Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

PowerVu Şifreleme Sistemi EMU Desteği Olan Next & NextStar Modelleri

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
PowerVu destekleyen cihazlar ile ilgili çok fazla kafa karşıklığı oluyor, çok soran oluyor liste halinde tekrar burada yayınlıyorum arkadaşlar, daha önce bir çok kez paylaştık bir kez daha yazmış olalım..

PowerVu Şifreleme Sistemini EMU ile Destekleyen Next&NextStar Modelleri ( PowerVu Desteği Sağlanan yazılımları yüklendikten ve güncel softcam dosyası yüklendikten sonra )

- Next Machina 3D Serileri
- Next Point HD Serileri
- Next Amigo Serileri
- Next Amigo Plus Serileri
- Next 18500 HD CIS Plus Serileri
- Next Minix HD Black II Serileri
- Next Minix HD CX Serileri
- NextStar YE-5000HD CX PLUS Serileri
- Next 2000 HD İnternet Machina(Minix )

Next&NextStar Yazılım Desteği Olan Muhadil Modeller

- Starbox Mini HD
- Allbox Mini HD Serileri
- Freebox Mini HD Serileri
- XBOX Mini HD 4A Serileri
- NewWave Mini HD Serileri
- SuperMax Cobra Mini HD Serileri
- Showbox Matador HD Serileri
- Wellbox 7000 HD Serileri
- Supermax Dragon HD Serileri

Hatırladıklarım bunlar ilave eden olursa listeye ekleriz.

Kolay gelsin.

2 Haz 2012
31
5
8
next 2000 usb pluslar yazılım desteklerı cöktümü saygılarımla emeği gecen bütün dostlara tşk edrm

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
next 2000 usb pluslar yazılım desteklerı cöktümü saygılarımla emeği gecen bütün dostlara tşk edrm

Sevgili kardeşim söz konusu cihazınıza SON yazılım verileli neredeyse en az 4 yıl olmuştur belkide daha fazla...Şimdiki piyasadaki en son MİNİX cihazların çoğuna bile bu destek verilememişken sizin seri cihazlara verileceğini hiç sanmıyorum.! :frown:

siss

0
Üye
4 Mar 2016
11
0
1
starbox hd plus da powervu desteği varmı arkadaşlar kesin ve net bir bilgi lütfen ona göre bu cihazı alıcam çünki

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
starbox hd plus da powervu desteği varmı arkadaşlar kesin ve net bir bilgi lütfen ona göre bu cihazı alıcam çünki

Bu cihazı almanızı tavsiye etmem yazılım desteği yok yeni çıkan Next 2000 HD İnternet Machina tavsiye ederim tüm şifreleme sistemleri mevcut yazılım desteği de olacak cihaz piyasaya yeni çıktı minixlerin en iyisi cihaz yeni olduğu için bazı sorunları var yazılım ile giderilebilecek durumlar bu konuda acele etmeyin hangi cihazı alırsanız alın araştırın yorumları okuyun araştırmadan cihaz almayın bu cihaz bir kaç yazılım sonra düzene oturacaktır arkadaşlar sorunları yazıyor bu bölümde cihazla ilgili her şey mevcut

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/509-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina.html

Sorunlar bölümüde açılmış

http://www.next.web.tr/showthread.php/11888-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina-Genel-Sorunlar.html

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
next 18500 hd de PowerVu desteği varmı yardım yoksa daha sonra gelecek mi

Cıs plus olanında var 18500 hd de yok maalesef desteknext.com adresine yazın benim minix cihaz için sürekli sorunları yazdığım halde eklenmedi düzeltilmedi şansınızı deneyin aynı cihazı kullanan arkadaşlar sürekli yazsın eğer yazılım yazmak isterlerse eklenir.

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
arkadaşlar hepinizden özür dileyerek konuyu tekrar yazıyorum ben powervu için macin 3d süper ciazı aldım okadar şansız bir insanımki 1 dakika olsun izleyemedim üzüntüm şu du cihaza nasıl povervu keyi yüklenir nasıl keyleri güncelerim hic birini test edemedim aklımda hep soru işareti kadı fox gurubu çökünce tor uydusunu kurdum onuda calıştıramadım cihazın kumandası ile key nasıl girerim key bölümüne kiriş şekli vardır ve nasıl girebilirim Master Şifre : 1962 nedir ilgili arkadaşlara cok teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar hepinizden özür dileyerek konuyu tekrar yazıyorum ben powervu için macin 3d süper ciazı aldım okadar şansız bir insanımki 1 dakika olsun izleyemedim üzüntüm şu du cihaza nasıl povervu keyi yüklenir nasıl keyleri güncelerim hic birini test edemedim aklımda hep soru işareti kadı fox gurubu çökünce tor uydusunu kurdum onuda calıştıramadım cihazın kumandası ile key nasıl girerim key bölümüne kiriş şekli vardır ve nasıl girebilirim Master Şifre : 1962 nedir ilgili arkadaşlara cok teşekkürler

Sevgili kardeşim ne demek siz sorun yeterki olayı bilelim size hemen yardımcı olayım yapmanız gerekeleri AŞAĞIYA madde madde yazıyorum.
1.Önce cihazımızın MENÜ tuşuna basıyoruz.
2.KURULUM menüsünden İNTERNET-DESTEK bölümünü OK leyin.
3.Karşımıza gelen GÜNCELLEME menüsünü OK leyin.
4.Karşımıza gelen pencereden önce KEY güncellemeyi seçin OK leyin cihaz keyleri otomatikmen güncelleyecektir.
5.Ardından softcam güncellemeyi ok leyin onlarda güncellenecektir.
6.Sonra EXIT tuşuna basa basa normal herhangi bir kanal üzerine gelin.
7.Kumandanın INF tuşuna basın en üstteki satırı POWERVU seçip kırmızı tuşla kaydedin.
8.Sonra powervu kanalların üzerine gidin ve yayınları izlemeye başlayın...

osmanguneri1

0
Üye
20 Şub 2016
59
21
8
Sevgili kardeşim ne demek siz sorun yeterki olayı bilelim size hemen yardımcı olayım yapmanız gerekeleri AŞAĞIYA madde madde yazıyorum.
1.Önce cihazımızın MENÜ tuşuna basıyoruz.
2.KURULUM menüsünden İNTERNET-DESTEK bölümünü OK leyin.
3.Karşımıza gelen GÜNCELLEME menüsünü OK leyin.
4.Karşımıza gelen pencereden önce KEY güncellemeyi seçin OK leyin cihaz keyleri otomatikmen güncelleyecektir.
5.Ardından softcam güncellemeyi ok leyin onlarda güncellenecektir.
6.Sonra EXIT tuşuna basa basa normal herhangi bir kanal üzerine gelin.
7.Kumandanın INF tuşuna basın en üstteki satırı POWERVU seçip kırmızı tuşla kaydedin.
8.Sonra powervu kanalların üzerine gidin ve yayınları izlemeye başlayın...

nekadar teşekkür esem azdır kardeşim özür dileyerek bir şey sormak istiyorum ben aynı anda powervu ve fire serveri izleyemiyorum secim yapmak zorunda kalıyorum ya standart csa secip cccamla acılan kanalları izliyorum yada bahsetiğiniz gibi powervu secip kaydediyorum ve powervuyla acılan kanaları izliyorum ikisi aynı anda aktifolmuyor 2244 yazılım yüklü herşey normal güncelemeler hepsi cihaz üzerinden bu durum banamı özel yoksa genel bir sorunmu konu hakında bilgisi olan tüm ustalardan yardım larını rica ediyorum cok teşekkürler

Son düzenleme: