Neler yeni

Next Machina 3D V5.630 Yazılımı

ayazefe

Machina3D VIP Clup
Machina3D VIPClup
denedim hocam her tuşu denedim. fabrika ayarlarından kullanıcı ayarlarını silince çıkabildim

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
IPTV ayarlarından açılışı uydu yayını olarak secermisiniz, sonra kapatıp geri açın

kadifeli

Active member
Üye
Iptv ayarlarından
Menu tuşu ile ayarlar dan
Media modunu kapalı yapın açık yaparsanız bu sorunla karsılasırsınız

yasinbaba

New member
Üye
2 yıl önce almıştım. 1 yıldır kullanmıyorum. Hiç bir ilerleme yok. Çin'de satılan en kötü alıcıda bile pover vu otomatik machinada manuel bence köklü bir yazılım gerekiyor.

şimşek59

Active member
Üye
YAZILIM NOTLARI:

-Açılış resmi değiştirildi.
- Youtube korumalı içeriklerin oynatılamaması sorunu düzeltildi.
- Sky DE düzeltildi.
- AFN paketi düzeltildi. (9°Doğu 11804 V 27500)

İNDİR: Next Machina 3D V5.630 Yazılımı
merhaba, yazılımı ilk yüklediğimde sky de için sorun yoktu ama yaklaşık 1 aydır çok sık takılma oluyor , modemi ve cihazı bir çok kez açıp kapadım olmadı yapılabilecek bir şey var mı siz aynı problemi yaşıyormusunuz ? internet ayarlarında statip ıp seçili dns girili değil dns girmem gerekir mi ?

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
merhaba, yazılımı ilk yüklediğimde sky de için sorun yoktu ama yaklaşık 1 aydır çok sık takılma oluyor , modemi ve cihazı bir çok kez açıp kapadım olmadı yapılabilecek bir şey var mı siz aynı problemi yaşıyormusunuz ? internet ayarlarında statip ıp seçili dns girili değil dns girmem gerekir mi ?
Adı üzerinde FREE server maalesef yapacak bir şey yok ben ÖZEL serverimde izliyorum...

şimşek59

Active member
Üye
Adı üzerinde FREE server maalesef yapacak bir şey yok ben ÖZEL serverimde izliyorum...
bende free server kullanmıyorum ücretli server kullandığım için donma yapmasın diye kapattım onu, bende özel server kullanıyorum ve özel server aldığım yerden 3 ayrı server alıyorum farklı iki cihaz daha var evde biri zero 4k diğeri hiremco turbo ıptv bu cihazlarda aynı özel server donma yapmıyor , server alakalı bir skıntı değil, siz farklı dns kullanıyormusunuz cihazda ki internet ayarlarınız nasıl ?

fezaa

Active member
Üye
Web sitesi
www.next.web.tr.com
Aynı sıkıntıyı bende yaşadım ve sorunun bazı serverlerin birbirleriyle çakıştığını fark ettim diyerini kapatınca sorun çözüldü takılmıyorlar artık

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
bende free server kullanmıyorum ücretli server kullandığım için donma yapmasın diye kapattım onu, bende özel server kullanıyorum ve özel server aldığım yerden 3 ayrı server alıyorum farklı iki cihaz daha var evde biri zero 4k diğeri hiremco turbo ıptv bu cihazlarda aynı özel server donma yapmıyor , server alakalı bir skıntı değil, siz farklı dns kullanıyormusunuz cihazda ki internet ayarlarınız nasıl ?
Madem ÖZEL server var baştan yazsaydınız ona göre daha baştan yazardım zaman kaybı olmazdı.! Sky ları zaten OSCAM da normal izlenebiliyor NEXT lerde donma olması normaldir bahsettiğınız cihazlar LİNUX tabanlıdır.OSCAM özelliği sadece LİNUX cihazlarda çalışır...

kartalsat

New member
Üye
Machina 3d ler yazılımla linux yapılamaz mı dobratecler linux olarakta kullanılıyor machina 3d gibi süper bir cihaz daha da gelistirilemez mi