Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Satfinder V8 freesat

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Merhaba ustam bende satfinder V8 freesat uydu bulucu var bu cihazla bütün uyduları buluyorum ama hotbirdi bulamıyorum satfinder 2 var onunla hotbirdi buluyorum sonra satfinder V8 i takıyorum hotbirddeki yayınlar Satfinder V8 freesat a görüntülü olarak geliyor neden hotbirdi bulamıyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ne demek istediğinizi Anlamadım anlasam yazmazdım

Kısaca diyorumki anlaşılır biçimde yazın...

1.Merhaba ustam bende satfinder V8 freesat uydu bulucu var bu cihazla bütün uyduları buluyorum ama hotbirdi bulamıyorum.! 2.satfinder 2 var onunla hotbirdi buluyorum.! 3. (sonra satfinder V8 i takıyorum hotbirddeki yayınlar Satfinder V8 freesat a görüntülü olarak geliyor neden hotbirdi bulamıyorum)

1.Nolu Kırmızı alıntıda tüm uyduları bulup sadece HOTBİRDİ bulamadığınızı anlatmışınız burada sıkıntı yok. 2.Nolu Mavi alıntıda fakat ben bu uyduyu SF 2 ile buluyorum yazmışınız.Yani bundada sıkıntı yok çünkü bir başka şey yazıp sıkıntınızı pekiştiren bir cümle olmuş.3.İşte olayın koptuğu Yeşil alıntı bunu siz anlayabilirmisiniz bizim yerimizde olsanız.? Çalışmayan V8 e görüntü nasıl geliyor işte burda film kopuyor eğer mantıklı bir şey yazarsanız bizde size yazıp yardımcı olmaya çalışırız...