Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Pembe / Mavi Serisi 08.11.2016 Tarihli Yazılımı

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
DOST-6080 hocam bu cihazlara x panel yazılımı olabilirmi. daha önce yanlışlıkla iptv nasıl girilir diye sormuştum.asıl sormak istediğim x panel yazılımı.cevabınız için şimdiden teşekkürler.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim minix serilerinde ıptv ile bağlantılı uygulamalar İşlemci yetersizliği yüzünden çalışmaz.

(iş yerimizde mini blue var olmuyor bizde ıp tv ihtiyacını pc-vlc-tv karışımı sağlıyoruz MP yılbaşı bileti aldık para çıkarsa minimachina alacağız :p )

Son düzenleme:

ersingenc

0
Üye
24 Kas 2016
2
0
1
Merhaba arkadaşlar,

Bende pembe kapaklı minix hd var yeni bir disk aldım 2tb WD passport ultra ancak cihaza bağladığımda media/hdd bilgi'den bakınca birşey görünmüyor alttaki sarı düğmeli format seçeneği de birşey yapmıyor. (Eski diskim 1tb WD cihazla hala çalışıyor.)
Sorun ne olabilir -cihazımda son yazılım yüklü, disk NTFS formatlı (exfat'da denedim ancak sonuç alamadım)-

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :grumpy:

ersingenc

0
Üye
24 Kas 2016
2
0
1
Merhaba,
Next teknik servisi ile sorunu çözdüm. Yeni diskleri öncelikle fat32 yapıp cihazın görmesini sağlıyoruz ve diski cihaz ile (sarı format sekmesi ile) tekrar ntfs ye formatlıyoruz.

yaldiz78

0
Üye
9 Nis 2013
20
0
1
next minix hd yazılım hatası

merhaba arkadaşlar next minix pembe cihazıma 08 11 2016 tarihli yazılımı yazılım+kanallistesi attım usb ile ekran gidip geliyor sürekli tüm kanallarda aynı sorunu yapıyor 2015 tarihli bir yazılım buldum attım düzeldi şimdi de youtube açılmıyor bunu bi kaçkez tekrarladım hep aynı ne yapmam gerekiyor yazılımı atarken mi hata yaptım doğrumu attım bu konuda yardım edin lütfen

yaldiz78

0
Üye
9 Nis 2013
20
0
1
merhaba arkadaşlar next minix pembe cihazıma 08 11 2016 tarihli yazılımı yazılım+kanallistesi attım sadece yazılım olarak attım usb ile, ekran gidip geliyor sürekli tüm kanallarda aynı sorunu yapıyor 2015 tarihli bir yazılım buldum attım düzeldi şimdi de youtube açılmıyor bunu bi kaçkez tekrarladım hep aynı ne yapmam gerekiyor yazılımı atarken mi hata yaptım doğrumu attım bu konuda yardım edin lütfen şimdi yine tekrarladım yine aynı değişmiyor cihaz ilk cıktığında almıştım yaşlandı sanırım

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
merhaba arkadaşlar next minix pembe cihazıma 08 11 2016 tarihli yazılımı yazılım+kanallistesi attım sadece yazılım olarak attım usb ile, ekran gidip geliyor sürekli tüm kanallarda aynı sorunu yapıyor 2015 tarihli bir yazılım buldum attım düzeldi şimdi de youtube açılmıyor bunu bi kaçkez tekrarladım hep aynı ne yapmam gerekiyor yazılımı atarken mi hata yaptım doğrumu attım bu konuda yardım edin lütfen şimdi yine tekrarladım yine aynı değişmiyor cihaz ilk cıktığında almıştım yaşlandı sanırım

Önce bir yedek alın menüler aynı yedek alabiirsiniz yedek aldıktan sonra yazılımı yazılım+kanal listesi olarak yükleyin yazılım yükledikten sonra fabrika ayarları yapın sonra yedeği cihaza atın bakalım ne olacak

Yedekleme işlemi

http://www.next.web.tr/showthread.p...Geri-Yükleme-İşlemleri-(Resimli-Anlatım).html

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
merhaba arkadaşlar next minix pembe cihazıma 08 11 2016 tarihli yazılımı yazılım+kanallistesi attım usb ile ekran gidip geliyor sürekli tüm kanallarda aynı sorunu yapıyor 2015 tarihli bir yazılım buldum attım düzeldi şimdi de youtube açılmıyor bunu bi kaçkez tekrarladım hep aynı ne yapmam gerekiyor yazılımı atarken mi hata yaptım doğrumu attım bu konuda yardım edin lütfen

2015 güncellemesinde youtube çalışmayabilir. youtube çıkartmış olduğu güncellemesiyle çoğu cihazda problem yaratmıştı senin de attığın yazılım muhtemelen youtubesi çalışmayan 2015 versiyonu bir yazılım olabilir tam tarihine baktınız mı

--------------------

bir de şunu ilave edeyim next cihazlarında malesef bu problem var. bazen yedeğini aldığınız kanal listesi vs şeylerin 2 veya 3 yazılım sonrasında uyumlu olmayabiliyor.

yaldiz78

0
Üye
9 Nis 2013
20
0
1
2015 aralık ayındaki yazılımdı

2015 güncellemesinde youtube çalışmayabilir. youtube çıkartmış olduğu güncellemesiyle çoğu cihazda problem yaratmıştı senin de attığın yazılım muhtemelen youtubesi çalışmayan 2015 versiyonu bir yazılım olabilir tam tarihine baktınız mı

--------------------

bir de şunu ilave edeyim next cihazlarında malesef bu problem var. bazen yedeğini aldığınız kanal listesi vs şeylerin 2 veya 3 yazılım sonrasında uyumlu olmayabiliyor.

Burdaki yazımdan sonra yaklaşık bir saat kadar o şekilde tv açık kaldı aynı kanalda sonra kanalları dolaştım devam ediyordu başka bi kanalda bekledim bi süre sonra normale döndü kendiliğinden bu saate kadarda hiç yapmadı key dosyası varmış şifre çözmek için onu nasıl bulurum ayrıca burda yeniyim malum kanal dediklerinizi nerde bulurum ip tv demi uydudamı hangi kanallar bu malumlar +18 onu anladım key dosyası konusunda ve kanallar konusunda yardımınızı rica ediyorum son bişey ip tv kanallarını nerden indirebilirim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
halil79 kardeşim yapacakların :

-uydu seçimlerine göre dayzek seçimine bak a-b a-d mi

- http://www.next.web.tr/showthread.php/12120-Next-Minix-HD-Pembe-Mavi-Serisi-08-11-2016-Tarihli-Yazılımı.html bu sayfadaki yazılımı indir zipden çıkart usb at yükle

-fabrika ayarlarına dön

-tsat /hotbırt dayzek seçimi ve aramanı yap (TÜRKSAT şifresiz seç)

-http://www.next.web.tr/attachment.php?attachmentid=9591&d=1478596355 bu key dosyasını indir klasöre çıkart ve usb at cihaza yükle

-TÜRKSAT 4A {42°E} 12461 H 20800 3/4 şifreli arat

TÜRKSAT 4A {42°E} 12461 H 20800 3/4

- NAT GEO HD
- NAT GEO PEOPLE HD
- NAT GEO WILD HD
- FOX CRIME HD
- FOX LIFE HD
- FX HD
- 24 KITCHEN HD

Bu kanallar açıkmı bi bak
açık değil ise
MENÜ >TV SİSTEMİ>00000 TUŞLA KIRMIZI DÜZENLE ÇIKAR
MENÜ AG BAGLANTISI altta sarı FSHARE varmı ? yoksa 666666 tuşla
+18 ve bazı şifreli kanallara bak hotbırtte

NOT : KONU BAŞLIĞINA BAKMADAN (YENİ KONULAR SEÇİLİYMİŞ) CEVAP YAZDIM .SİTE ADMİNLERİM İLGİLİ KONUYA TAŞIMALARI MÜMKÜNMÜ .

ÖZÜR DİLERİM ..(Minix-HD-Mavi-Pembe-Blue ).

Son düzenleme:

yaldiz78

0
Üye
9 Nis 2013
20
0
1
dost kardeşim sagol key dosyasınıda yükledim bahsettiğin kanalları açtı gösteriyor senden bi ricam daha olacak ip tv den nasıl izliyebilirim güncel iptv kanal yükleme dosyasını nerden bulurum cihazım minix hd pembe

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim bir önceki konunda yazdım .aynı cihazdan var bende fakat ıp tv zor seyredersin işlemci yetmez.
sen şimdi sadece http://www.next.web.tr/showthread.php/10227-Günlük-CCCam-amp-NewCamd-Serverlar.html bu bölümü takip et hotbirt var ise menü ag bağlantıları alttan ikinci nevcam yazar orayı cccam getir ses tuş ile
kırmızı ya bas
server 1

url : xtream3.ddns.net

port: 62580

kadı : xtream9525

şifre : 56091193

yaz bağlan bas otomatik açık

hotbırt seyret yeterince açar

CCCam girme işlemi için alttaki linki incele kolaylıgını göreceksin sırayla server1 server2 server3 server4 girersin pcden baglanarak.hangisi çalışmaz ise sadece o serverı yenilersin kolaylık olur.
Next-minix-hd-yerel-ağ-bağlantısı-üzerinden-cccam-bilgilerinin-girilmesi-(video)

Son düzenleme:

yaldiz78

0
Üye
9 Nis 2013
20
0
1
ok kardeşim şimdi anladım cihaz yetersiz hotbird çanak boştaydı yarın bağlantısını yapayım madem kablosunu cıkartmıştım yardımların için cok teşekkur ederim

muratt

0
Üye
21 Ağu 2012
58
3
8
Next Minix HD Pembe cihazın tek eksiği IPTV. Teknik olarak yetersiz kaldığı için yapılacak bir şey yok gibi. Alalı 5 sene oldu ve IPTV haricinde çok güzel uydu cihazı.
6 TB Harici Harddiski görmüyor ama 3 TB'tı görüyor ve çalışıyor. 6 TB görmesi için ne yapabilirim? Yazılım ile 6 TB görür mü cihaz?

rusensenkal

0
Üye
14 Kas 2015
65
1
8
Arkadaşlar bugün astra 4a uyduaunu kuracam da. Ordaki discoceryleri izlemek istiyorum. Powervu key dosyası var mı acaba. Bi de nat geoyu da key dosyasıyla kurdum ona bişe olurmu?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim powervu bizim cihazda yok biliyorum son yazılımı yükledin ise türksat fox grubunu seyredebilirsin gitmezler sitemizde günlük softcam key bölümünde keyler mevcut cihazlara göre sıralı indir yükle.(cccam kapalı yapıp bi dene ama yinede powervu yok biliyorum)