Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D (V4.729) 22.11.2013 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1tan

0
Üye
24 Kas 2013
20
0
1
İp tv listesinden hic bir kanalı silemiyorum. Fabrika ayarına bile çevirdim silinmiyor.

avciali

0
Üye
28 Ağu 2013
40
0
6
Usb ye kayıt yapılırken her hangi bir ışık veya görüntü yok.Dobratech teki gibi kayıt bilgisi kayı anında makinada görünemezmi.

hhbas55

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
13
0
1
İyi geceler.Ben nacizane Doctor hocamdan birşey rica edecektim.Eğer mümkünse iptv kanallarını izlerken kanal değiştirir gibi değiştirme olamaz mı?.Yazılıma olabiliyorsa güzel olur diye düşünüyorum.

motionpicture

0
Üye
31 Ağu 2013
7
0
1
Ben genellikle PVR özelliğini kullanıyorum. O nedenle ftp özelliği çok işime yarıyor. ancak bir iki sıkıntı var
1. FTP den 4GB üstü dosyalarda sorun yaşanıyor.
2. HD kanalların kaydedildikten sonra bilgisayarda izlenmesinde ciddi sorunlar var. Programların %90ı açmıyor. Bence burada bir iyileştirme yapılmalı.
DigiturkPlay özelliği gerçekten çok iyi olur. Teknik olarak Octoshape client'ın linux desteği var ancak sertifika konusunda digiturke bağımlı kalınabilinir. Şu anda kadar açık linux ta herhangi bir uydu alıcısında desteği geldimi bilemiyorum.

mehmetkaya1974

0
Machina3D VIPClup
23 Kas 2013
129
1
18
bende katılıyorum.

Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Müsadenizle Benim 2 sorum olacak;

1- D-smart abonesiyim film kanalları seyrederken türkçe dublajlı filmlerde altyazı çıkıyor. Txt + tuşundan kapatıyorum fakat kanal değiştirdiğimde tekrar altyazı basıyor. Menüde de kapatmak için bölüm göremedim yardımcı olursanız sevinirim.
2- birde portal a Digiturk play uygulamasının eklenmesi ne derece mümkün olur bilmiyorum ama değerlendirirseniz çok sevinirim.
3.iptv ile ilgili iyileştirmeler olmasını rica ediyorum.

Gösterdiğiniz ilgiden ötürü şimdiden çok teşekkürler.

aynen katılıyorum.

ayhaneti

0
Machina3D VIPClup
5 Ocak 2013
51
0
6
iyi akşamlar,Next Machina 3D (V4.729) 22.11.2013 Tarihli TEST Yazılımını. Yuklerken elektrikler kesildi.Bootıng ayarında kaldı .ne yaptı ise çözemedim.(arkadan şalteri indirdim enerjiyi kestim daha sonra ki ayarlarına döner diye ,enerji gelince yine ekranda BOOTING yazıyor)acil yardım.1 saatten beri aynı yazı ekranda kaldı.Fabrika ayarlarına nasıl gireceğim.Zira receverin hiç bir düğmesi kumandadan çalışmıyor.Teşekkürler

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
iyi akşamlar,Next Machina 3D (V4.729) 22.11.2013 Tarihli TEST Yazılımını. Yuklerken elektrikler kesildi.Bootıng ayarında kaldı .ne yaptı ise çözemedim.(arkadan şalteri indirdim enerjiyi kestim daha sonra ki ayarlarına döner diye ,enerji gelince yine ekranda BOOTING yazıyor)acil yardım.1 saatten beri aynı yazı ekranda kaldı.Fabrika ayarlarına nasıl gireceğim.Zira receverin hiç bir düğmesi kumandadan çalışmıyor.Teşekkürler

Usb bellek ile linkteki anlatımdaki gibi yazılımı yükleyiniz..
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=2418

mehmetkaya1974

0
Machina3D VIPClup
23 Kas 2013
129
1
18
Yeni yazılımı bugün bekliyoruz

Yeni yazılım bugün açıklanıyor.Yeni yazılımla ilgili düşüncelerimizi burada paylaşalım.Doktor hocam sağolsun.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Bu hafta içi verilecek aksilik olmazsa,bir iki bug vardı,düzeltilip verilebilir..

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
yazılımlık nevar cihaz on numara çalısıyor ısrarla yazılım yazılım bırazda 19500 lere bakılsın insanlar magdur edildi cihzlar çalışmıyor kolaygelsin

aranje

0
Machina3D VIPClup
15 Kas 2013
10
0
1
yazılımlık nevar cihaz on numara çalısıyor ısrarla yazılım yazılım bırazda 19500 lere bakılsın insanlar magdur edildi cihzlar çalışmıyor kolaygelsin

bende de aynı cihaz vardı next merkezde destek bölümğne gönderdimcihazın machina 3 d ile değişimini talep ettim sağolsunlar üstine para verdim cihazı değiştirdim değerlendirebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...