Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 06.07.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
Arkadaşlar
Ben yanılmışım, Motor ayarı listesine yeni uydu eklenebilirmuş.
Benim hatam; fabrika ayarlarına dönmeden yeni yazılımı yüklediğim için sorun meydana gelmiş. Fabrika ayarlarına döndükten sonra yeni yazılımı uydudan indirdim ve Motor Ayarı listesine AzerSpace1 eklendi ve sorun kalmadı.
Yazılım notunda, fabrika ayarlarına döndükten sonra, yeni yazılımın yüklenmesi geretiği notu yazılırsa, benim gibi yanılgıya düşen arkadaşlara yol gösterilmiş olur.

yazılımı hiç fabrika ayarlarına dönerek yüklememiştim birdeöyle deneyeceğim bakalım nasıl olacak yeni yazılım verdiğin bilgi için teşekkürler arkadaşım

mozaik71

0
Üye
22 Kas 2012
11
2
3
arkadaşlar cihazım mavi üzerinde çok eski bir yazılım var. kanal listemi bozmadan yükleme yapabilirmiyim. nasıl

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
arkadaşlar cihazım mavi üzerinde çok eski bir yazılım var. kanal listemi bozmadan yükleme yapabilirmiyim. nasıl

Arkadaşım
Hiç tavsiye etmem. Çünkü; bazı sorunlar olabileceğini okumuştum. Kanal listesi hazırlamak o kadarda zor birşey değil. Önce kanalları taşırayarak istediğiniz sıralamayı yapın ve diğerlerini de silin. Bu kadar basit. Sadece biraz zaman alıyor ve buna değer.

süleyman09

0
Üye
8 Mar 2013
8
0
1
next pembe var bende arkadaş lar uydudan yazılım yükledim herşey güzelde usb nin içindekiler görünmüyor müzikleri resimleri hiç birini görmüyor yardım edin arkadaş lar

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
ARKADAŞLAR bilmem bana katılıyorsunuz, yoksa katılmıyorsunuz, ama menu siyah renkte çok sıkıcı- acaba diyorum yeni yazılımın menusu mavi renkte ve ya çeşitli renklerde olsa, bence SUPER olur............

Son düzenleme:

fahmaz

0
Üye
21 Ara 2012
3
0
1
Yazılımı USB ye kaydettim yüklemeyi yapmak istedim dosya görünmüyor.Yüklediğim minixhdmavi .Uydudanda güncelleme yapamıyorum. bulunduğum yerde 12729/h frekans zayıf

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
Çok özür diliyorum.Yalnış dosyayı atmışım.Birazdan dosyayı tekrar yüklerim.Forum arkadaşlarımdan ve yöneticilerden tekrar özür diliyorum.

mpolat40

0
Üye
11 Tem 2013
1
0
1
usta next minix hd var günceleme yaptı ve iptv ve diger kanallar cıktı ip tv listesi lazım ve farda tv ne demek acıklarsanız sevinirim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
usta next minix hd var günceleme yaptı ve iptv ve diger kanallar cıktı ip tv listesi lazım ve farda tv ne demek acıklarsanız ................................................................

Yukarıda IP TV de en stabil olan linkleri veriyorum. İndirebilirsiniz turbobitten.Tabii stabilite internet hıznızla da orantılı bi şekilde işler unutmayın.Rah-e Farda yeni adıyla Farda TV görüntü kalitesi pek de kaliteli olmamakla beraber D-Smart platformunun yayınladığı UEFA Avrupa ligi maçlarını Şampiyonlar Ligi ni , Bazı Avrupa liglerinin maçlarını yayınlamaktadır şifresiz olarak. Digiturk ve D-Smart ile ilgili illegal izleme yollarının paylaşılması forumda yasaktır. Yeni üyesiniz. Üye olduğunuz forumun değerini bilin de forum kurallarını okuyunuz lütfen. Fazla zamanınızı almaz. http://www.next.web.tr/announcement.php?f=4&a=44

Son düzenleme:

burak16

0
Üye
2 Şub 2013
9
0
1
Yukarıda IP TV de en stabil olan linkleri veriyorum. İndirebilirsiniz turbobitten.Tabii stabilite internet hıznızla da orantılı bi şekilde işler unutmayın.Rah-e Farda yeni adıyla Farda TV görüntü kalitesi pek de kaliteli olmamakla beraber D-Smart platformunun yayınladığı UEFA Avrupa ligi maçlarını Şampiyonlar Ligi ni , Bazı Avrupa liglerinin maçlarını yayınlamaktadır şifresiz olarak. Digiturk ve D-Smart ile ilgili illegal izleme yollarının paylaşılması forumda yasaktır. Yeni üyesiniz. Üye olduğunuz forumun değerini bilin de forum kurallarını okuyunuz lütfen. Fazla zamanınızı almaz. http://www.next.web.tr/announcement.php?f=4&a=44

merhaba kardesım başka guncell ıp tv guncell kanal varmı 16 tane daha kanal var açılmıyor senın verdıgın lınk tekı kanallar açıldı 2 kanal güzel gösteriyor dıger 16 göstermıyor

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ
merhaba kardesım başka guncell ıp tv guncell kanal varmı 16 tane daha kanal var açılmıyor senın verdıgın lınk tekı kanallar açıldı 2 kanal güzel gösteriyor dıger 16 göstermıyor

Zaten bahsettiğim IP TV listesini yanlış yüklemişim.2 gün önce.Dün gece düzelttim linki.Bende sadece 2 kanal var.isimlerini de yazdım .Galaxy TV , Cinemax. şu anda elimde başka kanal yok fakat talepte bulundum metro tv platformuna rtmp ve rtsp olan linkleri http yapmaları için.Umarım dönerler. ve test ettiğim kanalların hepsini burada yazamıyorum yasal olmadığı için.Kanal sayısı arttıkça ben de dosyayı güncelleyeceğim.Şimdilik son güncel listeyi buradan indirebilirsiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=26568&postcount=71

burak16

0
Üye
2 Şub 2013
9
0
1
Zaten bahsettiğim IP TV listesini yanlış yüklemişim.2 gün önce.Dün gece düzelttim linki.Bende sadece 2 kanal var.isimlerini de yazdım .Galaxy TV , Cinemax. şu anda elimde başka kanal yok fakat talepte bulundum metro tv platformuna rtmp ve rtsp olan linkleri http yapmaları için.Umarım dönerler. ve test ettiğim kanalların hepsini burada yazamıyorum yasal olmadığı için.Kanal sayısı arttıkça ben de dosyayı güncelleyeceğim.Şimdilik son güncel listeyi buradan indirebilirsiniz.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=26568&postcount=71

teşekurler kardesım sagol

Karakurt19

0
Üye
13 Ağu 2012
167
181
43
Ustalar,
Cihazım Next Minix HD Prmbe.Yazılımı USB'den sadece yazılım olarak yükledim.Yazılımda birçok hata var.Umarım giderilir.Hatalar:
1-Şifreli kanal üzerinde kanal açılmadığında 'şifreli' uyarısı gelmiyor.
2-İPTV'de kanalı elle veya usb den ekliyorum.Birini seçiyorum gösteriyor.Çıkış yapıp tekrar açtığımda bakıyorum eklediğim kanallar silinmiş.Bunun tam tersi sildiğim kanallar kapatıp yeniden açtığımda yerinde duruyor.Silinmemiş durumda oluyor.İPTV'yi açtığımda aşağı yukarı basıldığında cihaz kendini resetliyor.Sitede verilen yazılım ile uydudan verilen yazılım aynı değil mi.
3-Paylaşımda sıkıntı mı var.Şuan itibariyle açılan hiçbir sifreli kanal açılmıyor. Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...