Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Amigo HD USB Bellek ile IPTV Kanal Listesi Yüklemek.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
dedi

eğer süresi dolduysa aktif değilse silebilirsin liste ekranda iken sarı tuşa basıp çıkan menüden ister tek tek ister hepsini silebilirsin
sonrada yeni dosyanı yükle toplam 255 kanal kapasitesi vardır dosyanda kaç kanal var fazlasını almaz içinden istemediklerini çıkartıp yeni dosya hazırlayıp yükleyebilirsin kapasitesi kadar

cemsi71

0
Üye
28 Ağu 2015
14
0
1
benim bir problemim var tabi bu problem mi onuda bilmiyorum.amigo kullanicisiyim aktiv olsada inactive olsada gosteriyor.bu normal mi bu yeni yazilimdan sonra basladi

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
benim bir problemim var tabi bu problem mi onuda bilmiyorum.amigo kullanicisiyim aktiv olsada inactive olsada gosteriyor.bu normal mi bu yeni yazilimdan sonra basladi

freesharemi gösteriyor inactive iken öyleyse yazılımsaldır ilk fabrika yazılımında bu böyleydi kapatılamıyordu sonra düzelttiler ama son yazılımda bakmadım durum ne kapatınca gösteriyormu eğer öyleyse yazılımla düzelicek sorundur

ammiunix

0
Üye
6 Ağu 2016
3
0
1
Sana IPTV üzerinden kodlanmış kanallar için kodları gerekirse bir sonraki hd amigo ilgilenen Avrupa İtalya'da iyi çalışır ve ben?:)

elmatador35

0
Üye
25 Nis 2015
4
0
1
arkadaşlar merhaba size bir konu sormak istiyorum next amigo cihazında multimedya kısmına girdiğimde iptv logosu bulunmuyor bu sorunu nasıl çözebilirim

187ers

0
Üye
22 Ağu 2016
2
0
1
2 gündür kafayı yiyorum sorunuma sanırım bir çare bılunmuş lütfen yol gösterir misiniz?

187ers

0
Üye
22 Ağu 2016
2
0
1
arayüz şeklinde tarayıcı ile ekleyip denemiştim olmadı.. cfg dosyası olarak Update yaparak kodları düzenleyince oldu hocam ekstra bir şey yapmadım bilgine.. tşk

2 gündür kafayı yiyorum sorunuma sanırım bir çare bılunmuş lütfen yol gösterir misiniz?

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Konu: Next amigo plus sorunum bir haftadir freeshare ve cccamler acmiyor ne yaptiysam olmuyor. Börde ne islem yaparsam yapayim Jemen donuyor elektirikten cikarip devam ediyor ne yapmam lazim bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim ayriyeten next 3d machinada ve next amigoda hic sorunum York amigo plus hata yapiyor saygi ve hurmetlerimle iyi gunler dilerim cevabinizi bekliyorum

sezginbayik

0
Üye
31 Ağu 2016
1
0
1
kolay gelsin benim next minix hd amigo cihazim var IPTV de donma yapıyor çözümü var mı bilgisi olan var mı ? cihazda son sürüm yazılım yüklü

corray76

0
Üye
19 Eki 2016
7
0
1
selam arkadaslar foruma yeni üye oldum;yardımcı olursanız sevinirim
next mini amigo hd cihazım var 400 kanal yüklü cfg dosyasını notpad ile acıp kanal sayısını düşürdüm 200 e tekrar cfg olarak kaydettim ve flasha atıp uyduya taktım ama kanllar bir türlü gelmedi ne yapmam gerekiyor

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,008
12,241
113
ALMANYA
next mini amigo hd cihazım var 400 kanal yüklü cfg dosyasını notpad ile acıp kanal sayısını düşürdüm 200 e tekrar cfg olarak kaydettim ve flasha atıp uyduya taktım ama kanllar bir türlü gelmedi ne yapmam gerekiyor

Link de @A.kadir hazirlamis oldugu iptv duzenleme ve dosya olusturma programini kullanarak cihazina Uygun dosyayi olusturup cihazina yukleye billirsin.
http://www.next.web.tr/showthread.php/7142-Next-Amigo-IPTV-ve-CCcam-Dosya-Oluşturma-Programı.html

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113

dosyayı usb ile yüklediysen dıy_channel başlığındadır orada yoksa dosyanın iç yapısını kontrol et ilk satır mevcutmu <NETDBS_TXT_VER_1> bu satır olmazsa cihaz tanımaz ve kanal adı ve url kısımlarının başı ve sonunda { } olmalı
Buradaki programla hazırla tek tek açıklamayı oku
m3u dosyan varsa buradaki programla dönüştürebilirsin

corray76

0
Üye
19 Eki 2016
7
0
1
Tesekkur ederim cevaplariniz icin ben ucretli iptv satin aldim 400 kanal var diye notpad ile kanallari azalttim ama tekrar cfg yapamadim onunla ilgisi olur mu