Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-18500 HD PLUS / Next YE-20000 HD 22.03.2013 Ortak Yazılımıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baloger

0
Üye
12 Şub 2012
28
1
3
freeshare jsc, sky almanya ve italya ve daha kanallar hepsi var izliyorum.
sen niye jsc açilmiyor anlamdım ki.
önce fabrika hepsin silin bilirsin, dansonra eski yazilim 28.12.2012 indirsin ve açiliyor bu kadar.
WİNSTROL kolay gelsin

berlin almanyadan yaşiyorum "next 20000HD + next 18000HDCI"

baloger

0
Üye
12 Şub 2012
28
1
3
lgjpr.jpg

WİNSTROL

0
Üye
19 Ağu 2012
21
0
1
eski yazılımda açılıyordu bu kanallar ama cihazda donmalar v.s. gibi sorunlar yaşadığım için yeni yazılımı yükledim ondan sonra açılmadı kanallar sanırım dediğin gibi eski yazılıma dönmek gerekli. dankeschön..

30 Ara 2012
54
0
6
arkadaşlar bugün next next starın resimi yetkililri ile görüştüm 23.03 yazılımının test yazılımı olduğunu söylediler mümkünse cihazlarınıza bu yazılımları yüklemeyin diyorlar en geç önümüzdeki hafta sonunu kadar ana yazılımları uyduya vereceğiz diyorlar ayrıca eljazerelerin süresi dolduğu için kapandığını bildirdiler fresahare için çalışmaların sürdüğünü söylediler mümkünse şu anda28.12 2012 yazılımını kulanmaya devam edin diyorlar bu bir bilgilendirmedir herkese saygılar

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
arkadaşlar bugün next next starın resimi yetkililri ile görüştüm 23.03 yazılımının test yazılımı olduğunu söylediler mümkünse cihazlarınıza bu yazılımları yüklemeyin diyorlar en geç önümüzdeki hafta sonunu kadar ana yazılımları uyduya vereceğiz diyorlar ayrıca eljazerelerin süresi dolduğu için kapandığını bildirdiler fresahare için çalışmaların sürdüğünü söylediler mümkünse şu anda28.12 2012 yazılımını kulanmaya devam edin diyorlar bu bir bilgilendirmedir herkese saygılar

slm arkadaşım ana yazılım ne zaman verilecekmiş.. servere gelince %67si gitti malesef acılan kanalların hadi inaşallah bilgilerine güveniyoruz

baloger

0
Üye
12 Şub 2012
28
1
3
şchön dostum jsc hd bizdede var resmini çektiğin kanallarda... son test yazılımdada acılıyor jschd olmayan kanalları var 10 tane onlar acılmıyor

allah allah nasil olur yaa!
jsc+10 tane ve hd de var hepsi açik izliyorum ama.
mutlaka eski yazilim 28-12-2013 ve freesahre gösteriyor.

dur bakın sen next hangisi 18500+ yoksa 20000HD bu mu ???

not: Hotbrid 13e 11240 v 27500 :eurosport 1+2 hd türkçe konuşmak vardı onda aynı açikliyor.

Son düzenleme:

WİNSTROL

0
Üye
19 Ağu 2012
21
0
1
bende 18500+plus var ama o dediğiniz kanalları izleyemiyorum eski yazılımı yükleyip deneyeceğim. teşekkürler ilginize

efebaku

0
Üye
18 Mar 2013
2
0
1
kolay gelsin

karbon kardeş

ben next ye 18500 + plus kullanıyorum d-smart aboneliğim var aboneliğim mart ayı itibaren bitecek
soru ; şifreli kanalları,sinema tv kanallarını,diğitürk kanallarını, nasıl seyredebilirim

verdiğin sifreleri giriyorum yada güncellemeleri yapıyorum ama kanallar yine açmıyor

yardımcı olursan sevinirim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
karbon kardeş

ben next ye 18500 + plus kullanıyorum d-smart aboneliğim var aboneliğim mart ayı itibaren bitecek
soru ; şifreli kanalları,sinema tv kanallarını,diğitürk kanallarını, nasıl seyredebilirim

verdiğin sifreleri giriyorum yada güncellemeleri yapıyorum ama kanallar yine açmıyor

yardımcı olursan sevinirim.

Üstte kırmızı yazı geçiyor ;) Okuyunuz.!

Yasal paylaşım dışında bir alternatif bu forumda verilmemektedir.

alperen

0
Üye
17 Eyl 2012
45
1
8
istanbul
arkadaşlar jcs sporlar artık var nedeni ya yaptılar yada ben uydu kanallarını sildim fabrika ayarlarına dondüm kanalları tekrar oto matik arattım artık acılıyor tüm kanallar novalar haric fr tv fl tv de sizde dneyebilirsiniz yalnız şu cihaza adam gibi yazılım yapamadılar gene cok reset yiyor ayrıca bazan internet kalosunu tanımıyor

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
arkadaşlar jcs sporlar artık var nedeni ya yaptılar yada ben uydu kanallarını sildim fabrika ayarlarına dondüm kanalları tekrar oto matik arattım artık acılıyor tüm kanallar novalar haric fr tv fl tv de sizde dneyebilirsiniz yalnız şu cihaza adam gibi yazılım yapamadılar gene cok reset yiyor ayrıca bazan internet kalosunu tanımıyor

Evet kanallar geri geldi, serverde güncelleme yapıldı sanırım.

gezegen3270

0
Üye
7 Kas 2012
25
0
1
ACİL Yardım

Next ye 20000 hd uydu cihazım var.
Rah e farda kanalını ayarlıyorum fakat ses var görüntü yok. Belli bir süre sonra ses de gidiyor. Bu kanalı neden göstermiyor acaba cihaz.
Ayrıca aynı yerde aynı kanalı baska normal uydu alıcısı var o gösteriyor. Sinyal zayıf diye söyleyen olursa diye bunu söyledim. Hd olmayan uydu alıcısı gösterirken hd olan uydu alıcısı neden bu kanalı göstermiyor anlamadım.
Yardımlarınızı bekliyorum...
(bu kanalı napcan diye merak eden varsa 3 nısandakı real-gs maçını bu kanal veriyomuş onun için gerekli yoksa önemli bir kanal değil.)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next ye 20000 hd uydu cihazım var.
Rah e farda kanalını ayarlıyorum fakat ses var görüntü yok. Belli bir süre sonra ses de gidiyor. Bu kanalı neden göstermiyor acaba cihaz.
Ayrıca aynı yerde aynı kanalı baska normal uydu alıcısı var o gösteriyor. Sinyal zayıf diye söyleyen olursa diye bunu söyledim. Hd olmayan uydu alıcısı gösterirken hd olan uydu alıcısı neden bu kanalı göstermiyor anlamadım.
Yardımlarınızı bekliyorum...
(bu kanalı napcan diye merak eden varsa 3 nısandakı real-gs maçını bu kanal veriyomuş onun için gerekli yoksa önemli bir kanal değil.)

Siyah menülü yazılım var ise mavi menülü yazılımlara dönün,son yazılımlarda bu kanalda belirttiğiniz problem var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...