Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 22.03.2013 Ortak Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 22.03.2013 Ortak Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
Kod:
- Medya oynatıcıda altyazı düzeltildi.
- Biss girişine klavye eklendi.
- MDU4 desteği düzeltildi.
- Kanal listesinde sayısal tuşlarla kanal çağırma düzenlendi.

30 Ara 2012
54
0
6
karbon usta ben tplink727 kulanıyorum internete bağlanmak için önceki 12ayın yazılımında kopma sorunu yaşamıyordum bu yazılıda 5 dakkada 1 inteternet kopuyo acaba bu yazılımdamı var bir sorun yeniyazılım tplinke uyumlu degilmi tsk

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
ben minix black kullanıyorum reset atıyor wifide 1 dk sonra kopuyor. Kesinlikle yazılımla alakılı yeni 19 ve 22 tarihli yazılımdan sonra türedi bu sorun

swer3535

0
Üye
15 Eyl 2012
46
0
6
reset sorunu halen devam ediyor.fakat sorunun internete bağlı olan cihazlarda yapması enteresan.yani internete bağlı olmayan cihazlarda birebir 2 ay kadar internete bağlı olmadan kullandım.bir sıkıntı yaşamadım.

30 Ara 2012
54
0
6
ayrıca yutube 2 dakka sonra connet diye yazı çıkıyo vifiyi koparıyor yani yutup halen sorunlu acaba 12 aydaki yazılımı gerimi yüklesem ustalar bu kopma sorununa bir çare bulunca yeni yazılımı o zaman yüklüyecem insan sinir oluyo tam maç izlicem hop ag koptu yazıyo sonra ayarlara giriyok bağlanamıyor mecburen uyduyu aç kapa yapıyoz şimdiden teşşekkürler

baloger

0
Üye
12 Şub 2012
28
1
3
usb 22.03.2013 yazılım yaptım yine çok kötü ve silindim.
not: 28.12.2012 yazılım tekrar yaptım çok mutluyum.
freeshare süper ne var kanallar jsc sport 1+10 ve hd izledim.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
reset sorunu halen devam ediyor.fakat sorunun internete bağlı olan cihazlarda yapması enteresan.yani internete bağlı olmayan cihazlarda birebir 2 ay kadar internete bağlı olmadan kullandım.bir sıkıntı yaşamadım.

arkadaşım sana aynen katılıyorum çünki son yazılımı yükledim kanal düzenleme yaptım ve reset yemedi çihaz internet kablosu takılı deyildi tamamen sorun eternetle alakalı burdan yazılımı bize sağlayan karbon beye duyrulur.....:):)

Frost3000

0
Üye
24 Şub 2012
2
0
1
Evet Arkadaşlar son yazılımı Yükledim Gayet olumlu Birşey Cihaz için Devamlı çalışıyorlar.gelelim aksaklıklara Yeni yazılımı Yükledikten sonra farkettiğm birşey var Menü de dolaşırken vs biras yavaşlama farkettim eski yazlımda böyle değildi. 2 cisi cihazım durup dururken restart atıyor arada sırada wifi ye bağlı iken... en önemlisi cihazımın eski yazılımda menü dolaşımında hızılıydı şimdi ki en önemlisi sistem yavaşlığını hissttrdi. sizde nasıl acaba yorumlarını bekliırom ustadlarım kolay gelsin herkese :)

WİNSTROL

0
Üye
19 Ağu 2012
21
0
1
cihazda resetleme devam ediyor arkadaşlar. ayrıca ben jsc sportları izleyemiyorum baloger arkadaş sen nasıl izliyorsun? sky sportları da açmıyor. sorun sadece benim cihazdamı acaba? yazılım+kanal bilgisi yükledim kanal listesini ayrıca yüklemedim. fabrika ayarlarına da döndürmedim cihazı sorun bundan olabilir mi acaba? lütfen yardım

6 Ocak 2012
16
0
1
İSTANBUL
Sayın Krbon.

18500 HD + PLUS Kumandadan st.by. tuşuyla kapatırken ekrandaki resim donuyor ve kumanda kitleniyor arkadaki açma kapama düğmesinden kapatıp açıyorum düzeliyor bunu çok sık yapmaya başladı hem ilk siyah menülü yazılımda hemde son yazılımda bilginize.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
evet malesef bendede yok jsc sporlar serverle alakalı bu başlangıçta süperdi server ama şimdi cok azaldı acılan kanallar bi çözüm bulur dijimemo

30 Ara 2012
54
0
6
ayrıca yeni yzlımdan dolayı internet kendi kendine kopuyor buna bir çözüm istiyoruz ustalar yutubu connet yazıyo pert 1de fresahareler mort açılan kanal sayısı iyce düştü bunada çözün ustalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...