Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next YE-19500 Süperior (V.2.91) 27.06.2013 Tarihli Yazılımları

msbatki

0
Üye
12 Mar 2012
40
4
8
Hacı ne oldu ya. Hani Next uçuyordu uçuracaktı hepimizi yeni yazılım çıkıyordu, yine tırt oldu öyle mi ? iyi ki parçalamışım makineyi yoksa sizi beklemekten sinir katsayım tavan yapmıştı şimdiye kadar. Bu arada uğraşmayın arkadaşlar elinizdeki makineyi satabiliyorsanız satın gitsin alın bir tane asya markası paşalar gibi izleyin, çatır çatır da güncellemelerini yapıyor adamlar arkasında malının. uğraşmayın yerli malıyla paranıza yazık. memleket kazansın dedik 460 TL verdik makineye ama hata ettik. NEXT te gelince bundan sonra uzaya mekik bile atsa hikaye. Benim için Next sayfası 19500 ile birlikte kapanmıştır.

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
es gecın bakın bana parcaladım attım yerıne gıgablue enıgma aldımm kusursuzluk neymıs örendım ana okulu calısanları bu kadar makına yapar kasmayın yanı gelecegı yok bu makına çöpss

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
hıc bı halt yedıklerı yok bu cıhaza yenı yazılım fılanb beklemeyın yapamıyorlar adamların amacıı pıyasada kar marjı elde etmek reklamı ıyı yapıyorlar bakın farkındaysanız bır cıhaz bıtmeden dıgerını cıkarıyorlar neden nedenı basıt ucuz malıyetlı 5 kurusu urettırıb 400 kurusua satıyorlar akıl var mantık var be allahdan korkmaz kuldan utanmazla musluman fırma kazansın dıye gıdyoruz basıyoruz parayı mukafatı bumudur cebımıde verıcem yetkılısı varsa arasın bız cok aradık muhattab kımse yok .

Moderatör tarafında düzenlendi:

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
19500 hd cıs

yenı yazılım beklıyoruz pıp2 duzelsın sınyal cekımı duzelsın kanal gecıslerı duzelsın usb okuması duzelsın dıjuturk mdu destegı fılan ıstemıyoruz normal calısan yazılım beklıyoruz

meccaz

0
Üye
14 Şub 2012
12
0
1
Alın benden de. okadar insaaf be kardeşim .Ya hic birşey yapmıyorsunuz madem şu g-share yi paramızla bari uzatın.millet belgeselleri izlesin ....
Değeri neyse verelim....

moverick74

0
Üye
14 Ara 2012
10
0
1
bende nextin birde mini hd black modeli var malesef diyorum şu anda diğer cihazım olan 19500 cısdan daha iyi çalışıyor yalnız dikkatimi çeken husus next mini olan cihazım en son güncellemelerinden sonra açılış ekranıda değişmekle birlikte daha iyi bir hale geldi ve next destek sitesindede aynı açılış ekranını görüyorum 19500 cıs cihazım yeni iyi bir yazılım çıkmadığı için zaten eski açılış ekranında kalmakla birlikte malesef burada yazmakta olduğumuz sorunlarıda devam etmektedir.bu konuyla ilgili nextte yetkili kişilere ulaşmak acaba derdimize çare olurmu diye düşünüyorum

nalkkus

0
Üye
19 Eki 2013
4
0
1
yaklaşık 1.5 yıldır 19500cıs hd superior kullanıyorum. paylaşım süresi biti işte bitti.extra movie seçeneğini aldığımdan beri kullanamadım. youtube b azen çıkıyor hava durmu çalışıyor zayıf sinyallerde ses resim senkrenizasyonu kayıyor ve cihazı kapatıp açmadan düzelmiyor en son 2.91 yazılımını yükledim o da hikaye sorunlar çözmed. .içindeki softcam hiçbir şeyi çözmüyor üstelik heryeni yazılımda çözdüğü kanal sayısı azalıyor ve güncel olmuyor.her tarafa yazdım ensonda buraya yazıyorum . bakalım ne olacak.

arabad

0
Üye
27 Kas 2011
19
0
1
Arkadaş Şu cihazla ilgili adam gibi birisi çıkıp bir açıklama yapmayacakmı.Çöp mü yoksa yeni yazılım için bir umut varmı

borsel

0
Üye
23 Eki 2011
1
0
1
Bu makinadan bir şey beklemeyin yazılımla düzeleceği filanyok alın bir gigablue 800hd se bakın keyfinize

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
ARKADASLAR NEXT YE 19500 HD CIS SUPERIOR
G-SHARE sizlere omur
bitti...................................................

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
hic olmazsa 6 ay uzitilsaydi cok iyi olurdu.....................................

Son düzenleme:

uyducu2010

0
Üye
23 Eki 2011
2,577
4
38
Arkadashlar G-SHARE gitdi......................... 30.10.2013 tarihine bitdi

azerisat kardeşim g şahare bitmedi al yeni bir 19500 başlasın bittimitti yok binim 19500 usb den arıza yaptı servise giiti yapılamadı bana eskisinin yerine yeni bir 19500 verdiler g şahare kanalları çatır çatır açıyor bilginize