Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Mavi & Pembe) 28.12.2012 Yeni Menülü TEST Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
selam karbon usta dün akşamdan beri youtube giremiyorum bunun yeni hazırlanan yazılımla ilgisi varmı yoksa şu an kullandığımız test yazılımı olduğu içinmi

golden51

0
Üye
14 Şub 2013
1
0
1
Selam burada emeği geçen herkeze şimdiden teşekkürler.
Karbon Ustam,Ben next minik hd mavi bir uydu alıcısı aldım.Burada yazılanları okudum.Üzerinde durulmayan şu eksiklikleri gördüm.
PVR de kaydedilen bir diziyi izlerken bırakıp sonra tekrar izlemeye başladığında aynı yerden başlamıyor.
Kumandadan REKORD düğmesi ile kayıt yaparken zaman ayarı yapılmıyor.Süreyi 2 saat olarak kendi belirliyor.
TimeShift Alanı için Usb den fazla yer ayırıyor. Ayarlama yapmıyor.
Bu 18.12.2012 tarihli test yazılımında bunlar giderildi mi? veya yazılım tamamlandığında giderilecek mi? Saygılarımla.

Son düzenleme:

Mesut1977

0
Üye
7 Eki 2012
13
0
1
tuan kardeşim bendede aynı sorun var youtube ve dailymotion sorunlu bi kaç gündür artık normal yazılımı verselerde sinir olmaktan kurtulsak bir an önce

ozan_ronal

0
Üye
2 Tem 2012
23
1
3
izmir
mini cihazlarda bu sorun hep var
wifi aparatını bir süre kullanıp çıkartıp yerine flash bellek yada hdd takınca
sonra tekrar wifi aparatını takınca wifi sinyal bulmuyor
ama 18000 hd cx modelleri bu konuda sorunsuz
çözümü şu şekilde yaptım 18000 hd cx cihazıma aparatı denemek için taktım
orada stabil bir şekilde çalıştır 1-2 saat daha sonra aparatı oradan çıkartıp
mini hd pembe cihazıma taktım ve 2 gündür sorunsuz bir şekilde kullanıyorum
ama çıkartıp flash bellek yada hdd takınca aynı problem oluşuyor
gidip 18000 hd cx cihaza takıp 1-2 saat kullanıyorum tekrar mini hd pembe cihazıma takıyorum
problem çözülüyor bu problemin yazılım ile üstesinden bir an önce gelinmelidir yoksa
next insanların gözünde güvenilir olmaktan çıkar.

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
arkadaşlar yeni yazılım gelinceye kadar webradyo havadurumu rss ve normal tv ile idare edeceğiz şimdilik yapacak başka bir şey yok ne yapalım bunada şükür yazılımlarda emeği geçen herkese teşekkürler

3 Mar 2012
10
1
3
İp tv listesini yükleyemiyorum nerde yanlış yaptığımı çözebilen varmı acaba ?

next minix hd (pembe) kullanıyorum.cihazda son çıkan siyah menülü yazılım var. iptv.txt dosyasını indirip flash belleğe attım cihaza taktığımda cihaz dosyanın bulunamadığı gibi bir hata veriyor.desteklediği tüm dosya formatlarını denedim. "iptv.m3u" "iptv.txt" "iptv.xml" hepsini denedim...flash belleğin formatı fat32....5-6 kanalı elle girmeyide denedim denediklerim arasında sadece discovery channelı çalıştırabildim...

Varmı Bu İşi Çözebilen ?

sparkettin

0
Üye
17 Şub 2013
1
0
1
Merhaba,
bende pembe olan alıcıdan var. verdiğiniz yazılımı usb'den kurdum. fakat yeni yazılım ile HD olmayan kanalların görüntü kalitesi ciddi şekilde düştü. sanırım bu ilginç sorunu bir tek ben yaşıyorum. belki düzelir diye sürümü daha eski olduğunu belirttiğiniz uydudan güncellemeye çalışıyorum fakat sürekli hata alıyorum. sizce görüntüyü bozan benim tahmin ettiğim gibi yazılımın yeni sürümü mü yoksa bu sürümle değişen, elle düzeltebileceğim ayarlardan biri mi? eski sürüm yazılım yüklemek zorunda kalırsam eski sürümlere nasıl ulaşabilirim? teşekkürler...

badams

0
Üye
11 Ocak 2013
11
0
1
arkadaşlar ekranı bölme özelliği yazılımla alakalı bir konu mudur?Yani bu minixlerde yok sanırım ya da ben mi bulamadım?Başka modellerde ekranı 4,9...kanala bölme özelliği bulunuyor.Minixlerde mümkün mü acaba?

ibo

0
Üye
2 Haz 2012
3
0
1
Arkadaşlar yardım lütfen bende Next Minix HD var 28.12.2012 yazılımını attım youtube da vidyoları sorunsuz açıyordu fakat son üç gündür listeyi bulıyor fakat vidyoları açmıyor bilgisi olan varsa lütfen yardım

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
arkadaşlar youtube vb server sorunu olduğundan yeni yazılım için ar-ge nin çalıştığını forumdan yetkililer duyurmuştu

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
yeni yazılımın bu ay içinde forumdan verileceğide duyurulmuştu herkesin bilgisine

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
arkadaşlar minix hd bizim normal uydu alışkanlıklarımızı değiştiren neredeyse ilk uydulardan bir tanesi biliyorum çok zor ama çok kısa bir zaman daha bekleyeceğiz gibi geliyor bana fiyatı uygun olan özellikli uydu istiyorsak bekleyeceğiz başka bir şey gelmez elimizden next in diğer modelleri yazılım konusunda daha uygun ama fiyatı farklı internet alışkanlığımızı uydu ile ufak tefek sıkıntılar olacak tabiiki

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
arkadaşlar minix hd bizim normal uydu alışkanlıklarımızı değiştiren neredeyse ilk uydulardan bir tanesi biliyorum çok zor ama çok kısa bir zaman daha bekleyeceğiz gibi geliyor bana fiyatı uygun olan özellikli uydu istiyorsak bekleyeceğiz başka bir şey gelmez elimizden next in diğer modelleri yazılım konusunda daha uygun ama fiyatı farklı internet alışkanlığımızı uydu ile birleştirince ufak tefek sıkıntılar olacak tabiiki

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
Ekteki dosyayı indirip usb ile yükleyin, kanal iptv kanal listenizin sonuna eklenecektir.

"moskovanın şifresi temel" iyi seyirler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...