Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Phoneix Server Sorunu

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Benim machina 3d süperde 5-6 tane free cccam serverle deniyorum,c+sat'lar bir kaçı hariç çoğu açılmıyor,sky de ve movistar'lar takılmalı açılıyor.

rewn

New member
Üye
9 May 2021
24
12
3
Bizim machina 3d cihazlara sadece cccam yüklenebiliyor,oscam veya başka bir cccam yüklenmiyor.Next firması bu konuda destek vermiyor.Bilgi için teşekkürler.
Eğer dönüşüm ve derleme olursa muadil cihazlar var eşdeğer çünkü kapalı kaynaklı 3d next isterlerse açabilirler. Şuan 3d 2. El istenen fiyat bile 4k cihaz parası o yüzden firmayı sıkıştırmaktan başka yol yok.

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Ben bir sorundan dolayı Next İstanbul merkez servisi aradım.Biz o cihazlara artık destek vermiyoruz dediler kısaca,hiç ilgilenmediler bile maalesef.(n)

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
Phoenix yenilene artık olmuyor mu?
Bunun yerine güncelleme ile başka bir server yapılacak mı ?

evet ne yazıkki next tarafından artık satışı yok ama uluslararası satıcılardan alabilirsiniz
1 yıllık phoenix kodu 10 euro=180tl ye satıyorlar .

Son düzenleme:

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63

Nextt2053

New member
Üye
25 Ocak 2023
2
0
1
facebookta yıldız uydu sistemleride phoenix kod satıyormuş ama ne kadar güvenilirdir bilemem .

Forever, Funcam, Gshare, Vanilla Redshare NaShare Powercam Revcam renewal.

buda yabancı satıcı

Phoenix‎ server subscription renewal worldwide - Sharing IKS

buda yabancı

https://sattv1.com/qvjqxm

irem uyduda bi ara satıyordu orayada bi sorun

İREM UYDU SİSTEMLERİ

Selam arkadaşlar yukarıdaki ilk link deki Facebook adresinden phonex server satan arkadaş, yildizuydudestek sayfayı kapatmış. Acaba Yıldızuydudestek firmasının Whatsapp numarasını bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
Selam arkadaşlar yukarıdaki ilk link deki Facebook adresinden phonex server satan arkadaş, yildizuydudestek sayfayı kapatmış. Acaba Yıldızuydudestek firmasının Whatsapp numarasını bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

telifle ömer hocanın sayfasını kapattılar şuan burdan faliyetlerine devam ediyor bir sorun hala kod satışı yapıyormu diye .

Ömer Yıldız

Star Satellite Server Support Forever Funcam Gshare Prometheus SP1 SP2