeli.

Saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Feed yayınlarında Tandberg k e yler ECM ile public oldu (rio olympic)

Bir an önce Next Machina için Tandberg sistemi destekleyen yazılım verilmeli.

Saygılar

Lütfen emir verir gibi o şekilde mesajlar yazmayınız.! Her daim bu bölümü takip etmediğiniz açıkça belli oluyor en azından hergün akşamları 1 kez girin ve ortada neler oluyor bir zahmet bakıverin.Bu şekilde böyle düşünenler hiç bir yere varamaz kaldıki zaten DOKTOR üstat bu konuda TANDBERG ile yazılım çalışmalarına başlanıldığını ve bir sonraki yazılıma konulmasının söz konusu olduğunu olduğunu yazmıştı.Umarım bun dan sonraki mesajlarınızdaki uslubunuza çok daha fazla DİKKAT edersiniz.!

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Sa vod bolümünde filimlerden ses gelmiyor haydar abi hemem hemwn 20 filim denedım turk fılımlerı bolumu ful sessız bı ayarmı var gozumden kacan

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sa vod bolümünde filimlerden ses gelmiyor haydar abi hemem hemwn 20 filim denedım turk fılımlerı bolumu ful sessız bı ayarmı var gozumden kacan

Sevgili kardeşim şimdi yaptığım kontrol neticesinde bahsetmiş olduğunuz bölümde 5 adet film kontrol ettim bende herhangi bir sıkıntı yok...

Yazılım format hatası veriyor

Yazılımda herhangi bir sıkıntı olmamakla beraber bu sorunu yaşamanızın 2 nedeni olabilir.!

1.Yazılımı zipten çıkartmadan atmak istemeniz.!
2.USB belleğinizde cihazınıza ait birden fazla yazılım bulunması.! ( Eğer varsa önceki olani SİLİN.)

cevyapan

0
Üye
5 Tem 2016
26
11
3
50

Sevgili kardeşim şimdi yaptığım kontrol neticesinde bahsetmiş olduğunuz bölümde 5 adet film kontrol ettim bende herhangi bir sıkıntı yok...

Yazılımda herhangi bir sıkıntı olmamakla beraber bu sorunu yaşamanızın 2 nedeni olabilir.!

1.Yazılımı zipten çıkartmadan atmak istemeniz.!
2.USB belleğinizde cihazınıza ait birden fazla yazılım bulunması.! ( Eğer varsa önceki olani SİLİN.)

yazılım Zip ten kesinlikle çıkartıldı. USB tamamen formatlanarak zip ten çıkarılmış yazılım yüklendi. fakat şimdi bir daha indirip deneyeceğim bir sorun olursa tekrar bildiririm

cevyapan

0
Üye
5 Tem 2016
26
11
3
50
sanırım indirme sırasında bir sorun oluşmuş şu anda yeniden indirdim ve çalışıyor. herkese teşekkürler

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Samsung tv guncellemesinden sonra bu sikinti yasandi baska tv de ses var cok komik durum tv yi resetleyip deneyim diyorum ip tv de ayni zipten cikarip yukleme yapiyorum tvde ses var medya oynatmalarda yok yutube dahil

bilgias2

0
Üye
22 Eyl 2013
10
19
3
İyi Günler;
5.519 versiyonu nu yükledikten sonra şifreli olup seyrettiğim kanallar göstermiyor.
İnternetimde herhangi bir arıza veya sorun bulunmammaktadır. Nedei ne olabilir ve nasıl giderebiliriz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar FREE-SERVERDE bakım çalışmaları söz konusu olabilir onun için boşu boşuna cihazınızın ayarları ile oynamayınız.!

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Bu arada verilecek olan yeni yazılıma tandberg eklendi, ayrıca powervu auto da eklendi ve sinyalmetre ile ilgili görsel değişiklikler yapıldı, yazılımların testleri yapılıyor ;) yakında sunumu yapılır, süre sormayın lütfen.

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
Bu arada verilecek olan yeni yazılıma tandberg eklendi, ayrıca powervu auto da eklendi ve sinyalmetre ile ilgili görsel değişiklikler yapıldı, yazılımların testleri yapılıyor ;) yakında sunumu yapılır, süre sormayın lütfen.

sayın karbon ustam
güzel ve sevindirici haber için tekrar teşekkür ederim
emeğinize sağlık
iyi çalışmalar dilerim

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Sa trt hd pakette sinyal sıkıntısı yasanıyor yazılımla yapılabılecek bır duzeltme varsa yapabılırmıyız usta kolay gelsın

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sa trt hd pakette sinyal sıkıntısı yasanıyor yazılımla yapılabılecek bır duzeltme varsa yapabılırmıyız usta kolay gelsın

Bu şekilde bir sıkıntı bu forum dahil hiçbir forumda sizden başka kimse bildirmedi.! Şu an bendeki sinyal kalitesi seviyesi 100/100 sanırım sizin çanak+lnb sisteminizde iyi bir ayara ihtiyacınız var gibi görünüyor...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Hocam yuzde yuzden birden düşüp sinyal dıbe vuruyor lbn
Degişti bu ara benim cihaz a nazar degdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...