Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo HD USB Bellek ile IPTV Kanal Listesi Yüklemek.

tuncayy85

0
Üye
28 Şub 2016
1
0
1
next minix amigoya usb den ip tv kanal listesi yüklemeye çalışıyorum ,usb güncelleme bölümünden cfg uzantılı dosyaya ok dediğimde good server succerfull diye onaylıyor,fakat ip tv bölümüne girdiğimde yüklü 9 tane sabit kaynak haricinde hiçbir yeni kanal gelmiyor eklenmiyor sorun ne olabilir acaba?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
next minix amigoya usb den ip tv kanal listesi yüklemeye çalışıyorum ,usb güncelleme bölümünden cfg uzantılı dosyaya ok dediğimde good server succerfull diye onaylıyor,fakat ip tv bölümüne girdiğimde yüklü 9 tane sabit kaynak haricinde hiçbir yeni kanal gelmiyor eklenmiyor sorun ne olabilir acaba?

yüklemiş olduğun dosyanın ilk 2 satırı nasıl olması gereken ilk satır varmı kontrol et olmazsa başarısız oluyor

flyx

0
Üye
12 May 2015
14
0
1
forumun geri dönmesine sevindim..

iptv ile ilgili bir sorunum var..

özel ip tv listemi izlerken birden bire donup kalıyor kanalı değiştirip tekrar o kanala geldiğimde düzeliyor ama bu donma olayı sık yaşanıyor, aynı linkleri pc üzerinden izlerken herhangi bir donma yaşamıyorum. (ethernet bağlı)

yardımlarınızı bekliyoruım.. teşekkürler..

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
forumun geri dönmesine sevindim..

iptv ile ilgili bir sorunum var..

özel ip tv listemi izlerken birden bire donup kalıyor kanalı değiştirip tekrar o kanala geldiğimde düzeliyor ama bu donma olayı sık yaşanıyor, aynı linkleri pc üzerinden izlerken herhangi bir donma yaşamıyorum. (ethernet bağlı)

yardımlarınızı bekliyoruım.. teşekkürler..

Abi uzantısı nedir IPTV'lerin. .ts'lerde çok sıkıntı yaşıyorum bende. birkaç saniye sonra donuyor başka kanala geçip, tekrar geldiğimde yine birkaç saniye sonra aynısı oluyor. Uzantılardan kaynaklı zannımca

flyx

0
Üye
12 May 2015
14
0
1
Abi uzantısı nedir IPTV'lerin. .ts'lerde çok sıkıntı yaşıyorum bende. birkaç saniye sonra donuyor başka kanala geçip, tekrar geldiğimde yine birkaç saniye sonra aynısı oluyor. Uzantılardan kaynaklı zannımca

evet benim hepsi ts uzantılı.. acaba ondan mı gerçekten.. ne yapmak lazım satın aldığımız kişiye uzantıları değiştir diyemeyiz sanırım? bi çözüm yolu var mıdır?

kadk

0
Üye
10 Nis 2016
9
0
1
s.a dostlar yurtdısında yasıyorum 1 haftadır star atv show fox ntv belırlı kanallar acılmıyor.. 2014 yazılımını yukledım guncelledım nafıle.. ıp tv kanal lıstesı atıyorum server uptated yazıyo ama hıcbır degısıklık yok .. yardımcı olabılırsenız sevınırım

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
selamlar ustalar bende next mini amigo plus var vermiş olduğunuz amigo ip tv programını indirdim burdaki anlatımlarınıza uygun olarak programa adresleri yazınca c.sürücüsüne amigo ip tv diye bir dosya attı onun dosya kısmında farklı kaydet seçeneğiyle usb ye attım usbyi cihaza taktım cihazın menü kısmında ayarlar kısmınada güncelleme usb ile güncelleme kısmında newcam hariç hepnisinde de denedim bazısı dosyayı gördü orda direk usbdenyüklediğim de dosya default bin bidosya çıkı yor kanallistesinde görmüyor xtrem hesabınbında amigo iptv.cfg görüyor yüledim lmadı iki bölüm de dosyayı gördü cccam.cfg dosya kısmıda usb deki dosyayı amigo iptv.cfg olarak gördü dosyanın üzerine gelip maviye basıp kaydet diyorum kaydediliyor yazısı kaybolunca ok basınca cihaz yeniden başlıyor okey düğmesine basarak yada geri çıkarak denedim cihazın mavi tuşuna basıp ip tv bölümüne geliyorum ekle düzenle silden sonra usb ile gücelle düğmesi varona basınca usb tvlist txt dosyası yükleyemiyor yazıyor nerde yanlış yapıyorsam bana bi yardımcı olurmusunuz ustalar bu resimli anlatımlarınız benim cihazla aynı deyil dosyanın başına tvlist txt yaptım dosyanın başını
yine olmadı cccam... denemelerimde aynı şekil başarısız oldu

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
selamlar ustalar bende next mini amigo plus var vermiş olduğunuz amigo ip tv programını indirdim burdaki anlatımlarınıza uygun olarak programa adresleri yazınca c.sürücüsüne amigo ip tv diye bir dosya attı onun dosya kısmında farklı kaydet seçeneğiyle usb ye attım usbyi cihaza taktım cihazın menü kısmında ayarlar kısmınada güncelleme usb ile güncelleme kısmında newcam hariç hepnisinde de denedim bazısı dosyayı gördü orda direk usbdenyüklediğim de dosya default bin bidosya çıkı yor kanallistesinde görmüyor xtrem hesabınbında amigo iptv.cfg görüyor yüledim lmadı iki bölüm de dosyayı gördü cccam.cfg dosya kısmıda usb deki dosyayı amigo iptv.cfg olarak gördü dosyanın üzerine gelip maviye basıp kaydet diyorum kaydediliyor yazısı kaybolunca ok basınca cihaz yeniden başlıyor okey düğmesine basarak yada geri çıkarak denedim cihazın mavi tuşuna basıp ip tv bölümüne geliyorum ekle düzenle silden sonra usb ile gücelle düğmesi varona basınca usb tvlist txt dosyası yükleyemiyor yazıyor nerde yanlış yapıyorsam bana bi yardımcı olurmusunuz ustalar bu resimli anlatımlarınız benim cihazla aynı deyil dosyanın başına tvlist txt yaptım dosyanın başını
yine olmadı cccam... denemelerimde aynı şekil başarısız oldu

selam
yazınızdan anladığım forumdaki benim hazırladığım programla Amigo bölümünden dosyanı hazırlamışsın
senin cihaz amigo plus olduğundan yanlış bölümden dosyanı hazırlamışsın program daha önce hazırlandığından amigo plus ekli değil ama başka modelle dosya yapısı aynı olduğundan gerekte görmedim ve oraya şöyle açıklama eklemiştim amigo plus satışa çıkınca
( Amigo plus Kullananlar miniHd black-mavi-pandora 18500 Bölümünden cihazınıza uygun iptv dosyasını oluşturabilirler dosya iç yapısı aynıdır eğer dosya adı cihazın istediği ad olması gerekiyorsa (tvlist.txt ) oluşturduktan sonra değiştirbilirsiniz ) gözden kaçmış siz 18500 bölümünden dosyanızı hzırlarsanız cihazınıza uygun dosya verir birde böyle deneyin
birde bulduğunuz m3u dosyalarını komple tek seferde cihazınıza uygun hale getiren converter mevcut forumda BURADA deneyebilirsin
xtream panel bölümü için forumda anlatımı var nasıl giriş yapılacağı detaylı anlatılmış incelemeni tavsiye ederim

nisan yagmuru

0
Üye
27 Ocak 2016
19
0
1
Amigo için Next Yazılım linkinden .cfg dosyası oluşturup yükleyebiliyorum. Yüklediğim aynı .cfg dosyasının açıyorum ve hiç bir değişiklik yapmadan kapatıyorun bu kez hata veriyor sebebi nedir.

raymondrony70

0
Üye
14 Ağu 2016
3
0
1
iti geceler ben bir iptv serverı aldım... beyfendi kanalları ekleyip bana cfg dosyası attı.... bende flash a atıp usb ıle guncelleye tıklıyorum... tamamlandı ok dıyor ıp tv ye gırıyorum herzamankı ıcındekı sıradan kanallar var... benım yapmam gereken başka birşey varmı yardımlarınzı ıcın teşekkür ederim şimdiden

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
iti geceler ben bir iptv server
selam cihazınızın Amigo olduğunu varsayarak yazıyorum siz cihazda iptv ye girip kanallar yüklendikten sonra liste ekrandayken KIRMIZI tuşa basıp DIY_CHANNEL başlığına baktınızmı eğer yüklediğiniz kanallar oradaysa problem yok eğer yoksa o zaman size verilen iptv dosyasına bakın ilk satırda şöyle bir satır mevcutmu
<NETDBS_TXT_VER_1> yoksa cihaz tanımaz ve yüklemez eğer varsa alt satırda kanallar şöyle olmalı
IPTV:{kanal adı }{kanalın adresi } gibi alt alta devam eder eğer şablon böyle değilse uygun hale getirmelisiniz forumda program mevcuttur yada nextyazılım sitesindende oluşturabilirsiniz bir kontrol edin yazdıklarımı

raymondrony70

0
Üye
14 Ağu 2016
3
0
1
hocam zaten cfg dosyasını serverı veren verdı zaten... dıy channel dıye bır sekme var ama ben onu gecen senekı server zannedıp oraya gırmemıstım:)...dıychannel dekı kanallar benım sımdıkı yenı serverımın kanallarımı olucak yani..

ordakı gordugum kanal lıstesı cfg dosyasındakı sırayla aynı değil... oncekı seyı sılmem falanmı gerekıyor acaba cihazım amigo bu arada şimdiden cok teşekkür ederim..

ve yazdıklarınızıda kontrol ettım; <NETDBS_TXT_VER_1> yazıyor şablonlarda dogru ama dıychannel a gırdıgımde sıralama farklı gecen senekı server ın kanalları gorunuyor

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
evet verilen dosya yapısı cihazın dosya yapısına uygunsa dıy_channel başlığını seçince orada göreceksin