Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD (Pembe - Mavi) 22.03.2013 Tarihli Yazılımları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selocan

0
Üye
12 Şub 2013
13
0
1
Giden gelmiyor

Arkadaşlar,

SİRUS olayı açılımdan sonraki En büyük mesele oldu memlekete oradan açılım olaylarını detaylı takip ediyorduk şimdi onuda şifre koydular Bunu Nasıl izleriz astra 4A dan çıkıyor ama şifreli yazıyor

Yardımlarınız bekliyorum

Phantomsahin

0
Üye
16 Şub 2013
8
0
1
Merhaba Arkadaşlar ;

Bu MinixHD Cihazlara yazılımları kim çıkartıyor ? Hangi aralıklarla çıkıyor yeni güncel yazılımlar ? Şu anda Mesela 22.03.2013 Tarihli yazılım yüklü. Bir sonraki yazılım takribi ne zaman çıkar ?

Bilmek zor bunu tabi ama en azından tahmininiz nedir ?

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
Merhaba Arkadaşlar ;

Bu MinixHD Cihazlara yazılımları kim çıkartıyor ? Hangi aralıklarla çıkıyor yeni güncel yazılımlar ? Şu anda Mesela 22.03.2013 Tarihli yazılım yüklü. Bir sonraki yazılım takribi ne zaman çıkar ?

Bilmek zor bunu tabi ama en azından tahmininiz nedir ?

ben bir senedir bu foruu takip ediyom şu ana kadar adam gibi bir yazılım cıktıgını görmedim . zaman zaman işte güncel yazılımdiye bir iki makyaj yapıp buraya koyuyorlar onunda nezaman konacagı belli olmuyor. mesajla duyuru yapılıyor .ama iyibir yazılım çıkar diye boşuna bekleme .ben umudumu kestim artık bu cihazımı deyiştirecem. cihazda yazılım olarak gördüğüm ne kadar eksik varsa burda yazdım ama ilgilenen ve yani yazılım diye cıkardıklarında dikkate alınmadı ondan dolayı ben artık merak bile etmiyorum .boşuna beklersin diyorum.benden söylemesi

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
ben bir senedir bu foruu takip ediyom şu ana kadar adam gibi bir yazılım cıktıgını görmedim . zaman zaman işte güncel yazılımdiye bir iki makyaj yapıp buraya koyuyorlar onunda nezaman konacagı belli olmuyor. mesajla duyuru yapılıyor .ama iyibir yazılım çıkar diye boşuna bekleme .ben umudumu kestim artık bu cihazımı deyiştirecem. cihazda yazılım olarak gördüğüm ne kadar eksik varsa burda yazdım ama ilgilenen ve yani yazılım diye cıkardıklarında dikkate alınmadı ondan dolayı ben artık merak bile etmiyorum .boşuna beklersin diyorum.benden söylemesi

sana aynen katılıyorum. Söylediklerinde çok haklısın. .bunlar kendileri bişey yapmıyorlar bence yazılımları başkaları yapıyof.next ise türkçeleştiriyor galiba...biz o kadar forumlara yazıyoruz bir okadar da direk nexte mail atıyoruz. Şu soru var bu sorun var diye bizi takan yok. Arkadaş...ya yazılım yaparken hadi sorunları fark edemiyorsunuz diyelim biz kullacılar test edip size bildiriyoruz. Neden bizi takan yok. O zaman en iyiyim demeyeceksin NEXT.

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
sana aynen katılıyorum. Söylediklerinde çok haklısın. .bunlar kendileri bişey yapmıyorlar bence yazılımları başkaları yapıyof.next ise türkçeleştiriyor galiba...biz o kadar forumlara yazıyoruz bir okadar da direk nexte mail atıyoruz. Şu soru var bu sorun var diye bizi takan yok. Arkadaş...ya yazılım yaparken hadi sorunları fark edemiyorsunuz diyelim biz kullacılar test edip size bildiriyoruz. Neden bizi takan yok. O zaman en iyiyim demeyeceksin NEXT.

ağzınıza sağlık tüm kalbimle sizlere katılıyorum next yine çuvalladı inkar etse bile

fotog

0
Üye
9 Şub 2012
28
0
1
Aynen

Cihazla doğru dürüst uydu yayınlarını alamıyoruz.Forumda sayfalarca sorun belirtilmiş ama hiç biri çözümlenmemiş.Tutturmuşlar youtube,IPTV dir gidiyor.
Bu kandırmaca aylardır devam ediyor.Dün gittim malum markanın 800 HD clone modelini 350 TL'ye aldım tüm sorunlar bitti çok şükür.

Adios

tahir45

0
Üye
1 Ocak 2013
19
0
1
Cihazla doğru dürüst uydu yayınlarını alamıyoruz.Forumda sayfalarca sorun belirtilmiş ama hiç biri çözümlenmemiş.Tutturmuşlar youtube,IPTV dir gidiyor.
Bu kandırmaca aylardır devam ediyor.Dün gittim malum markanın 800 HD clone modelini 350 TL'ye aldım tüm sorunlar bitti çok şükür.

Adios

ağzınıza sağlık tüm kalbimle sizlere katılıyorum next yine çuvalladı inkar etse bile

tahir45

0
Üye
1 Ocak 2013
19
0
1

osman4345

0
Üye
29 Tem 2012
5
0
1

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
internet bilgisayardan kanallar uydudan takip edilir ikisini birleştirmeye kalkınca ufak tefek sorunlar olacak tabiiki sorunlar olmazsa çözümler olmaz arkadaşlar evet bazen bende çok kızıyorum next e ama kaliteli çalışmalar uzun zaman alır önce bunu kabul etmemiz gerekir işte bu yüzden vazgeçemiyoruz next ten kalite için sabırlı olmamız gerek diye düşünüyorum ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkülerimi sunuyor iyi çalışmalar diliyorum saygılarımla

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Next şaşırmış bence ne yaptığını bilmiyor. Bak biz Minix kullanıcıları son yazılımda wifi bağlantı sorunu var diye yırtınıyoruz bizi takan yok, Machina serisinde d-smart sorunu varmış dendi 2 günde düzeltilip verildi. Bu nedir biri bana izah etsin....arkadaş minix blackta wifi bağlantısı yoksa başka hiçibir şeyin önemi yok. Ne freshare ne youtube, ne iptv.... Next yetkilileri şunu anlayın artık düzeltin şu bağlantı sorununu, yapamıyoruz demeyin sakın, çünkü 28.12.2012 tarihli yazılımda bağlantı sorunu yoktu.

Son düzenleme:

osman4345

0
Üye
29 Tem 2012
5
0
1
internet bilgisayardan kanallar uydudan takip edilir ikisini birleştirmeye kalkınca ufak tefek sorunlar olacak tabiiki sorunlar olmazsa çözümler olmaz arkadaşlar evet bazen bende çok kızıyorum next e ama kaliteli çalışmalar uzun zaman alır önce bunu kabul etmemiz gerekir işte bu yüzden vazgeçemiyoruz next ten kalite için sabırlı olmamız gerek diye düşünüyorum ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkülerimi sunuyor iyi çalışmalar diliyorum saygılarımla

ben bu mesaja katılmıyorum next butur mesajı haketmiyor.hakedecek bir çalışmasıda yok çünkü.bu mesaj olsa olsa bir züğürt tesellesinden öte gecemez diye düşünüyorum hepsi bu

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
arkadaşlar benim you tube 100 taneden fazla sayfa bulmuyor bugünden beri sayın ilgililere soruyorum bu bir arızamıdır yoksa yazılımlar yine gidiyormu ? yada internet yoğunluğundan olabilirmi yoksa sadece bendemi böyle

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
arkadaşlar ya benim cihaz bozuluyor yada yazılımlarda sorun var benim cihaz çok yavaşladı ve you tubede sadece yüz sayfa buluyor çok yavaşlıyor neden bilmiyorum bir bilen varsa aydınlatırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
yazılımı yeniden yükledim değişen birşey olmadı neyapmam gerekir yardım lütfen

tuan

0
Üye
7 Tem 2012
70
1
8
herkes gayet memnun halinden veya artık koyvermiş galiba hiç ses seda çıkmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...