Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-19500 Süperior (V.2.91) 27.06.2013 Tarihli Yazılımları

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Arkadaşlar müjde ! SUPER YAZILIM GELİYOR !

NEXTSERVİS-e E-MAİl atdim sorunları anlatdım. NEXT çalışanlarına teşekkür ediyorum ! NEXTSERVİS-ten cevap aldım çok yakında SUPER YAZILIM bizlere sunulacak !

NEXTSERVİS-e ARGE çalışanlarına başarılar.......................................................

Son düzenleme:

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8

NEXTSERVİS-e E-MAİl atdim sorunları anlatdım. NEXT çalışanlarına teşekkür ediyorum ! NEXTSERVİS-ten cevap aldım çok yakında SUPER YAZILIM bizlere sunulacak !

NEXTSERVİS-e ARGE çalışanlarına başarılar.......................................................

Emin misin? ne yazıyordu e-mail de

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
next bu yazılımı isvıcrelı bılım adamları ıle deıl corumlu bılım adamlarıyla gelıstrdı sız belkı bılmezsınz ama dıjıturk lnb mdu destegı ne demek özetleyım aya astrronnot atmak denız kızlarını bastan cıkarmak hz meryemı dudaklarından öbmek anlamına gelır :::::::::::

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
19500 ler için artık yazılım cıkmaz cıkarsada yutube duzeltme cıkar

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
sevgili arkadaşlar ben bu yazılım konusunu next ile kaç defa tartıştım ve forumda çok şey yazdım bana cevap veremediler sonrada burdada bazı şeyler yazmıştım hepsini editlediler. biz ne yapsakta boştur .. boşuna uğraşmayın.. size kaç şey daha söyliyeyim next firmasında yapılan açıklama göre ip tv desteği olmuyacakmış... bende diyorum ki ip desteği vardır ama yapmıyorlar .. ortada bir çelişki var çelişkide şu..
19500 lerde hepimizin bildiği gibi internete online movie izlene biliyormu ? online radyo izlenebiliyormu ? malasesef 2 side izlene biliyor sonrada youtube izlenebiliyormu ? evet bu yazdığım madeler hepside ip tvden farkı yoktur... yani next firası isterse bu cihaza ip tv yazılımı çıkarta bilir android uygulamasıyla kumanda değişimi yapabilir... next firmasıın bu cihaza destek vermemesinin sebebi nide size açıklıyayım elinde next 19500 olan arkadaşlar cihazlarının içini açsınlar ana kart üstünde f g yazıyor. bendeki cihaz next değil f g 19500 superior yani bu cighazlar f g firmasının dı next firmasına devir eti bu yüzden next destek vemiyor... umutlarınızı bu cihazdan kesin...

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8

sevgili kardeşim sana inanıyorum ama nexte inanmıyorum.... inşALLAh bizi yanıltır. eğer öyle bir günceleme varsa kendileri bir açıklama yapması gerekiyor......yani senide kandırmışlar

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
Arkadaşlar Next 19500 le F G Superior PLus arasındaki fark neyde bu adamlar IPTV ready reklam atıyor..

Resimden Bakalım...

e7dz84.jpg

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
ben yukarda zaten yazmıştım f g firmasının superior ürünleri hepsi next firmasına devirdildiii şn bütün f g cilernextin yazılımını kulanıyorlar...

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
Bende next ARGE sine yazdım IPTV neden yok diye. Onlar da bana dedi ki İşlemci desteklemiyor dedi.
buraya koyduğum resmi onlara da yolladım. Aynı işlemci adamlar yapmış amma dedim. Ondan sonra bu bizim ürünümüz falan değil demeye başladılar. aman dedim sonra...

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Bende next ARGE sine yazdım IPTV neden yok diye. Onlar da bana dedi ki İşlemci desteklemiyor dedi.
buraya koyduğum resmi onlara da yolladım. Aynı işlemci adamlar yapmış amma dedim. Ondan sonra bu bizim ürünümüz falan değil demeye başladılar. aman dedim sonra...

Hocam resmi nextservis-e gonderdinmi ?

uyducu2010

0
Üye
23 Eki 2011
2,577
4
38
azerisat ve enstein üye arkadaşlarımın admin ustalarımın dikkatine next 19500 hd cıs uydu alıcım usb den softcam yükleceğim zaman kumadatuna dokundun zaman usb takılı olsun olmasın malesef uydu alısı kitleniyor arkadan aç kapa yaptıktan sonra düzeliyor ne yapımsı hakkında bilgi istiyorum bana next servis firmanın telefon numarasını yazın teşekkürler

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
azerisat ve enstein üye arkadaşlarımın admin ustalarımın dikkatine next 19500 hd cıs uydu alıcım usb den softcam yükleceğim zaman kumadatuna dokundun zaman usb takılı olsun olmasın malesef uydu alısı kitleniyor arkadan aç kapa yaptıktan sonra düzeliyor ne yapımsı hakkında bilgi istiyorum bana next servis firmanın telefon numarasını yazın teşekkürler

[email protected]
[email protected]
Battalgazi Mh. Basra Cd. No:16-22 34935 Sultanbeyli \ İstanbul TR
T: +90 216 592 98 00
F: +90 216 592 99 73
M: +90 535 629 61 94

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
19500 hd cıs 2.91 yazılımı next ıngılız arge calısanları ıle degıl corumlu bılım adamlarıyla bulmustur sıze kkomık gelıo djıturk mdu lnb detsgı dıosunz anlıorz ama mdu 4 destek demek nasaya ellle elaman fırlatmak ayda dasn edmek cenıuz kızlarıyla ölumune sevısmeg gıbi kutsal bisey artık uyanınn

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
arkadaşlar ip tv mevcuttur ama devreye almıyorlar . biraz mntıklı düşünmek lazım arkadaşlar.. bu cihazda youtube varmı var uzaktan movie izleme varmı ? var... e bunlarda bir ip izleme çeşididir... next firması mühendislere yazılım parası vermemek için yaptırmıyor.. cihaz zaten piyasaya satıldı üretimide kaldırdı bu saaten sonra neden mühendislere para ödesin ki ? yani bu cihazı alanlar hepsi ip tv ready diye kazıklandı hepimize geçmiş olsun..:) cihazı rafa kaldırdım elimde redlinenin en eski cihazı var çöpte bulsan bile almazsın ama nexte inat olsun diye onu kullanıyorum... ayrıca reklamda yapmıyorum next benim için bitmiştir.. bitmesinin sebeb ise hepimizi yarı yolda bırakmasıdır... saygılar