Neler yeni

Next Machina 3D V5.633 Yazılımı (24.02.2021)

alicayli

New member
Üye
Ben Next firmasında çalışan veya satıcısı falan değilim,bir ara uyduculuk işiyle de uğraştım bütün firmalarda prensip aynıdır Next e has bir durum değil. Ama Next bu son gönderdiği yazılımla 10 küsür yıllık cihazı rakiplerinin bir tık önüne getirdi( Cccam ile Ds izlenebilen birkaç uydudan biri haline geldi). Siz hala key diyorsunuz key ile izlenebilen kanal sayısı iki elin parmağını geçmez bunun üzerinde bu kadar durmanız tuhaf. Şunu derseniz hak verebilirim evet cihazın medya bölümü gayet yetersiz ama ben bunu bilerek aldım ve biliyorumki medya bölümü çok önde olan cihazların uydu kısmı zayıf oluyor. Üsluba gelince sizi rencide edecek hiç bir söz kullanmadım. Son olarak evet keyin ne olduğunu size birinin anlatması lazım çünkü key hakkında bilginizin olmadığını bilmiyorsunuz. Bu cihaz key konusunfa bazı 3 bin tl lik cihazların bile önünde. Bir çok pahallı cihazda PowerVu şifreleme sistemi yok olanda stream izliyor,çoğu keyleri elle giriyor. Benden bu kadar.

debug

Member
Üye
Next cccam satıcısı mı? Cccamdan ne geliri var ki Next in? Diğer firmaların müşterilerinin cccam aboneliği yok mu?
@@@@@Ben satıcı demedim. Duygusal sebep dedim bu cihazı kullanan ve ccam aboneliği olan aboneler var. Ccam Satıcılarının next gibi cihaz havuzu azalırsa hatta 3d gibi eski bir cihazı olan onlarca aboneleri var ve eski cihaza ccam desteği kesilirse nexti bir daha önermezler reklamını yapmazlar.. farkındaydan cihaza ek bir güncelleme yapmadı ccam desteğini düzeltti..sen bu konuları anlamak istemeyen biri olarak ben sana yorum yapmaktan bıktım..

fezaa

Active member
Üye
Web sitesi
www.next.web.tr.com
@@@@@Ben satıcı demedim. Duygusal sebep dedim bu cihazı kullanan ve ccam aboneliği olan aboneler var. Ccam Satıcılarının next gibi cihaz havuzu azalırsa hatta 3d gibi eski bir cihazı olan onlarca aboneleri var ve eski cihaza ccam desteği kesilirse nexti bir daha önermezler reklamını yapmazlar.. farkındaydan cihaza ek bir güncelleme yapmadı ccam desteğini düzeltti..sen bu konuları anlamak istemeyen biri olarak ben sana yorum yapmaktan bıktım..
Bu söylediklerin diğer firmalar için geçerli değil mi onlar neden cccam desteği vermedi müşterilerine? Hem tabiki Next veya x firma bir hizmet verirken müşterisine menfaatini de göz önünde bulunduracak,hem kendini hemde bizi mutlu ermiş oldu. Nextin burda ne kazandığı beni hiç ilgilendirmiyor ve inan sitelerde diğer firmaların müşterileri bizi şuan kıskanıyor ve firmalarına veryansın esiyorlar. Hiç bir firma karşılıksız sürekli hizmet veremez,sende bunu anla artık istersen. Devlet babamız bile bizden vergi almadan hiç bir hizmet yapmıyor.

Son düzenleme:

gazialgül

Member
Üye
Evet bazı firmalar hizmet veriyor hemde şahane hizmet 20 yıldır next kullanıcısıyım next machene den sonra next 2000 mini aldım hani nerde cccam desteği ben iki cihazda goremedim yazdim ayrıntılı bilgi veren yok

debug

Member
Üye
Evet bazı firmalar hizmet veriyor hemde şahane hizmet 20 yıldır next kullanıcısıyım next machene den sonra next 2000 mini aldım hani nerde cccam desteği ben iki cihazda goremedim yazdim ayrıntılı bilgi veren yok
Aynen kardeş next firması sadece avutuyor 2071 de olmayan özelliği var gibi sattı. İks bittikten sonra desteği kesti para ile bilr alamıyorsunuz