Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next Pandora HD ( Android Uydu Alıcı ) Özellikleri

meryigit

0
Üye
10 Mar 2013
3
0
1
Bu hafta da bitti
herhalde çıkaramayacaklar acaba ******* mı alsak

sürekli sallıyorlar gibi geldi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Ön sipariş verenlere 17.04.2013 tarihi itibariyle kargo çıkışı yapılacaktır.
Kullanıcılarına ve Next camiasına yeni model hayırlı olsun.

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir
Next 2000 HDTV'deki arıza sorununu Next Teknik Servis Müdürü Sayın Kemal Sevim Bey sorunla ilgilenip sorunumu çok iyi niyetle çözdü. Kendisine çok Teşekkür Eder Saygılarımı sunarım. Ayrıca Next ve çalışanlarınada çok teşekkür ederim. Next budur işte dedim. Next Pandora Uydu alıcımı bugün aldım çalıştırdım ve Ben çok memnun kaldım. Bana göre iyi bir cihaz ancak daha yeni kullanmaya başladığımdan ileride eksikleri varsa tespit etmeye çalışacağım.

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
1999 yılından bu tarafa Next kullanıcı olarak Next camiasına hayırlı olsun, güzel bir cihaza benziyor, Next Machina 3D ile bu Next Android arasında karar veremedim... ikisinde de özellikler muhteşem, hangisini tavsiye edersiniz hangi cihazda artısı var? Tüm yetkili arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

karakaya37

0
Üye
9 Şub 2012
13
1
3
İstanbul / Yenişehir
1999 yılından bu tarafa Next kullanıcı olarak Next camiasına hayırlı olsun, güzel bir cihaza benziyor, Next Machina 3D ile bu Next Android arasında karar veremedim... ikisinde de özellikler muhteşem, hangisini tavsiye edersiniz hangi cihazda artısı var? Tüm yetkili arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

Bugün alacak olsam kolay kullanım ve uydu alıcısı Machina 3D tercih edrdim.

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
Next MACHINA 3D Full HD cihazında next android de olduğu gibi fly maus özelliği olan 2. kumandası mevcut mu? veya bu kumanda ile Machina3D de kullanbilir miyiz?

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Next MACHINA 3D Full HD cihazında next android de olduğu gibi fly maus özelliği olan 2. kumandası mevcut mu? veya bu kumanda ile Machina3D de kullanbilir miyiz?

Machina 3D için fly mause desteği ileri ki yazılımların planları arasında var,

grean

0
Üye
20 Şub 2013
13
0
1
Bu ürünü alırsak ( YasaL olarak ) Digitürk play den maçları izleyebilecekmiyiz ? Normal üyelik ile yılda 720 tl veriyorum Next Pandora alırsam 200 tl verip maçları izleyebilirim düşüncesindeyim. Deneyen arkadaşlar varsa yada bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar sevgiler ...;)

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,830
373
113
İstanbul
www.next.web.tr
Bu ürünü alırsak ( YasaL olarak ) Digitürk play den maçları izleyebilecekmiyiz ? Normal üyelik ile yılda 720 tl veriyorum Next Pandora alırsam 200 tl verip maçları izleyebilirim düşüncesindeyim. Deneyen arkadaşlar varsa yada bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar sevgiler ...;)

Yasal üyelikle, Digitürk play den sorunsuz izleyebilirsiniz. Denenmiştir :)

grean

0
Üye
20 Şub 2013
13
0
1
Yasal üyelikle, Digitürk play den sorunsuz izleyebilirsiniz. Denenmiştir :)

Cevap için teşekkürler benim için 10 numara cihaz olucak o zaman alırsam. Cihaz sayesinde yılda 3-4 kez arabamın doposunu fullerim eğer digitürkplay'e geçersem bence süper olucak :) Emeği geçenlere çok teşekkürler daha almadan ... ;)

Ürün ile ilgili tanıtım videosu eklenmiş izlemek isteyenler Next Pandora HD buraya göz atabilirler... :wave:

Son düzenleme: