Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.630 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
merhaba yazılımı yükledim gayet güzel sorun yok sadece filimlerde ileri veya geri alma işlemi yapmıyor 1 nolu fabrika ayarlarına dönmem gereklimi iş yerimde next hd mini var onda katagoriler var birde ileri geri sarma işlemi yapılıyor bilgisi olan arkadaşlar yazarsa ona göre işlem yaparım teşekkür ederim şimdiden

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar sadece bendemi filimlerde ileri alma geri alma işlemi yok cevap yazan arkadaşlarda yok mutlaka yazımı görüyorsunuzdur mutlaka next 3 hd machina siyah kasa cihaz kullanan arkadaşlar verdır sadece bu seride ileri ve geri sarma oluyormu olmuyormu cihazda hatamı var anlamadım dükkanda yeni next hd mini cihaz var onda ne güzel filimleri dizileri ileri veya geri alına biliyor bu kasalılarda yok sanırım böyle özellik olsaydı yazardınız herhalde saygılarımla arkadaşlar iyi akşamlar

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar sadece bendemi filimlerde ileri alma geri alma işlemi yok cevap yazan arkadaşlarda yok mutlaka yazımı görüyorsunuzdur mutlaka next 3 hd machina siyah kasa cihaz kullanan arkadaşlar verdır sadece bu seride ileri ve geri sarma oluyormu olmuyormu cihazda hatamı var anlamadım dükkanda yeni next hd mini cihaz var onda ne güzel filimleri dizileri ileri veya geri alına biliyor bu kasalılarda yok sanırım böyle özellik olsaydı yazardınız herhalde saygılarımla arkadaşlar iyi akşamlar
NOT sanırım cihazı ilk aldıgımda ileri ve geri alma işlemi oluyordu sonraki yazılımlarda kaldırdılar sanırım

beylun90

0
Üye
10 Eyl 2013
22
11
3
Yazılımı dün akşam ancak yükleyebildim. Gayet güzel olmuş. Free server bile olsa sky'ları izleyemiyorduk. Emeği geçen herkese teşekkür eder, Machina3D' nin diğer 2000'lerden geri bırakılmaması temennilerimle iyi günler dilerim.

homersteel34

0
Üye
13 Ağu 2013
22
1
3
Merhaba. Yazılımı güncelledim. Fakat ip. Tv izlerken belli aralıklarla cihaz kendine reset atıyor ekranda “BOOTİNG”. yazıyor. Başına gelen varmıdır ne yapılabilir ?

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
machina da 3 hd kasalı olanda ileri ve geri sarma eklense fena olmaz inşallah bir dahaki güncellemeye ileri ve geri sarma eklenir iyi olur belki yazılımı yapanlar belki bu mesajları okuyorlardır ne güzel minilerinde bu özellik var bunada ekleseler ne iyi alır saygılarımla

yesil41

0
Üye
6 Eyl 2017
1
0
1
bu sürüm için kanal geçişlerinde arada 20 25 sn kadar donup kalıyor.belli bir süre düzgün çalışıp yine donuyor..

ayazefe

0
Machina3D VIPClup
2 Ocak 2013
3
0
1
M+ bölümünden çıkamıyorum nasıl çıkacağım bu lanet yerden! iptv aldım paralı o kanalları eklediğimde bu m+ bölümünden exit ile çıkılmıyor!!!ooooofff of!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...