Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Genel Sorunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Son yazilimi yukledim 18-11-2016 fabrika ayarlari, sadece kullanici ayarlarini sil.ok. iptv- sat- kategori listesi- ulke listesi- guncelleme hatasi devam etmekte

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
ben machina minix 2000 in bugün 2.sini aldım ilk cihazım da hiç bir sorun yok bunda ise ip tv kategori listesinden ülke listeleri güncelleme hatası veriyor.
fabrika ayarlarından 1. seçeneği sildim olmadı, 4. seçenekten hepsini sildim olmadı, usb den yazılımı tekrar yükledim olmadı panel listem var onlar geliyor bir cihazda güncellerken birinde güncellemesi enteresan bir olay bir çözümü varmı acaba?

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
ben machina minix 2000 in bugün 2.sini aldım ilk cihazım da hiç bir sorun yok bunda ise ip tv kategori listesinden ülke listeleri güncelleme hatası veriyor.
fabrika ayarlarından 1. seçeneği sildim olmadı, 4. seçenekten hepsini sildim olmadı, usb den yazılımı tekrar yükledim olmadı panel listem var onlar geliyor bir cihazda güncellerken birinde güncellemesi enteresan bir olay bir çözümü varmı acaba?

Diğer 2000 hdde çalışıyorsa yedek alıp ikinci 2000 hd'ye yükleyip denediniz mi? ayrıca kategori güncellemeleri ile ilgili sorun varmış bakım çalışması varmış galiba önceki mesajlarda bu soru sorulmuş

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Diğer 2000 hd de çalışıyorsa yedek alıp ikinci 2000 hd'ye yükleyip denediniz mi? ayrıca kategori güncellemeleri ile ilgili sorun varmış bakım çalışması varmış galiba önceki mesajlarda bu soru sorulmuş

aynen arkadaşım yaptım diğer cihazdan yedek alıp attım ama nafile.

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul

akşam güncellemeyen cihaz hiç bir şey yapmadığım halde şimdi baktım güncelliyor :) :) :)

funnynice

0
Üye
23 Eki 2016
13
4
3
Sevgili kardeşim Forumumuzda cihazla ilgili hertürlü yorum vardır,isterseniz bir inceleyin kafanıza yatarsa alırsınız haa bana sorarsanız ben tavsiye derim.Ama en iyisi tüm yorumları takip edin ona kararınızı verirsiniz AŞAĞIDAKİ link size yardımcı olacaktır...

canım kardeşim haydar beyin tavsiyesini dikkate alın önemlidir.ayrıca ben bu uydunun bir kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim uzun uzun araştırdım öyle aldım.digitürkü iptal ettirip öyle aldım görüntü kalitesi inanılmaz digitürke 1000 basar.iptv özelliği optik ses çıkışı ne ararsan var araştırıp kafanı bulandırma kapa gözünü al.şimdiden hayırlı olsun.

blue_blue

0
Üye
30 Nis 2012
167
72
28
Bende de son yazilimla ortaya cikan iptv sat- kategori listesi-ulke listesi guncelle hatasi uyarisi bu sabah itibariyle Duzelmis durumda

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
İyi akşamlar! YouTube'da video kalitesini nasıl ayarlıyoruz?
Video acıkken,menü-resim ayarlarından yapılabilir diye yazmıştı bir arkadaş ama ben öyle bir seçenek göremedim.

social

0
Üye
16 May 2012
52
1
8
Arkadaslar bende free share acik degil calismami var acaba.Birde bir kanali ustundeyken favoriye nasil alabiliriz.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
İyi akşamlar! YouTube'da video kalitesini nasıl ayarlıyoruz?
Video acıkken,menü-resim ayarlarından yapılabilir diye yazmıştı bir arkadaş ama ben öyle bir seçenek göremedim.

Merhabalar 2000 HD cihazımızda şimdilik bu seçenek mevcut değildir.

Arkadaslar bende free share acik degil calismami var acaba.Birde bir kanali ustundeyken favoriye nasil alabiliriz.

Saat 18:35 itibarı ile FREE-SHARE açık ve çalışır durumdadır...

dark21

0
Üye
24 Kas 2016
4
1
3
hocam cihaz durup dururken siyah ekran verip tekrar açılıyor ve trt kanallarında sinyal yok uyarısı veriyor arada kanalarda takılmalar cizik cd gibi takılmlar oluyor son yazılımı yükledim aynı durum

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Sevgili kardeşim Forumumuzda cihazla ilgili hertürlü yorum vardır,isterseniz bir inceleyin kafanıza yatarsa alırsınız haa bana sorarsanız ben tavsiye derim.Ama en iyisi tüm yorumları takip edin ona kararınızı verirsiniz AŞAĞIDAKİ link size yardımcı olacaktır...

canım kardeşim haydar beyin tavsiyesini dikkate alın önemlidir.ayrıca ben bu uydunun bir kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim uzun uzun araştırdım öyle aldım.digitürkü iptal ettirip öyle aldım görüntü kalitesi inanılmaz digitürke 1000 basar.iptv özelliği optik ses çıkışı ne ararsan var araştırıp kafanı bulandırma kapa gözünü al.şimdiden hayırlı olsun.

ben memnunum 2.yi aldım.

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Haydar1966. Sayın Hardar Hocam hic sorunsuz tıkır tıkır calışan next 2000 cihazıma nazar değdi galiba 2.gündür kanal izlerken kilitlenme bunu cok sıklıkla yapıyor kumanda da calışmayor ancak adaptör fişini cıkarıp takınca tekrar acılıyor son yazılım yüklü ben sadece fabrika ayarlarından 1 nolu ayarları sildim bu duruma tavsiyeniz nedir Haydar Hocam saygılarımla...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,541
2,140
113
İstanbul
hocam cihaz durup dururken siyah ekran verip tekrar açılıyor ve trt kanallarında sinyal yok uyarısı veriyor arada kanalarda takılmalar cizik cd gibi takılmlar oluyor son yazılımı yükledim aynı durum

Selamlar kardeşim eğer yanlış anlamadı isem iki çeşit arızadan bahsetmişiniz.İlk yazdığınıza cevabım cihazda şu an var olan bir sıkıntıdan dolayıdır.Ama ikinci sıkıntınız ise çanak sistemi kaynaklıdır hani o çizik gibi takılmalar vs...

Haydar1966. Sayın Hardar Hocam hic sorunsuz tıkır tıkır calışan next 2000 cihazıma nazar değdi galiba 2.gündür kanal izlerken kilitlenme bunu cok sıklıkla yapıyor kumanda da calışmayor ancak adaptör fişini cıkarıp takınca tekrar acılıyor son yazılım yüklü ben sadece fabrika ayarlarından 1 nolu ayarları sildim bu duruma tavsiyeniz nedir Haydar Hocam saygılarımla...

Sn.M.sönmez merhabalar size nacizane tavsiyem önce USB ye bir yedek alalım ardından bu sefer 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile reset atalım.Duruma bir bakalım beni bilgilendirseniz sevinirim...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Haydar Hocam kanal listesini yedekledim 4 ünü sıfırladım fb ayarlarına kanal listeyi yükledim şu an itibariyle faal calışıyor çok sağolasın sayın Hocam saygılar sunarım...

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
Cihazın içindeki bedava olan IPTV'lerin çoğunda takılma oluyor. İşin ilginci bazı HD kanalların da gayet düzgün çalışması.
İnternet hızı kota nedeniyle şu anda 3 mb.
Acaba ondan mı? Yoksa bedava IPTV'ler genelde böyle mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...