Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.557) 02.03.2017 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba arkadaslar. Cihazimda son yazilim olan V5.557 yuklu.
Kanal duzenlemeden kanali gizle dedigimde nedense kanal gizlenmiyor. Defalarca fabrika ayarlarina da donduysem degisen olmadi.
Bu sorunu yasayan arkadaslar var mi.

Aynı yazılım bendede yüklü kanallar aynen hiç bir sıkıntı olmadan GİZLENEBİLİYOR.! Siz sanırım bir yerde bir ayrıntıyı atlıyorsunuz önce gizlenmek istenen kanalları kanal*liste düzeninden işaretleyeceksiniz.! Sonrada kumandanın üzerindeki OK tuşuna basacaksınız cihaz kanal listesinde iken kayıt tuşuna basacaksınız.Karşınıza şifre ekranı gelecektir 1234 tuşlayın şimdi artık gizlenmek istenen kanalları göremezsiniz. Eğerki kanalları geri getirmek isterseniz yine aynı işlemi yapacaksınız kolay gelsin...

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Aynı yazılım bendede yüklü kanallar aynen hiç bir sıkıntı olmadan GİZLENEBİLİYOR.! Siz sanırım bir yerde bir ayrıntıyı atlıyorsunuz önce gizlenmek istenen kanalları kanal*liste düzeninden işaretleyeceksiniz.! Sonrada kumandanın üzerindeki OK tuşuna basacaksınız cihaz kanal listesinde iken kayıt tuşuna basacaksınız.Karşınıza şifre ekranı gelecektir 1234 tuşlayın şimdi artık gizlenmek istenen kanalları göremezsiniz. Eğerki kanalları geri getirmek isterseniz yine aynı işlemi yapacaksınız kolay gelsin...

Hocam kumanda dan kanal duzenlemeye geliyorum gizlemek istedigim kanalin uzerinde ok diyorum komut penceresi cikiyor.
Ordan kanal gizlemesini seciyorum sonra gizlemek istedigim kanali seciyorum. Kanalin karsisinda gizleme isareti cikiyor. Sonra geri diyorum kaydediyor ama hicbir degisiklik olmuyor.
Sifre ekrani falan gelmiyor.
Hocam hani digital platformlarda ornek olarak 3 den 8 inci siraya atliyorya. Bunda oyle bir ozellik var mi? Hani aradaki kanallari atlasin 3 den 8 inci siraya gibi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam kumanda dan kanal duzenlemeye geliyorum gizlemek istedigim kanalin uzerinde ok diyorum komut penceresi cikiyor.
Ordan kanal gizlemesini seciyorum sonra gizlemek istedigim kanali seciyorum. Kanalin karsisinda gizleme isareti cikiyor. Sonra geri diyorum kaydediyor ama hicbir degisiklik olmuyor.
Sifre ekrani falan gelmiyor.
Hocam hani digital platformlarda ornek olarak 3 den 8 inci siraya atliyorya. Bunda oyle bir ozellik var mi? Hani aradaki kanallari atlasin 3 den 8 inci siraya gibi.

Sevgili kardeşim ben size yapmanız gerekeni yazdım ama sanırım siz mesajımı tam okumamışsınız bence baştan aşağı tekrar okuyun.!!! Olay gayet kolay iki işlemde kanal gizleme aktif olmaktadır siz sadece ilk olayı yapıyorsunuz diğer olayı yapmıyorsunuz.Diğer yazdığımıda uyguladınızmı işlem tamamdır...

Son düzenleme:

kazici68

0
Üye
10 Şub 2012
16
0
1
S.a arkadaşlar ben İsmail Çetin cihazım Nex Machina 3D IPTV bölümüne USB den kanal sıralaması yaptım fakat hiçbir kanal gelmiyor boş ekran Cihazımı Fabrika ayarlarını yaptım bir kaç kere fakat aynı yani kanal sıralamasını almıyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz bu da video su [video=youtube_share;7aeo175RkpU]https://youtu.be/7aeo175RkpU[/video]

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
dosya içi nasıl boş olabilirmi yoksa yüklenmesi lazım yada uygun düzende olmayabilir bu şekildemi bi kontrol ediniz kırmızı olan yer ilk başta mevcutmu?
#EXTM3U
#EXTINF:-1,RTP 1 HD
http://iptvtt.ddns.net:8000/live/111/111/987.ts
#EXTINF:-1,RTP 2
http://iptvtt.ddns.net:8000/live/111/111/765.ts

birde son yazılım yüklü ise ilk atılan dosyayı hafızalıyor ekleme yapmıyor siz eskisini sil seçeneğini seçip yükleyin dosyanız doğru ise o zaman alıcaktır

Son düzenleme:

kazici68

0
Üye
10 Şub 2012
16
0
1
Evet kardeşim dosya içi dolu bi türlü kanal listelerini aktarmıyor acaba yeni yazılımda bunu düzeltirler mi ya

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Evet kardeşim dosya içi dolu bi türlü kanal listelerini aktarmıyor acaba yeni yazılımda bunu düzeltirler mi ya

tamam dolu formatta uygun diyelim yukarda kırmızı ile işaretlediğim ibare dosyanın başında olmalı oda varsa dosyanızı açıp farklı kaydet kodlama utf veya ansı seçin ve kayıt türü tüm dosyalar seçip uzantıyıda .m3u girp tekrar kaydedin yüklerken ekle seçeneğiyle olmazsa eskisini sil seçeneğini deneyin mutlaka olmalı.biryerlerde gözden kaçan durum var bende böyle bir sıkıntı yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
İp tv de kanal sıralaması yapabiliyormuyuz kendi istediğimiz gibi ?

Sevgili kardeşim X-Panelde bu işlemi yapamazsınız sunucudan nasıl geliyorsa o şekilde kanallar dizilir.! Fakat USB-KİŞİSEL dosya olarak M3U dosyası olarak istediğiniz şekilde sıralama yapabilirsiniz...

kazici68

0
Üye
10 Şub 2012
16
0
1
Selam hocam hayırlı geceler senin dediğin şekildede yaptım olmadı bence benim cihazımdaki yazılımda hata ola bilir YÖK bide böyle bi hata hiç olmazı Yen'i yazılımdan sonra böyle oldu kardeşim senin doktorla iletişimin varsa lütfen bildir iptv ye şuan bakamıyom yurt dışında yaşıyom iptv yinde sadece Türkiye ana yayınları için aldım buda benim e adresim [email protected] bu e adresimi doktor görürse inşallah benimle iletişime geçer yada sizde varsa bu benim e adresime göndere bilirsiniz kardeşim ilgin için teşekkürler ederim sevgiler saygilar ismail çetin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Selam hocam hayırlı geceler senin dediğin şekildede yaptım olmadı bence benim cihazımdaki yazılımda hata ola bilir YÖK bide böyle bi hata hiç olmazı Yen'i yazılımdan sonra böyle oldu kardeşim senin doktorla iletişimin varsa lütfen bildir iptv ye şuan bakamıyom yurt dışında yaşıyom iptv yinde sadece Türkiye ana yayınları için aldım buda benim e adresim [email protected] bu e adresimi doktor görürse inşallah benimle iletişime geçer yada sizde varsa bu benim e adresime göndere bilirsiniz kardeşim ilgin için teşekkürler ederim sevgiler saygilar ismail çetin

Vallahi sevgili kardeşim işin doğrusunu isterseniz ben artık fena halde sıkıldım bu IP tv konularından.! Herkes kafasına göre bir şeyler yapmak istiyor sonrada princin taşını ayıklamak bize düşüyor.! Siz ne yapmak istiyorsunuzda cihaz almıyor siz bana ÖZEL den en İNCE-AYRINTISINA kadar yazın bu iş böyle herkesin kafasını karıştırarak olmaz.! Zaten millete malzeme lazım bir yerde bir şey görmeye görsünler hemen gidip oraya buraya yazarlar machinada ıp tv çalışmıyor diye...

next52

0
Üye
9 Haz 2012
25
20
3
Sevgili doktor ustad acasa hafta sonu sıkıntımı oldu.şifreli yayınları açmadı.Yeni yazılımmı gelecek.Teşekkürler.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Video siteleri guncelleme yaptigindan cihaz oynatmiyor normal problem 2 gune duzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...