Neler yeni

Satfinder V8 freesat

nevzatkeles

Member
Üye
Merhaba ustam bende satfinder V8 freesat uydu bulucu var bu cihazla bütün uyduları buluyorum ama hotbirdi bulamıyorum satfinder 2 var onunla hotbirdi buluyorum sonra satfinder V8 i takıyorum hotbirddeki yayınlar Satfinder V8 freesat a görüntülü olarak geliyor neden hotbirdi bulamıyorum

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
ne demek istediğinizi Anlamadım anlasam yazmazdım
Kısaca diyorumki anlaşılır biçimde yazın...

1.Merhaba ustam bende satfinder V8 freesat uydu bulucu var bu cihazla bütün uyduları buluyorum ama hotbirdi bulamıyorum.! 2.satfinder 2 var onunla hotbirdi buluyorum.! 3. (sonra satfinder V8 i takıyorum hotbirddeki yayınlar Satfinder V8 freesat a görüntülü olarak geliyor neden hotbirdi bulamıyorum)

1.Nolu Kırmızı alıntıda tüm uyduları bulup sadece HOTBİRDİ bulamadığınızı anlatmışınız burada sıkıntı yok. 2.Nolu Mavi alıntıda fakat ben bu uyduyu SF 2 ile buluyorum yazmışınız.Yani bundada sıkıntı yok çünkü bir başka şey yazıp sıkıntınızı pekiştiren bir cümle olmuş.3.İşte olayın koptuğu Yeşil alıntı bunu siz anlayabilirmisiniz bizim yerimizde olsanız.? Çalışmayan V8 e görüntü nasıl geliyor işte burda film kopuyor eğer mantıklı bir şey yazarsanız bizde size yazıp yardımcı olmaya çalışırız...