Neler yeni

[Sistem Araçları] Android İOS ceplere bakım

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#1Ks Uninstaller

Android bahar temizliğine, gereksiz uygulamaları silerek başlayabilirsiniz. Ks Uninstaller uygulamasıyla bu işlem çabucak, bir iki parmak darbesiyle yapılabiliyor: Silmek istediğiniz programları seçin, Ks Uninstaller bunları bir solukta kaldırsın. Bu sayede, yararlı uygulamalar ve önemli veriler için daha fazla yer elde etmiş olursunuz.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: Ks Uninstaller
SD Maid

SD Maid, cep telefonunuzu gereksiz verilerden temizliyor. Böylelikle taze bellek kazandırıyor ve daha hızlı bir çalışma temposu sağlıyor. Fakat dikkat edin: Uygulamanın tüm işlevlerine erişim için Android cep telefonunuza ana kullanıcı olarak girmiş olmanız gerekli.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: SD Maid


System Panel Lite Task Manager

System Panel Lite Task Manager sayesinde cep telefonunuzdaki en büyük bellek "yutucuları" bulabilirsiniz. Bu ücretsiz uygulama, çalışmakta olan tüm ön ve arka plan uygulamalarını listeliyor, bunların bellek ve CPU kullanım oranlarını gösteriyor. Eğer bir uygulama alışılmadık derecede çok kaynak harcıyorsa, bunu kaldırmanız daha iyi olacaktır.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: System Panel Lite Task Manager


AutoKiller Memory Optimizer

AutoKiller Memory Optimizer, Android cihazlarınızın bellek yönetimini gerçekleştirmenizi ve sisteminizin çalışma temposunu hızlandırmanızı sağlıyor. Öte yandan uygulamayı tam kapasite kullanabilmek için Android cep telefonunuza root etmiş olmanız gerekli.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: AutoKiller Memory Optimizer


SMS BackUp +

SMS BackUp +, tam da isminin düşündürdüğü şeyi yapıyor: Ücretsiz uygulama, SMS mesajlarınızın kopyalarını oluşturuyor ve isteğe bağlı olarak bunları Google hesabınınızla senkronize ediyor. Yedeklemeden sonra, eski SMS mesajlarını hiç düşünmeden silebilir ve böylelikle daha fazla yer kazanabilirsiniz.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: SMS BackUp +

Titanium Backup

Titanium Backup, uygulamalarınızın ve Android cihazınızın ayarlarının güvenliği görevini üzerine alıyor. Bunu yaparken, sıradan uygulamalar ve sistem uygulamaları arasında herhangi bir fark gözetmiyor ve bu sayede korunmuş olan programları da emniyete alıyor. Sistemle ilgili sorunlar çıktığında uygulamalarınızı, saniyeler içinde, ayarlarıyla birlikte yeniden oluşturabilirsiniz.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: Titanium Backup

AppMonster

AppMonster sayesinde yüklü uygulamaları kolayca ve hızlı bir şekilde yönetebilir, bunları SD karta taşıyabilir veya uygulamalarınızın bir güvenlik kopyasını oluşturabilirsiniz.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: AppMonster

Android Assistant (18 Features)

Android Assistant (18 Features) içerisinde bir dizi pratik işlev barındırıyor. Uygulama, işlemci yükünü, pil durumunu ve çalışmakta olan tüm uygulamaları gösteriyor, bunları bir parmak darbesi ile sonlandırmanıza olanak sağlıyor. Yüklenmiş olan uygulamaları yönetmek için sayısız araç da gene kullanımınıza sunulmuş durumda.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: Android Assistant (18 Features)

AutoRunManager

Autorun Manager uygulamasıyla Android cep telefonunuzun açılışta otomatik olarak başlattığı istenilmeyen işlemleri kontrol edebilir ve bunları sonlandırabilirsiniz. Öte yandan uygulamayı tam kapasite kullanabilmeniz için Android cep telefonunuzun root edilmiş olması gerekiyor.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: AutoRunManager


10 Key

Key 10 uygulaması, Wi-Fi, Bluetooth veya ekran davranışı gibi işlevleri ana ekrana getirmek suretiyle, ayarlar menüsünün zahmetli yollarından kurtarıyor. Uygulama son derece kullanışlı ve anlaşılır.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: 10 Key

WCleaner

WCleaner ile tüm WhatsApp verilerini düzenleyebilir ve yedekler oluşturabilirsiniz.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: WCleaner

FX File Explorer

File Explorer, hoş özelliklere sahip bir dosya yöneticisi. Uygulama sayesinde bir bakışta hangi klasörün hangi sıklıkta kullanıldığını görebilirsiniz.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: FX File Explorer

Clean Master

Clean Master, kullanılmayan verileri arayan ve kaldıran, önbelleği temizleyen çok yönlü ve kullanışlı bir araç.
Fiyatı: Ücretsiz
Download: Clean Master