Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.190) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Machina 3D Süper Tek Tuner Serisi (V2.190) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- Dailmotion Güncellendi.
- 3G Kütüphanesi Güncellendi.
- WİFİ Kütüphanesi Güncellendi.
- Kart Kütüphanesi Güncellendi.
- VOD Bölümünde Auto Buffer Eklendi.(Daha Az Kopma İçin)
- Altyapıdaki IPTV Kütüphanesi Yenilendi.
- Tavşanlar (+18) Video Bağlantı Sorunları Düzeltildi.
- Tavşan 4 Numarada Bölge Seçimi Kapalı Olursa Türkçe Kategorisi OK.Diğerlerinde Bölge 1 Seçili Olsun.
- Ana yazılım değildir, ara test yazılımıdır.

@doktor'a Teşekkürler.

İNDİR.
İNDİR(Alternatif)

zezazade1

0
Üye
15 Mar 2015
9
0
1
Bu yazilimi usb atdim yazilim görünmüyor neden acaba daha önceki yazilimlar oluyordu bunda hatami var yoksa saygilar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bu yazilimi usb atdim yazilim görünmüyor neden acaba daha önceki yazilimlar oluyordu bunda hatami var yoksa saygilar.

Yazılımı YANDEX linki ( Alternatif yazan ) üzerinden indirdi iseniz direkt olarak USB ye atmanız yeterlidir.! Klasörden falan çıkarmaya gerek yoktur,eğer yine USB yi taktığınızda cihaz görmüyorsa cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açınız. Ama diğer linkten ( next servis ) indirdi iseniz o halde durum biraz daha farklılık gerektirmektedir.Yapılması gerekenler AŞAĞIDA sıralanmıştır.
1.Masa üstüne inen yazılım dosyasını ZİP ten çıkarmak için BİRLİKTE AÇ seçeneği ile önce klasöre çıkarıyoruz.
2.Sonra karşımıza gelen diğer dosyayı çift tıklıyoruz.
3.Bu sefer karşımıza 3 adet dosya daha gelecektir işte onların içinden EN ÜST te olanı kesip USB ye atacaksınız.
4.Sonra cihaza yazılım atmaya başlayacaksınız.

Son düzenleme:

ultra1

0
Üye
29 Ağu 2012
6
0
1
yazılımı yandexten indirdim sorun olmadı. emegine sağlık uğraşan çaba sarfeden tüm ilgililerin

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Evet Haydar kardes bu SDS-EPG, fakat ben bu forumda rast geldim ki 10970V30000 S2 de olan kanalin uzerinde INF+ SDS-EPG kirmizi tusa bas,yaptim loading yaziyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Aslında öyle bir durum vardı ama sağolsunlar bazı arkadaşlar 5 yada 6 kanalda neden EPG yok diye işin cılkını çıkarınca DOKTOR üstat en sonunda o bölümü kendi haline bıraktı...

abisi

0
Üye
21 Mar 2015
4
0
1
Bu yazılım cihaz üzerinden güncellemeye sunuldumu?
Edit: Test yazılımı olduğunu açıklamalarda yeni okudum. Teşekkürler.

Son düzenleme:

primafila

0
Üye
15 Şub 2015
4
0
1
Değerli arkadaşlar makineyi 2014 Mayıs ında aldım. Şimdiye kadar hiç yazılım yüklemedim. Bu yeni yazılımı yada başka bir yazılım yüklediğimde cihazdaki kanal sıralamam,frekanslarım ve mevcut serverim siliniyor mu? Makinede bir fabrika ayarına dönüş yada sıfırlama oluyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...