Neler yeni

Samsung'un Android 9 Pie Güncellemesini Ne Zaman Yayınlayacağı Kesinleşti

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
4,107
Beğeniler
7,021
Konum
ALMANYA
#1
Geçen ay ortaya çıkan Samsung'a ait Android 9 Pie güncellemesinin, yayınlanacak güncellemenin neredeyse ilk versiyonu olduğu ortaya çıktı.

Samsung, Galaxy S9 ve S9 Plus için Android 9 Pie beta programını çok yakında başlatacak. Kullanıcılargdan gelecek geri bildirimler ile Android'i mükemmelleştirecek olan Samsung, Android 9 ile yepyeni bir arayüze sahip olacak. Samsung'dan gelen açıklamaya göre Android 9 Pie'ın tamamen bitmiş versiyonu 2019'un ilk çeyreğine kadar yayınlanmayacak.


Samsung'dan yapılan bu açıklama sonrası Samsung, Android 9 Pie ile birçok yenilik getireceğini de doğruladı. Buna örnek olarak Samsung, Krem Peynirli Çörek ve Ay Keki'nden Lama ve Peluş Ayı'ya kadar çok geniş kapsamda tamı tamına 157 yeni emojiyi Android 9 Pie ile kullanıcılarının erişimine sunacak.
Samsung'un Android 9 Pie'ın gerçek sürümünü yayınlamasına aylar var. Android 9 Beta programı için yardım sayfası ise şimdiden Samsung'un internet sitesindeki yerini aldı. Beta programı sınırlı sayıda Galaxy S9 ve S9+ kullanıcısı için erişime açık olacak.