Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next Pandora HD ( Android Uydu Alıcı ) Özellikleri

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
kanal kaydetme var mı. kanal sıralaması kolay gibi görünüyor.ama taşıdığınız kanalları çoğunlukla kaydetmediğini görüyorsunuz.

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
teşekkürler arkadaşım ama ben uygulamalar içinde uydu ayarları diye bir bölüm göremedim

hercai43

0
Üye
18 Nis 2013
55
29
18
arkadaşlar pandoradan şikayetlerim vardı .kumandanın çalışmaması ses tuşunun kilitlenmesi kanal taşımanın bir süre sonra yapılamaması gibi.cihazı fabrika ayarlarına döndürdükten sonra şimdilik bu problemlerin hepsi giderildi.şu ana kadar bir problem yok gibi

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
benimde cihaz persembe yada cuma elimde olcak insallah 19500 gibi yari yolda kalmayiz ip tv uygulamalar ve freeshare ve android olmasi benim icin yeterli satin aldigim arkadas freeshareyi calistiramamis ama ben hallederim heralde goruntu kalitesini guzelmis kumanda biraz agir isliyormus arkadas 19500 ablamlara hediye etcem birazda onlar ugrassin :))

wersin3230

0
Üye
29 Nis 2013
6
0
1
Arkadaslar pandora launcher yavasti.marketten tile launcher satin aldim gayet hizli ve guzel tipki windows8 menusu oldu.tavsiye ederim.

mehmet 05

0
Üye
24 Eyl 2012
83
1
8
istanbul sancaktepe
next cihaz almam demistim ama arkadas almis 2 gun kullana bilmis bende ondam aldim 300 tl ye cihaz guzel ama menusunun daha basit olmasi gerekir 2yildir 19500 gullandim genede kanal siralama ve anten ayarlarinda zorlandim1 gunde ancak cozdum cihazin internet performansi guzel yazilimsal kucuk sorunlari var

wersin3230

0
Üye
29 Nis 2013
6
0
1
Next pandora ayni iphone telefon gibi.ne vazgecebiliyorsun nede cok memnunsun.iphone de tasarim ve kullanim cok iyi ama kisitlamalar cok fazla.pandora da ozellik cok iyi ama cokda sorunlari var.

influenza

0
Üye
23 Şub 2013
4
1
3
arkadaşlar dün itibariyle aranıza katılmış bulunmaktayım. cihaz çok hoşuma gitti iptv, freeshare, digiturk play sıkıntısız amma velakin ses bendede takıldı kaldı :))

influenza

0
Üye
23 Şub 2013
4
1
3
bu arada arkadaşlar sakın digiturk playi güncellemeyin son sürümde konum ayarları istiyor. onuda pandorada yapamıyorsunuz. tek çözüm eski sürümü bulup yüklemek. yükledikten sonra play storedan otomatik güncellemeyi kapatın.

tangox

0
Üye
10 May 2013
4
0
1
Cevap için teşekkürler benim için 10 numara cihaz olucak o zaman alırsam. Cihaz sayesinde yılda 3-4 kez arabamın doposunu fullerim eğer digitürkplay'e geçersem bence süper olucak :) Emeği geçenlere çok teşekkürler daha almadan ... ;)

Ürün ile ilgili tanıtım videosu eklenmiş izlemek isteyenler Next Pandora HD buraya göz atabilirler... :wave:

Kesinlikle izlenmiyor arkadasım sebebide digiturkplayin yeni versiyonunda konum bilgisi belirtmen gerekiyor belirtemedigin icinde yayınlarda uyarı verip kapatıyor bence acil olarak bu problemin çözülmesi lazım bende apisip kaldım digiturkplayin yasal üyeliğini kullanıyorum ve pandaya cihazımda yayınları izleyemiyorum

influenza

0
Üye
23 Şub 2013
4
1
3
DİGİTURK PLAY İÇİN;
arkadaşlar öncelikle programı silin daha sonra uygulamalardan otomatik güncelleme modunu kapatın http://www.cepyazilim.com/digiturk-play-indir-android-canli-mac-sonuclari.html (link verdim ama kusura bakmayın)
açılan sayfada "şimdi yükle" ye tıklayın indirdiğiniz dosya eski sürüm konum ayarları istemiyor ve rahatlıkla seyredebiliyorsunuz. dosyayı kurun ve google play storeden uygulamalarım içinde digiturk playi bulup otomatik güncelleme seçeneğini kaldırın.

zumer

0
Üye
2 Ocak 2013
2
0
1
Menüde Rus dill mevcut değil neden söyle ?

скажите почему меню русского языка нету ?