Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 08.11.2016 Tarihli Yazılımı

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
Güncellemeyi kurdum ama tanberg gelmedi acil yardım yanlış yerden mi giriyorum acaba nerden giriliyo biri anlatabilir mi

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
tamamdır. verdiğin linki indirdim tv ye attım hem powervu geldi hem tandberg. kanallar da açıldı. emeği geçen herkesin eline sağlık. herkesten Allah razı olsun

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
yumatu hd mini tangberg ve pover vu emu var sofcam attım oda açmadı

Bu forumda Next&NextStar modelleri ve Next desteği olan muadil modelleri dışında, başka cihazlara ait paylaşım yapılmamaktadır. kullandığınız cihaza ait buradan bilgi ve doküman bulamazsınız maalesef. Buradaki yazılımlar sadece Next modelleri içindir.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Bu cihazlara iptv server girebiliyormuyuz.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

girilebiliyor Fakat minixin iki serisinde (pembe mavi ve blue av )ıptv verimi çok düşük işlemci yetersiz efendim. Elimde yazılım editleme imkanım olsa ıptv ikonunu ve dosyasını kaldırır bu alanı ya cccama yada diğer internet uygulamalarına aktarırdım.(ıptv düşünenler araştırmasın )Server özellikleri için (cccam newcamd) tercih edilebilir.

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
İptv severim mevcut fakat nasıl girebilirim.tarif ederseniz sevinirim.Hızlı cevabınız için teşekkürler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
İptv severim mevcut fakat nasıl girebilirim.tarif ederseniz sevinirim.Hızlı cevabınız için teşekkürler.

hocam eklentiyi kendinize göre düzenleyin ve menü ıptv üzerine gelin kanal ekle>usb yükle seç tamamdır.(50 adet yükleyebilirsin )

NOT:
-A.Kadir ustamızın ıptv ve cccam düzenleme editörü var onu indirip yüklersiniz.

yada alttaki linkden minixhd seç istediğiniz kanalları ekleyin oluştura bas usb yükle cihaza at
http://www.nextyazilim.com/araclar/iptv

-cihaz ıptv zor çalıştırır sadece sizleri kırmamak adına verdim.

Ekli dosyalar

• IPTV.txt
    9.9 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

selcukyurekli

0
Üye
7 May 2013
20
15
3
nextminik HD yazılımı yükledim.bu arada malum kanallar gitti.Yapmamız gereken birşey varmı.Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler.