Neler yeni

[XBox Oyun] XBox Hakkındaki önemli detaylar

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#41
Xbox One oyunlarında indirimler var. Bu indirimlerin birçoğu, Black Ops III, Infinite Warfare, Modern Warfare Remastered ve WWII gibi oyunlar içindir.
[h=3]İndirimli Xbox One Oyunları[/h]

Xbox Live'da yeni fırsat indirimleri var. Bunlar Major Nelson'un bloğunda açıklandı ve buradasunulan tekliflerin tamamını görebilirsiniz. Xbox One anlaşmalarının birçoğu, Black Ops III, Infinite Warfare, Modern Warfare Remastered ve WWII gibi oyunlar içindir.
Buna ek olarak, Assassin's Creed: Origins Sezon Geçişi % 30 indirimli ve fiyatı 40 dolar yerine 28 dolara iniyor. Witcher 3'ün sezonluk geçişi 12,50 dolar, Resident Evil 7'nin sezon geçişi 18 dolar, Halo Wars 2'nin DLC geçişi ise sadece 15 dolardır. Ayrıca, Fallout 4'ün sezon geçişi 30 dolara düşürülürken, Destiny 2'nin genişletme geçişi de 30 dolara kadar düştü ve Battlefield 1'in premium geçişi 12,50 dolara kullanılabilir.
Xbox 360 için bakarsak; Watch Dogs, World of Tanks, State of Decay, Rise of the Tomb Raider, Far Cry 4 ve WWE 2K17 gibi oyunlar için birçok genişleme içeriği de var.
Bu haftanın Xbox One ve Xbox 360 anlaşmalarının tam ve eksiksiz bir özetini görmek için Major Nelson'ın blogunu ziyaret edin; bunlardan bazıları bir Xbox Live Gold üyeliği gerektirir. Anlaşmalar 16 Nisan'a kadar devam ediyor.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#42
Temel uyumluluğa Red Dead Redemption' ve Portal 2'nin yanı sıra Star Wars oyunları ve Jade Empire da geliyor. Red Dead Redemption 2, birkaç ay boyunca çıkmayacak, ancak Microsoft size en iyi şeyi verir. Şirket, ilk Red Dead Redemption dahil olmak üzere altı klasik Xbox 360 oyununa Xbox One X görsel geliştirmeleri ekledi.
[h=3]Xbox Geriye Dönük Uyumluluk Oyunları[/h]

Red Dead Redemption 2, birkaç ay boyunca çıkmayacak, ancak Microsoft size en iyi şeyi verir. Şirket, ilk Red Dead Redemption dahil olmak üzere altı klasik Xbox 360 oyununa Xbox One X görsel geliştirmeleri ekledi. John Marston'un destanını 4K TV'nizde tekrar oynamak isterseniz, sonucun çok iyi olduğunu göreceksiniz. Diğer oyunlar da aynı şekilde üst seviyeye sıçrama yapıyor. Bunlar; Darksiders, Gears of War 2, Portal 2, Sonic Generations ve Star Wars: The Force Unleashed.
Tabi Xbox One X desteğinde ısrar etmiyorsanız, daha fazlası da var. 17 Nisan'da bir dizi geriye dönük uyumluluk, The Elder Scrolls III: Morrowind, Jade Empire, Panzer Dragoon Orta ve SSX 3 olmak üzere sekiz yeni orijinal Xbox oyunu eklenecektir. 26 Nisan'da, hiç kuşkusuz ki, Star Wars’a odaklanılacak: 11 oyun, o gün orijinal Battlefront oyunlarını da içerecek şekilde Jedi Academy, Jedi Starfighter, Knights of the Old Republic II ve Republic Commando eklenecek.
Microsoft'a sorarsanız, bu girişimin Kasım 2015'te başlamasından bu yana en büyük geriye dönük uyumluluk güncelleştirmesidir. Kütüphanede hala eksikler var, ama geçmişte olduğundan daha az göze çarpan eksiklikler bunlar. En azından yeni donanımlarda yeniden gözden geçirebileceğiniz bazı oyunlar var.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#43
Pazar gününe kadar istediğiniz her şeyi ücretsiz oynayın. Bu hafta sonu oynamak için yeni bir şey mi arıyorsunuz ama hiç para harcamak istemiyor musunuz? Microsoft, iki popüler Xbox One oyununun bu hafta sonu oynamak için ücretsiz olacağını duyurdu: Skyrim: Special Edition ve Halo 5: Guardians.
[h=3]Ücretsiz Xbox One Oyunları[/h]

Bu hafta sonu oynamak için yeni bir şey mi arıyorsunuz ama hiç para harcamak istemiyor musunuz? Microsoft, iki popüler Xbox One oyununun bu hafta sonu oynamak için ücretsiz olacağını duyurdu: Skyrim: Special Edition ve Halo 5: Guardians.
Tek bir şey, bir Xbox Live Gold aboneliğine ihtiyaç duymanızdır, ancak Xbox One'ınızdan en iyi şekilde yararlanıyorsanız, büyük olasılıkla zaten buna sahipsinizdir. Hem ücretsiz hafta sonları Pazar günü sonuna kadar sürüyor, bu yüzden her oyuna göz atmak için çok fazla zamanınız var.
Skyrim için ücretsiz hafta sonu, Dawnguard, Hearthfire ve Dragonborn gibi temel oyun ve eklentileri içerir. Ek olarak, oyun 23 Nisan'a kadar yüzde 50 oranında indirimde olacak, bu yüzden ne oynarsanız hoş bir indirim için oyunu alabilirsiniz.
Halo 5'e gelince, bu hafta sonu Halo Dünya Şampiyonası Finalleri kutlamları ücretsiz olacak. Ayrıca, bir Xbox Game Pass abonesiyseniz Halo 5 ücretsizdir.
Oyunlar sadece 15 Nisan'a kadar ücretsizdir.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#44
Microsoft Xbox One için korku oyunlarıyla ilgili fiyatları düşürmekten vazgeçmiyor. Herhangi bir korku hayranı Cadılar Bayramı'nın gelmesini beklemek zorunda değil. İşte Xbox One'ın Un-Halloween Horror Spectacular Sale'de 24 Nisan'da sona erecek en dikkat çekici fırsatları.
[h=3]Xbox One İndirimli Korku Oyunları[/h]

Microsoft Xbox One için korku oyunlarıyla ilgili fiyatları düşürmekten vazgeçmiyor. Herhangi bir korku hayranı Cadılar Bayramı'nın gelmesini beklemek zorunda değil. İşte Xbox One'ın Un-Halloween Horror Spectacular Sale'de 24 Nisan'da sona erecek en dikkat çekici fırsatları.
Birinci şahıs korkular sizin sevdiğiniz tarzsa Outlast serisi onları size çok iyi sunar. Outlast ve Outlast 2, ilk oyunda $5 US/£4/$7 AU ve devam oyununda $10 US/£8/$13 AU seviyesine gerileyen büyük bir indirime sahip. Bir başka birinci şahıs korku-festivali ise Outlast'tan daha fazla hikaye ve daha az eylemle olsa da Layers of Fear'dır. $6 US/£5/$8 AU karşılığında satışa çıktı.
Düz korku herkesin meselesi olmayabilir. Eğer ölen insanlar hakkında hikayelerin olduğu düşünceli, yaratıcı anlatı hızı isterseniz What Remains of Edith Finch size göre olabilir. Popülerliği sadece 2017 en iyi oyun BAFTA ödülünü kazandığı için değil aynı zamanda mide sancılarına neden olan ürkütücü bir oyun. $12 US/£10/$16 AU karşılığında satışta.
Jackbox Party Pack 3 ise Testere filmi gibi oynanan komik korku temalı bir trivia oyunu. $17 US/£13/$22 AU karşılığında sahip olabilirsiniz. Buarada Escapists: The Walking Dead, $5 US/£4/$7 AU karşılığında satılıyor. Friday the 13th harika bir çok oyunculu oyun ve şimdi $16 US/£13/$21 AU fiyatından satılıyor. Eğer ritim becerinizi test etmek isterseniz, $5 US/£4/ $7 AU karşılığında Crypt of the NecroDancer'ı alabilirsiniz.
İndirimli oyunların tam listesi için Un-Halloween satış sayfasına göz atabilirsiniz.
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#45
Morrowind, Panzer Dragoon Orta ve daha fazlası var. Uzun bir bekleyiş oldu, ancak orijinal Xbox'ın geriye dönük uyumlu oyunlarının ikinci turu sonunda Xbox One'a ulaştı. Sekiz klasik Xbox oyunu artık Microsoft'un şu anki konsolunda oynanabilir.
[h=3]Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk Oyunları[/h]

Uzun bir bekleyiş oldu, ancak orijinal Xbox geriye dönük uyumluluk oyunlarının ikinci turu sonunda Xbox One'a ulaştı. Sekiz klasik Xbox oyunu artık Microsoft'un şu anki konsolunda oynanabilir.
Bu hafta, orijinal Xbox'ın en sevilen oyunlarından bazılarının geldiğini görüyoruz. Bethesda'nın övülen oyunu RPG The Elder Scrolls III: Morrowind'e ek olarak, Xbox One sahipleri artık Conker's Bad Fur Day tekrar yapımını, Conker: Live & Reloaded; Sega'nın beğeni toplayan nişancısı, Panzer Dragoon Orta; BioWare'ın dövüş sanatları RPG'si, Jade Empire; snowboard oyunu SSX 3; Birinci şahıs aksiyon oyunu Breakdown; zaman aşamalı platformu Blinx: The Time Sweeper; ve hack-ve-slash oyunu Hunter: Reckoning'i oynayabilecekler.
Bu oyunlardan herhangi birinin diskine hala sahipseniz, bunu Xbox One'ınıza aktarabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunlar ayrıca Xbox Mağazası'ndan dijital olarak satın alınabilir.
Bu, bu ay sadece Xbox One'a gelen orijinal Xbox oyunlarının ilk dalgası. Gelecek hafta Microsoft, Destroy All Humans, MX Unleashed, Full Spectrum Warrior ve Jedi Knight: Jedi Academy ve Knights of the Old Republic II gibi Star Wars oyunlarının bir araya getirilmesi de dahil olmak üzere, geriye dönük uyumlu kütüphanesine 11 farklı oyun daha ekliyor.
Bu ayın orijinal Xbox geriye dönük uyumluluk oyunlarının tam listesini aşağıda bulabilirsiniz.
17 Nisan
- Blinx: The Time Sweeper
- Breakdown
- Conker: Live & Reloaded
- The Elder Scrolls III: Morrowind
- Hunter: The Reckoning
- Jade Empire
- Panzer Dragoon Orta
- SSX 3
26 Nisan
- Destroy All Humans
- Full Spectrum Warrior
- Mercenaries: Playground of Destruction
- MX Unleashed
- Panzer Elite Action: Fields of Glory (Europe only)
- Star Wars: Battlefront
- Star Wars: Battlefront II
- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
- Star Wars: Jedi Starfighter
- Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
- Star Wars Republic Commando
 

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,532
Beğeniler
115
#46
Microsoft, bir kez daha Xbox One'ın giderek artan geriye dönük uyumluluk kitaplığını genişletti. Saints Row 2 artık Xbox One'da oynanabilir.
[h=3]Xbox One Yeni Geriye Dönük Uyumluluk Oyunu[/h]

Microsoft, bir kez daha Xbox One'ın giderek artan geriye dönük uyumluluk kitaplığını genişletti. Bugün 1 yeni Xbox 360 oyunu mevcut yeni konsola ulaşıyor, bu popüler oyun: Saints Row 2.
Başlangıçta 2008'de Xbox 360'da (PS3'ün yanı sıra) piyasaya sürülen Saints Row 2, Grand Theft Auto'nun ayarında saygısız açık dünya oyunudur. Selefi gibi, oyun ilk Saints Row olaylarından birkaç yıl sonra, kurgusal Stilwater şehrinde belirlenir. Oyuncular bir karakter yaratır ve üst düzey tarzda üç rakip grubu devirmek için insanları çetelerine yerleştirmelidirler. Saints Row 2, sandbox türünde büyük bir sıçrama sunamaz, ancak bu eğlenceyi azaltmaz. Baştan sona bu, en eğlenceli kentsel kaos oyunlarından biridir.
Her zaman olduğu gibi, oyunun fiziksel bir kopyasına sahipseniz, diski Xbox One'ınıza yerleştirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Alternatif olarak, başlığa dijital olarak sahipseniz, bunu Oyunlarım ve Uygulamalarm menüsünün İndirilmeye Hazır bölümünde bulabilirsiniz. Ayrıca, Xbox Store'dan Saints Row 2'nin dijital bir kopyasını $10 / £9 / AU $14.95 karşılığında satın alabilirsiniz.