Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Machina 3D V5.633 Yazılımı (24.02.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gazialgül

0
Üye
5 Mar 2013
33
26
18
Evet bazı firmalar hizmet veriyor hemde şahane hizmet 20 yıldır next kullanıcısıyım next machene den sonra next 2000 mini aldım hani nerde cccam desteği ben iki cihazda goremedim yazdim ayrıntılı bilgi veren yok

debug

0
Üye
23 Kas 2013
101
22
18
Evet bazı firmalar hizmet veriyor hemde şahane hizmet 20 yıldır next kullanıcısıyım next machene den sonra next 2000 mini aldım hani nerde cccam desteği ben iki cihazda goremedim yazdim ayrıntılı bilgi veren yok
Aynen kardeş next firması sadece avutuyor 2071 de olmayan özelliği var gibi sattı. İks bittikten sonra desteği kesti para ile bilr alamıyorsunuz

goktasi

0
Üye
13 Ara 2011
1
0
1
Selam arkadaşlar next machina 3d süper cihazıma güncel yazılımı yükledim fakat iptv yayınları izlerken ardarda kanal değiştiğimde ya cihaz kilitleniyor yada kanalları göstermiyor cihazı sürekli açıp kapatmam gerekiyor bunun çözümü varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Selam arkadaşlar next machina 3d süper cihazıma güncel yazılımı yükledim fakat iptv yayınları izlerken ardarda kanal değiştiğimde ya cihaz kilitleniyor yada kanalları göstermiyor cihazı sürekli açıp kapatmam gerekiyor bunun çözümü varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

Aynı cihazdan bende de var.Maalesef bizim cihazların kronik sorunu bu bildiğim kadarıyla çözümü de yok,Forumlardan öğrendiğime göre Next firması bizim cihazları üretirken o zamanlar ip tv bu kadar güncel olmadığından donanımını ip tv'ye uygun yapmamış,sonradan yazılımla eklenmiş.2020 yılbaşından itibaren firma bizim modellere yazılım desteğini kestiğinden sorunlar arttı.İyi günler.

fezaa

Active member
Üye
19 Eyl 2018
296
203
43
bursa
www.next.web.tr.com
İptv evet gerçekten yetersiz,ama bana göre hiç önemi yok. Çünkü uydu bölümünün diğer cihazlara oranla önde olması bu açığı kapatıyor. Bana göre bu cihazın tek eksiği oscam bölümünün olmaması.

ulas55

0
Üye
27 Şub 2012
38
2
8
Arkadaslar bu cihazda son verilen yazılımla Thor uydusu Powervu belgeseller acıkmı au yapıyormu.?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
- CCcam düzeltildi.

Yazılımı online olarak güncelleyebilirsiniz.
Diğer Machina serilerine gün içerisinde online olarak yazılım verilecektir.

LMaqhP.jpg

@Sansar Selim Size bir konuda geri bildirim ileteceğim son yazılım yüklemesinden sonra usb ile cccam yüklenirse xtream cfg siliniyor xtream yüklersek cccam siliniyor .

servera baglı olarak cccam yüklemesi sonuç süper (ara ara takılma olsada şifreli nds ırd harika)
Bilginize .Kemal beyede selamlar

Son düzenleme:

Diablo

0
Üye
22 Eki 2012
25
8
3
Çok şükür ben bu machina 3d zımpırtısından kurtuldum. Next ile alakalı cihazları bir şekilde satıp yerine dreambox 920 4k linux uydu alıcı aldım ne iptv de nede cam larda sıkıntım var ayrıca görüntü kalite özellikle film ve maçlarda. İnşallah tez zamanda sizde kurtulursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...