Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
İngİlİzce secenegİ mevcut g sahare geldİmİ

gshare menude nerede

bende bİlmİİyorum otomatİk acik degİlmİ kaallarda gez

ve yazilimi anlar resİm koya bİlİrmİsİn

calisti super.. tesekkurler

1 - Kumandanızdan F1 tuşuna basınız 9876 tuşlayınız.
2 - Menü Multimedya bölümüne gelip, Sunucu Ayarlarının açık olup olmadığını görebilirsiniz.
3 - Kumandanızdan MENÜ tuşuna basınız.
4 - OK tuşunun altında bulunan Ch(-) tuşu ile Multimedya bölümüne giriş yapınız.
5 - Multimedya menüsünden Uygulamalar kısmına giriş yapınız.
6 - Buradan Sunucu Ayarları bölümüne giriş yapınız.
7 - Sunucu Ayarları bölümünde kumandanızda OK tuşunun yanında bulunan Vol(-) tuşu ile 40. sırada bulunan Server Bilgisine geliniz.
8 - Burada Bağlantı Şekli üzerine gelerek Vol(-) tuşu ile G-Share'ı seçip kumandanızdan F1 tuşuna basınız.
9 - G-Share sunucular silinsin mi? uyarı ekranı gelecektir. Bu ekranı onaylayınız.
10 - Bağlantı Şekli Newsc olarak değişecek, tekrar g-share olarak değiştiriniz.
11 - Kumandanızdan F1 tuşuna basarak varsayılan sunucuları yüklemek ister misiniz? uyarı ekranının gelmesini sağlayınız.
12 - Bu uyarı ekranını Evet ile onaylayarak kumandanızdan Exit tuşu ile çıkış yapınız.
13 - İşlemleriniz tamamlandıktan 1 yada 2 dakika sonra server aktif olacaktır

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
merhaba

1 - Kumandanızdan F1 tuşuna basınız 9876 tuşlayınız.
2 - Menü Multimedya bölümüne gelip, Sunucu Ayarlarının açık olup olmadığını görebilirsiniz.
3 - Kumandanızdan MENÜ tuşuna basınız.
4 - OK tuşunun altında bulunan Ch(-) tuşu ile Multimedya bölümüne giriş yapınız.
5 - Multimedya menüsünden Uygulamalar kısmına giriş yapınız.
6 - Buradan Sunucu Ayarları bölümüne giriş yapınız.
7 - Sunucu Ayarları bölümünde kumandanızda OK tuşunun yanında bulunan Vol(-) tuşu ile 40. sırada bulunan Server Bilgisine geliniz.
8 - Burada Bağlantı Şekli üzerine gelerek Vol(-) tuşu ile G-Share'ı seçip kumandanızdan F1 tuşuna basınız.
9 - G-Share sunucular silinsin mi? uyarı ekranı gelecektir. Bu ekranı onaylayınız.
10 - Bağlantı Şekli Newsc olarak değişecek, tekrar g-share olarak değiştiriniz.
11 - Kumandanızdan F1 tuşuna basarak varsayılan sunucuları yüklemek ister misiniz? uyarı ekranının gelmesini sağlayınız.
12 - Bu uyarı ekranını Evet ile onaylayarak kumandanızdan Exit tuşu ile çıkış yapınız.
13 - İşlemleriniz tamamlandıktan 1 yada 2 dakika sonra server aktif olacaktır

deyerli dostum
-anlayamadim?
-yani once dreamsky nxp256hd cihazinin yaziliminin 19500 cihaza yuklemeli
-sonra da senin bildirmis oldugun ozellikleri uygulamak gerekiyor oylemi?

sen test ettinmi?

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
HERKES ELİNDEKİ CİHAZIN KIYMETİNİ BİLSİN YAZILIM NEBUTV 2.65 KAÇTANE CİHAZ SEYRETTİMSE
Next YE-19500 HD CIS ın YANINDA MUHABBETLERİ BİLE ANILMAZ TAMAM CIHAZIN BAZI SORUNLARI VAR AMA GÖRÜNTÜ ÜZERİNE KİMSE KONUŞAMAZ KONUŞANIN GÖZLERİ KÖR OLUR

erpinik

0
Üye
5 Kas 2012
25
0
1
ARKADASLAR dreamsky nxp256hd cihazinin yaziliminin yuklesem cihaza zarar verebilirmi

hic bir zarar vermez arkadasım cihaz zaten aynısı 2 80 le es deger yazılım ama stabil calısan yazılımdır ve ingilizde dili mevcut

herkezin işi var ama işini yapmıyorlar o yüzden yazılım arıyoruz

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
deyerli dostum
-anlayamadim?
-yani once dreamsky nxp256hd cihazinin yaziliminin 19500 cihaza yuklemeli
-sonra da senin bildirmis oldugun ozellikleri uygulamak gerekiyor oylemi?

sen test ettinmi?
dreamsky nxp256hd cihazinin yazilımını hiç denemedim cihaz varken sizde denemeyin bence bu verdigim ** ve nezt için geçerli

erpinik

0
Üye
5 Kas 2012
25
0
1
dreamsky nxp256hd cihazinin yazilımını hiç denemedim cihaz varken sizde denemeyin bence bu verdigim ** ve nezt için geçerli

test ettim yazılım calısıyor sorunsuz stabil ve görüntü daha iyi g share calısıyıor

radyo yotube 2.80 yazılımı aynısı tarayıcı aynısı

dil ingilizce
.. 3 makinada test edildi

http://www.youtube.com/watch?v=WL-6dL3zjy0

videosu

DREAMSKY-NXP256HD-2.jpg

dreamsky_nxp256HD.jpg

008.jpg

http://www.digital-forum.net/phpATM/index.php?direction=0&order=nom&directory=DREAMSKY/DREAMSKY%20NXP256HD&

Son düzenleme:

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
yapmayın arkadaşlar elinizdeki olan cihazdanda olacaksınız. sonrada veryansın edeceksiniz yapacak bişeyok ama bekleyeceğiz.

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
h t t p : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = U J B A D U L K J g E
turkce menusu var

arkadaslar bu yazilimi 19500 HD CIS Superior cihazda test eden yok
herkes kiminse denemesini bekliyor galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...