Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 06.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nutica

0
Üye
5 Kas 2013
56
2
8
xpanelde http:// girmeyin girerseniz internet bağlantınızı kontrol edin diye uyarı verip panelden çıkıyor düzeltmenize izin vermiyor resetlemeniz gerekli yeniden giriş yapmanız için gayet iyi 2957 kanallık panel ekleme yaptım kapasite 4000 lik gibi geldi bana deneyip göreceğiz
usb bölümü kapasite değişmemiş 256
free share uzamış 2018 oldu 2 yıl ileri attı
cccamda reset atıyordu önceki yazılımda denemedim yarın deneme yapıcam
kasma yok gibi geldi önceki yazılımda kasma vardı yarın uydu kablosunu takıp detaylı bakıcam
usta yazılımı yükledim sorunsuzda bu free share tarihine nasıl bakılıyor ben bulamadımda

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
abi uzun süre izleyince kanalları atıyor mu? bur879la başlayan serverde Amigo Plus'da uzun süre izleyince attı.Yoğunluğu az olan başka server girdim onda sorunsuz izleniyor. Çok yoğunluk olunca Amigo Plus'da yayın duruyordu. Aynı server Minix 2000 HD'de donarak ilerlese de atmıyor.

uzun süre izleme fısatım olmadı sizinde dediğiniz gibi bu panel çok çok izlendiğinden atma olabilir

--------------------

not dün yazılımı atığımıda free server vardı bu gün aktif değil düzelir diye düşünüyorum

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
uzun süre izleme fısatım olmadı sizinde dediğiniz gibi bu panel çok çok izlendiğinden atma olabilir

--------------------

not dün yazılımı atığımıda free server vardı bu gün aktif değil düzelir diye düşünüyorum
bu gün tekrar amigoyu taktım free server çalışıyordu 800 kadar kanal vardı 2 saat kadar denedim
yazıldı forumda zaman zaman kapanıp açılıyor diye yakına düzelir cihazlarla ilgili değil

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
arkadaşlar bana sağlam sorunsuz ıptv tavsiye edebilecek varsa özelden bekliyorum.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,588
57,744
113
izmir çamdibi
aynen free serverde geçici sorun olduğunu düşünüyoum kadir senin hakkın ödenmez sadece forumdaki kulanıcılara yardımcı olman için kulandığın cihazı değiştirip testler yapıyorsun:cheers::may-alkis::hehhe:

Kemerix

0
Üye
4 Eki 2016
2
0
1
Antalya, kemer
Selam arkadaşlar. Benim cihaz amigo full hd. henüz bir ay oldu kullanalı ama sorunsuz çalışan freeshare dün akşamdan itibaren durdu. Sebebini bilen varsa yazabilir mi? teşekkürler...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Kadir kardeşim bugün rafta duran minik amigoyu çıkardım yeni yazılımı yükledim yeşil tuşla iptvye geliyorum YAZILIM DA BİR DEĞİŞİKLİK GÖREMEDİM x panel i arıyorum onuda bulamadım. renk ayarı felaket menü 7777 den IKS ye geçiyorum yeşil tuşla update yaptırıyorum Angla Fre SID YAZILARI çıkıyor bir müddet sonra Connect failed try it later yazısı çıkıyor İP TV ÇALIŞIYOR RENK ayarı felaket dedim çünkü yeşilimsi bir renk renk ayarlarına baktım 12 12 12 12 bu renkleri düzeltmemiz için bu rakamları kaç yapmamız lazım Bu yazılımı görünce elimde olan minik machine 2000 ve Amigo Plus cihazlarının değerini bir kez daha anladım .Çünkü yazılımı çıkaranlar cihazı hep berbat etmiş.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Sayın Kadir Multimedyadan Xtream İptv yi buldum değerleri girdim yükleniyor diyor cihaz kendi kendine kapanıp açılıyor tekrar xtream a girdiğimde bu sefer yazılarıda göremiyorum . fabrikanın serveri aynı yukarıda bahsettiğim şekilde bekliyor .

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kadir kardeşim bugün rafta duran minik amigoyu çıkardım yeni yazılımı yükledim yeşil tuşla iptvye geliyorum YAZILIM DA BİR DEĞİŞİKLİK GÖREMEDİM x panel i arıyorum onuda bulamadım. renk ayarı felaket menü 7777 den IKS ye geçiyorum yeşil tuşla update yaptırıyorum Angla Fre SID YAZILARI çıkıyor bir müddet sonra Connect failed try it later yazısı çıkıyor İP TV ÇALIŞIYOR RENK ayarı felaket dedim çünkü yeşilimsi bir renk renk ayarlarına baktım 12 12 12 12 bu renkleri düzeltmemiz için bu rakamları kaç yapmamız lazım Bu yazılımı görünce elimde olan minik machine 2000 ve Amigo Plus cihazlarının değerini bir kez daha anladım .Çünkü yazılımı çıkaranlar cihazı hep berbat etmiş.

MENÜ+MULTİMEDYA+XTREAM IPTV üstüne gel OK bas giriş gelir girili paneli düzenleme içinde
MENÜ+MULTİMEDYA+XTREAM IPTV üstüne gel bu sefer KIRMIZI tuşa bas giriş ekranı gelir ( kırmızı kısayol tuşu görseli yok )
free açıktı ben 2 gündür ara ara takıp baktım ama şu an kapalıymış kapanıp açılıyor sıkıntı var yani
sen bağlantı sağlıyamamışsın o uyarı o yüzden
renkleride zevkine göre ayarla eskisi 15 idi galiba tam hatırlamıyorum denemek lazım sen şimdi mini 2000 den dönünce çamur gibi gelmiştir sana :D
kısayol tuşunu aceleyle unutmuşlar baksana kurcalıyarak buldum bunada şükür diyorum :D
mini 2000 ile kıyaslanmaz hasan kardeşim evet çok fark var :D

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Kadir kardeşim dediklerini uyguluyorum sonuç aynı fabrikanın serverinde yukarıdaki yazdıklarım devam ediyor. bağlantı sağlıyamadığımı söylüyorsun o zaman ip tvlerde çalışmazmı ip tv leri izliyorum.Gelelim Xtream a üzerine gelip kırmızı tuşa basıyorum url giriyorum port usarname password bunları girdikten sonra uygulaya gelip okeyliyorum yine aynı şekilde yükleniyor diyor ve kapanıp tekrar açılıyor. orada şifreyi göster karesi var ona hiç dokunmadım ondan olabilirmi veya yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönüp kendi yedeklediğim kanal listemi yükledim ondamı sorun sat a geliyorum kendi uydularım çıkıyor. daha önce okumuştum bir arkadaş bende olmayan uydular var diye bende öyle bir sorun olmadı.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kadir kardeşim dediklerini uyguluyorum sonuç aynı fabrikanın serverinde yukarıdaki yazdıklarım devam ediyor. bağlantı sağlıyamadığımı söylüyorsun o zaman ip tvlerde çalışmazmı ip tv leri izliyorum.Gelelim Xtream a üzerine gelip kırmızı tuşa basıyorum url giriyorum port usarname password bunları girdikten sonra uygulaya gelip okeyliyorum yine aynı şekilde yükleniyor diyor ve kapanıp tekrar açılıyor. orada şifreyi göster karesi var ona hiç dokunmadım ondan olabilirmi veya yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına dönüp kendi yedeklediğim kanal listemi yükledim ondamı sorun sat a geliyorum kendi uydularım çıkıyor. daha önce okumuştum bir arkadaş bende olmayan uydular var diye bende öyle bir sorun olmadı.

free serverle ilgili dedim bağlantı sağlıyamamışsın diye sunucuya bağlanamamış tekrar deneyin diyor nete bağlanamamışsın demedim
xtreamde girdiğiniz panel hesabı aktifmi kontrol ettinizmi doğru girdiyseniz ve aktifse mutlaka kanallarınızı yükler bir yerde hata yapmış olabilirsiniz bakın bir daha
şifreyi göster girdiğiniz panelin şifre kısmı çentiklersen password gözükür çentikleyip bakın doğrumu girdiniz
yazılımda 4 tane uydu vardı astra 7derce hotbirt türksat istemediğin uyduları komple kanal düzenlemeden kaldırabilirsin

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Kadir merhaba fabrikanın serverini açtıramadım aynı şekil devam ediyor bende CCCAM serveri girdim hemen açtı. Diğer taraftan Xtream a gelince İp leri giriyorum aynı hatayı veriyor yani cihaz kapanıp yeniden açılıyor aynı ip leri machine 2000 e giriyorum hemen açıyor başka bir ip buldum siteden onları girdim onları minik amigo Xtream da açtı neyin nesi anlamadım ne ise kafa yormayalım machine 2000 e devam da işte kafa karıştırıyor neden?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kadir merhaba fabrikanın serverini açtıramadım aynı şekil devam ediyor bende CCCAM serveri girdim hemen açtı. Diğer taraftan Xtream a gelince İp leri giriyorum aynı hatayı veriyor yani cihaz kapanıp yeniden açılıyor aynı ip leri machine 2000 e giriyorum hemen açıyor başka bir ip buldum siteden onları girdim onları minik amigo Xtream da açtı neyin nesi anlamadım ne ise kafa yormayalım machine 2000 e devam da işte kafa karıştırıyor neden?

kaç kanal ip panel 2950 girmiştim aldı kapasite belki 3000 liktir fazla ise panel olabilir miniye girmiştin ne kadardı kanal sayısı

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
95
28
Kadir İP 1750 KANAL dediğim gibi ip adreslerini giriyorum cihaz kendini resatlıyor kapanıp açılıyor diğer sorun giderildi şu anda fabrikanın serveri çalışıyor

tolizuga

0
Üye
4 Eki 2012
18
1
3
ben bu yazılımı yükledim free share sadece +18 kanalları açıyor diger hiç bir kanalı açmıyor sorun nedir anlamadım.

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
IPTV Listesini dosya olarak nasıl yükleyeceğiz. Öncekinde olduğu gibi m3u uzantılı olma zorunluluğu var mı?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
IPTV Listesini dosya olarak nasıl yükleyeceğiz. Öncekinde olduğu gibi m3u uzantılı olma zorunluluğu var mı?

yok orası aynı cfg olacak amigo dosya formatına uygun olacak değişen birşey yok yani sadece xpanel eklenmiş oda dosya ile değil bilgilerin girilmesi ile oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...