Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Pandora HD Android Görüş / Öneri / Soru / Sorunlarınız(Başka Konu Açmayınız!)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Next Pandora HD Android uydu alıcınız ile ilgili gördüğünüz aksaklıklar, yazılımlardan kaynaklandığını düşündüğünüz uygulama eksiklikleri, cihaz ile ilgili Görüş ve önerilerinizi..YAZILIMLARIN TARAFINIZDAN YÜKLENMESİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ SONUCU GÖRÜLEN HATALARI CİHAZINIZIN SERİ NUMARASI VEYA MENÜDEN HAKKINDA BÖLÜMÜNDE YAZAN CİHAZ SERİ NUMARASI İLE BİRLİKTE http://destek.next.com.tr/ ADRESİNE MAİL GÖNDERMENİZ DURUMUNDA DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

meterden

0
Üye
21 Kas 2012
11
0
1
Yeni Yazılımlarla ilgili Görüş ve Önerilerimiz

Merhabalar,bu konu başlığı altında Next Pandora kullanıcıları olarak bizler yazılımlardaki eksiklikleri,isteklerimizi ve önerilerimizi belirtirsek yazılım sağlayan arkadaşlar açısından da faydalı olacaktır.Son test yazılımından sonra benim gördüğüm eksiklikler;
1.Epg bölümünde Türkçe karakter eksikliği
2.Serverle açılabilen bazı kanalların açılmaması
3.Konum bilgileri(Zaten ekleneceği söyleniyor)
4.Bazı uygulamaların kullanıcı tercihine bırakılması(Örneğin facebook,twitter gibi uygulamalar ana yazılımda olduğu için bu uygulamaları kaldıramıyoruz)
5.Pip uygulaması kullanılabilir olacak mı?
6.Bazı kanallarda Türkçe dil seçeneği var ama kanal değiştiğinde her defasında tekrar ayarlamak gerekiyor,buna bir çözüm bulunmalı
7.Teletext desteği tam ekran olmalı
8.iptv bölümünde toplu kanal silme özelliği olmalı.
Benim belirlediklerim bunlar,sizlerde eksiklik yada önerilerinizi yazarsanız Pandora daha da iyiye gidecektir.Saygılarımla...

retired

0
Üye
21 May 2013
7
0
1
Dosya Gezginini çok kullanıyorum ama olmadık yerde dosya gezgini maalesef durdu diye hata veriyor. İçeriği silmeden de düzelmiyor. Her seferinde yeniden ayar yapmak yorucu.

wersin3230

0
Üye
29 Nis 2013
6
0
1
youtube arama kismindaki yazi rengi hic olmamis beyaz olmasini istiyorum.ayrica kumandalar sorunlu duzelmesi gerekli.birde root yapilmali.kanal gecisleri ve menu daha hizli olmali.

Son düzenleme:

korgturk

0
Üye
6 Tem 2013
6
0
1
Next pandora sorun

arkadaşlar cıhaz pazı uydularda takılıyor örneğin helsat tor yeni yazılım cıksada rahat bir yayın izlesek okadar para verdik next kalitesine bu sorunlar yakışmıyor ben diyorumki next firmasında kalite kontrol elemanı yok galiba

iserhat35

0
Üye
23 Ara 2012
7
0
1
HD PANDORA flash player sorunu var ozellikle FACEBOOK ta etiketlendigim yada YOUTUBE disindaki sitelerden gelen hicbir videoyu oynatamiyorum BU VİDEOYU SEYREDEBİLMENİZ İCİN ( MEDYA FLASH PLAYER YUKLEMELİSİNİZ ) diye uyari geliyor defalarca FLASH PLAYER dosyasi indirmeme ragmen henuz oynatma islemini gerceklestiremedim dogru uygulamayi benmi yapamiyorum yoksa MEVCUT SON YAZİLİM PROBLEMİ OLUP FLASH PLAYER UYGULAMASİNİ DESTEKLEMİYORMU ???????????

iserhat35

0
Üye
23 Ara 2012
7
0
1
NEXT HD PANDORA su an gunlerden beri kanal siralamasi yapiyorum belki benimde eksikligim olabilir onceki kullandigim cihaz NEXT 18500+PLUS a gore uydu islemleri cok karmasik bir cihaz cok farkli menu yapilmis butun ezberlerim alt ust oldu onceki cihaz menusu cok acik ifadeler iceriyordu KANAL YEDEKLE --KANALLARİ GERİ YUKLE gibi simdi sevgili admin KARBON dan ricam PANDORA acemisi olan benim gibi kullanicilar icin net , basit ifadelerle KANAL YEDEKLEME ve YEDEKLENEN KANALLARİ GERİ YUKLEME islemini nasil yapacagimi anlatirsaniz cok memnun olurum İLGİNİZ İCİN SİMDİDEN TESEKKUR EDERİM

iserhat35

0
Üye
23 Ara 2012
7
0
1
NEXT HD PANDORA ---YOUTUBE ve diger sitelerden videolari FACEBOOK gurubuma aktaramiyorum nasil bir ilem yapmaliyim sevgili admin KARBON dan rica ediyorum

timurkucuk

0
Üye
13 Haz 2013
4
1
3
cihaz özellikle Hellasat 39 derecede kitlenip kendini kapatıp acıyor. hiç bir yetkili birşey demiyor buna...

timurkucuk

0
Üye
13 Haz 2013
4
1
3
cihaz özellikle Hellasat 39 derecede kitlenip kendini kapatıp acıyor. hiç bir yetkili birşey demiyor buna...

Ayrıca 2,3 uygulama acınca cihaz inanılmaz yavaşlayıp kasmalara başlıyor..

korgturk

0
Üye
6 Tem 2013
6
0
1

arkadaşlar bügün next den mail aldım yazılımla ilgili arge çalışmaları devam ediyormuş sevindirici tüm sorunlarımı yazdım cevap aldım sizlerde sorun larınızı yazarsanız cıhaza kusursuz bir yazılım gelir diye düşünüyorum

meterden

0
Üye
21 Kas 2012
11
0
1
Yeni yazılım ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?Digiturk Play konum ayarlı yazılım inşallah lig başlayana kadar çıkar.

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
Digiturk play konum ayarı nedir.cihazda konum ayarı olursa digiturk playı tvden rahatça seyredebilecekmiyiz

meterden

0
Üye
21 Kas 2012
11
0
1
Digiturk playin yeni sürümleri konum ayarı istiyor,bunu pandorada yapamıyoruz.Fakat eski sürümle izleyebiliyoruz.Sadece DT Play değil bazı uygulamalarda konum ayarı istiyor.Aslında yazılıma eklenmesi basit bir şey sanırım,tabletlerde var bu konum ayarı,gps falan gerekmiyor.Google konum bilgileri apk sının yazılıma eklenmesi gerekiyor.

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
aydınlattığın için teşekkürler arkadaşım. next yetkilileri inşallah en kısa zamanda yazılımı tamamlarda bu sorun hallolur. çünkü yeni yazılıma konum bilgisi ekleneceğini duymuştum.