Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni Next INNOVA 4K Hybrid Uydu Alıcı

muhendis1

0
Üye
21 Tem 2012
1
0
1
BU CIHAZ SUNGATE TİTAN KORAX UFO BIRE BIR AYNI SADECE 4 K FAZLASI VAR BIRINCISI 50 FPS HIC BIR YAYINI DESTEKLEMIYOR IKINCISI OSCAM EMU KORAXVE SUNGATE DE ICINDE KURULUYDU BUNDA ODA YOK YOKSA KURULUM ANLATAN BIR VIDEO GEREKMEZ MI 4 YILDIR KORAXLA BASLAMIS LINUX DAHA GELISTIRILMIS OLSAYDI KOTUMU OLURDU 50 FPS TAKILDIM 4 K CIHAZIMIZ VAR 50FPS YAYIN ACMIYOR

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
BU CIHAZ SUNGATE TİTAN KORAX UFO BIRE BIR AYNI SADECE 4 K FAZLASI VAR BIRINCISI 50 FPS HIC BIR YAYINI DESTEKLEMIYOR IKINCISI OSCAM EMU KORAXVE SUNGATE DE ICINDE KURULUYDU BUNDA ODA YOK YOKSA KURULUM ANLATAN BIR VIDEO GEREKMEZ MI 4 YILDIR KORAXLA BASLAMIS LINUX DAHA GELISTIRILMIS OLSAYDI KOTUMU OLURDU 50 FPS TAKILDIM 4 K CIHAZIMIZ VAR 50FPS YAYIN ACMIYOR
Yayınlarda sorun yok hocam, en azından ben rastlamadım. Eğer var diyorsanız tam olarak hangi yayında sorun yaşıyorsanız detaylı anlatırsanız çözülmeyecek bir durum yok. Ayrıca OSCam mevcut.

Menü - Kurulum - 6363 tuşlarsanız CAM bölümü gelir. Oscam'ı seçip kullanabilirsiniz. Bağlanacağınız IP hem info barda hem OSCam menüsü içerisinde yazıyor.

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
bu cihazi aldim son yazılımı güncelledim ama oscami nasil guncellicemi bilmiyorum ne yapmam gerek yada son yazilimla guncellenmis mi oluyor.oscami nasil kullanacağımı bilmiyorum yardimci olurmusunuz rica ediyorum

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,808
93
bu cihazi aldim son yazılımı güncelledim ama oscami nasil guncellicemi bilmiyorum ne yapmam gerek yada son yazilimla guncellenmis mi oluyor.oscami nasil kullanacağımı bilmiyorum yardimci olurmusunuz rica ediyorum
Menü - Kurulum - 6363 tuşlarsanız OSCAM bölümü gelir mavi tuş ,,interneten guncele seçeneile güncellenir,, oto server çeker ve bu sayede şifreli kanalar açılır.

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,808
93
evet cihazdan 4343 yapınca xtream url ve kulanıcı adı gorunur ama şifre görunmez.
Web interface girincede xtream da url ..kulanıcı adı.. ve şifre..yanı tmamı gorunuyor,
Web interface stalkerde sadece şifre gorunuyo

Son düzenleme: